Erotická povídka: Den muže

Erotická povídka volně navazuje na povídku Den ženy.

S manželkou rádi experimentujeme a tak jsme se dohodli, že jeden víkend uskutečníme náš společný nápad. Den ženy a den muže. Den, kdy každý z nás si může s tím druhým dělat, co chce, aniž by mu ten druhý cokoli odmítl.

Včera mě manželka zneužila a rozhodl jsem se, že ji to vrátím, ať si taky pořádně užije. Původně jsem od ní chtěl takové ty klasické věci, jako orál, anál, klasiku. Taky jsem ji koupil jednu hračku, která se mi vždycky moc líbila a to anální kolík s ocáskem a ouška, takže bude vypadat jako kočička.

Po probuzení. „Jdi udělat snídani a dones mi ji do postele, ty jedna čubko!“ Poslechla a odešla. Za moment byla zpět. „Teď mi ho vykuř!“ Snídal jsem a nechával jsem si ho kouřit. Jaká lahoda, tohle bych zavedl na každé nedělní ráno, co nedělní – na každé ráno v týdnu.

Když jsem dojedl, stále mi ho kouřila. „Přestaň. Otevři komodu a dones tu stříbrnou taštičku.“ Poslechla mě. Vyndal jsem ty ouška a nasadil jí je. „Otoč se. A vyšpul na mě prdelku.“ Měl jsem před sebou její kundičku, která se chvěla v očekávání. Její čas však ještě nenastal. Vytáhl jsem anální kolík s ocáskem. „Zapomněl jsem na lubrikant, máš smůlu.“ pronesl jsem lhostejně. Plivl jsem ji na dírku a přiložil chladný kolík, až ucukla. „Drž, ty děvko!“ Byl dost tlustý, i tak jsem ho vši silou rval dovnitř. Chvíli to trvalo, ale za chvíli tam vklouzl. Zařval jsem: „Kuř!“

Vystříkal jsem ji pusinku svým semenem a nechal ji, ať mě vysaje do poslední kapky. „Dnes budeš chodit, jen tak nahá s ocáskem a ouškama.“ Přikývla. Vzal jsem telefon a postupně jsem vytočil pět svých kamarádů a pozval je odpoledne na fotbal.

Po obědě jsem si pustil televizi a čekal, až dorazí a manželce přikázal, ať mi ho znovu vykouří.

Když dorazili, překvapila je má nahá manželka. „To je v pohodě klucí. Pokud budete chtít, klidně si s ní zašukejte a hlavně pořádně tvrdě, bude ráda. Viď, zlato?“ Rozpačitě přikývla. „No opravdu neupejpete se.“ Viděl jsem, že jsou v rozpacích. „Vykuř jim péra,“ křikl jsem na ni. Přistoupila postupně ke každému z nich a rozepla jim kalhoty, vyndala péra a začala je kouřit. Už se tolik neupejpali. Přidali se všichni, postupně ji obstoupili a rvali ji do úst i dva tři penisy na ráz, až se dusila. Postupně se ji všichni vystříkali na tvář.

„Jdi se umýt a připrav nám něco dobrého k snědku.“

Mrkli jsme na fotbal, trochu se opili, najedli se a chlapi odešli.

„Miláčku, jak sis to dnes užila? Chci, abychom si dnes ještě jednou pořádně zašukali.“ Vlítli jsme na to. Na koníčka, misionář, do análku až jsem ji ho plnil hustou šlehačkou. Pak jsem do něj vrátil kolík s ocáskem, aby mé semeno hned tak nevyteklo.

Dali jsme si společnou sprchu a šli spát.

Přidejte svůj názor

Koooouzelný ValentýnVALENTYN sleva
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: