Home > Erotické povídky > BDSM povídky > Erotická povídka: Den ženy

Erotická povídka: Den ženy

erotická povídka pouta

S mužem rádi experimentujeme a tak jsme se dohodli, že jeden víkend uskutečníme náš společný nápad. Den ženy a den muže. Den, kdy každý z nás si může s tím druhým dělat, co chce, aniž by mu ten druhý cokoli odmítl.

Víkend se blížil a já jsem se rozhodla, že se na svou sobotu dovybavím a tak jsem navštívila sexshop v našem malém městě. Prodavač, který mě už znal, protože jsem ho navštěvovala, uctivě mě pozdravil a zeptal se, co bych si přála. Řekla jsem mu, o našem experimentu a prohlídla si sbírku klícek na penis. Nakonec jsem se rozhodla pro takovou maličkou růžovou.

V pátek večer jsme oba usínali v očekávání. Můj muž poměrně nervózně, protože věděl, že přijde první na řadu.

Rána jsem se probudila první, což mi vyhovovalo. Potichu jsem muže připoutala k posteli do X. A začala mu nasazovat klícku na ptáka, v tom se probral a začal sebou nevěřícně trhat, ale nebylo mu to, co k čemu. Nasadila jsem mu ji. Jen na mě zíral.

„Jdu se nasnídat.“ Počkej tady na mě.

Po dvaceti minutách zazvonil zvonek a já šla otevřít. Byl jsem černoch z erotické agentury, kterého jsem si objednala. Pozdravili jsme se a já ho pozvala dál. Vstoupili jsme do ložnice a můj manžel zrudl. Cítil se neskutečně ponížen. Začala jsem toho černocha vášnivě líbat a on mě také.

„Jen se dívej, jak se to dělá s velkým pérem.“ křikla jsem, když jsem si všimla, že manžel zavírá oči.

Začala jsem toho černocha vysvlékat a on mě také. Laskal mé kozičky, sál bradavky a já vrněla jako koťátko. Za chvíli jsme byli oba nazí a já i můj manžel jsme uviděli jeho obrovské černé péro, které pomalu tvrdlo.

Chytila jsem ho za něj a dovedla ho k posteli. Lehla jsem si na manžela mušličkou nad jeho obličej, aby musel vidět, jak do mě vjíždí to obří péro.

Ani jsem se nenadála a už jsem cítila, jak se do mě tlačí. Byla jsem ho plná, měla jsem pocit, že mě roztrhne. Manžel má poměrně velké péro, ale tohle bylo obří. Agresivně mě začal šukat rychle a rychleji.

Překvapilo mě, jak dlouho vydržel do mě bušit. Byla jsem celá rozlícená a potila jsem se.

Všimla jsem si, že už je na krajíčku a tak jsem ucukla a jeho péro vypadlo na obličej mého muže, párkrát jsem ho pohonila a už stříkalo na jeho hladce oholenou tvář.

Ještě jsem ho chvíli pohonila. „Než ho vyprovodím, ať je to slízané. Rozuměls?“ Vyděšeně přikývl. Vyvedla jsem černocha do kuchyně a zaplatila mu a rozloučila se s ním. Vrátila jsem se do ložnice, sperma bylo v okolí rtů slíbané, jasně, že nemá takový jazyk, aby dosáhl až na čelo.

„Tak tys to nesplnil? Tak to tě tak asi budu muset nechat.“ Žadonil, ať ho pustím. Ze skřínky jsem si vytáhla můj oblíbený vibrátor a dřepla nad jeho obličej a zasunula si vibrátor do své neukojené mušličky, nastavila hned nejrychlejší rychlost a netrvalo dlouho a už jsem jeho obličej skrápěla svou slastnou tekutinou a on ji poslušně polykal. „Jsi hodný. Půjdeš uvařit něco dobrého, a když mi to bude chutnat, sundám ti tu klícku.“

Když vařil, rozhodla jsem se ho provokovat a tak jsem chodila po bytě nahá a šeptala mu do ouška různé prasárny, co mě zrovna napadly. Viděla jsem, jak jeho penis chce ven.

Oběd byl luxusní, rychle jsem mu sundala klícku a vlítli jsme na to. Stříkal takřka okamžitě, jak byl natoužený.

Do večera jsem se ještě nechala čtyřikrát vylízat a už jsem usínala se zvědavostí, co se bude dít zítra.

1 Response

  1. Pingback : Erotická povídka: Den muže - EroMag.cz

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: