Home > Erotické povídky > BDSM povídky > Erotická povídka: Pán a jeho otrokyně – 1. díl

Erotická povídka: Pán a jeho otrokyně – 1. díl

Její oči upoutal inzerát v novinách: “Hledám dívku, subičku, která bude jen moje a bude mi sloužit. Postarám se o tebe, ozvi se, stačí prozvonit, pokud ti nezavolám hned, trpělivě počkej.”  Nemohla spát, pořád nad tím přemýšlela. Toužila se někomu oddat a nechat se tvrdě šoustat dle jeho přání. Nechtěla být děvka, ale soukromá otrokyně ano.

Vzala telefon a se sevřeným krkem vytočila číslo, tón nechala jednou zazvonit a položila. Čekala, hodinu se nic nedělo. Šla se koupat. Ponořila se do teplé lázně.

Uslyšela zapípat esemesku, zněla „za 5 minut ti zavolám, zvedni to“. 

Držela telefon v třepající se ruce. Skoro nedýchala, když zvedla sluchátko ozval se přísný, avšak příjemný mužský hlas. “Vítám tě, jsem rád, že jsi dodržela instrukce a ozvala se podle pravidel. Mám pro tebe první úkol.“

Toužila přijímat rozkazy od nového pána

Byl přesně podle jejích představ. Autoritativní, rajcoval ji hlasem, chtěl, ať si ve vaně v podřepu vyhoní kundičku, ať mu toho křičí a vzdychá. Poslouchal každé její zasténání, musela mu poslat přes MMS video svého výstřiku, jako důkaz poslušnosti.

Chtěl znát adresu kde bydlí. Maximálně riskovala, ale vzrušovalo ji to. Toužila přijímat rozkazy od nového pána. Za dva dny přinesl kurýr balíček. Našla v něm obojek. Ještě víc měla chuť ho poznat.

Denně zkoušel její poslušnost. S každým splněným úkolem dostávala balíček. 

Pět úkolů, pět věcí: kožený, černý obojek, latexové černé šatičky, stříbrný řetěz, černou masku na tvář, vysoké černé kozačky, už chyběl jen ON.

Za tmy, dorazila na smluvené místo

První osobní setkání proběhlo v pátek. Za tmy, dorazila na smluvené místo v oblečku, jak žádal. Čekala na něho v autě, přes telefon dostala příkaz vystoupit.

Přijel černým mercedesem. Nastoupila do jeho auta. V pološeru viděla jen obrysy ostře řezané mužské tváře. Chtěl, ať mu rozepne kalhoty a tvrdě, poslušně ho vykouří.

Nadrženě plnila jeho příkazy. Byl docela velký a tvrdý. Přirážel svůj úd hluboko, do jejího krku, musela mu prstem dráždit anál, tak dlouho až se vystříkal. Poslušně polykala plnou pusu semene. 

Přikázal ji ať si klekne a otočí se k němu zezadu, strčil ji do pusy nějaký kus tvrdé kůže, aby nemohla křičet. Měla před sebou pěkně náročnou noc, jen o tom ještě nevěděla…

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: