Erotická povídka: Moničina koupel

Monika má ráda vášeň a své krásné mladé tělo. Nedovede se bránit touze, neodolá plamenu vzrušení, který se rozhoří v jejím nitru.

Ráda snila, téměř neustále se její myšlenky ubíraly k naplnění těch nejzákladnějších tužeb a přání. Byly chvíle, kdy se nedokázala soustředit na nic jiného. Měla ráda své tělo a ráda mu věnovala péči. Nejinak tomu mělo být i tohoto pátečního odpoledne. Rodiče se na poslední chvíli rozhodli jet před nastávající zimou provést úklid chaty a Monika, kterou čekala práce na seminárce do školy, zůstala doma.

Cestou ze školy ji zastihl jeden z podzimních lijáků. Celá promočená hned po návratu do prázdného bytu vklouzla do horké koupele. Milovala ten pocit, když jejím mladičkým tělem nejprve projelo zaštípání, jak prochladlá kůže reagovala na nenadálé horko, a následně ji zaplavila vlna příjemného tepla. Postupně se celá ponořila.

S vydechnutím dosedla na dno vany a hladila si prochladlé nohy, které postupně zaplavovala horká krev. Jako jediná památka na podzimní sychravé počasí tak zůstaly ztuhlé bradavky, tyčící se na Moničině poprsí jako pralinky, vybízející k ochutnání.

S teplem se Moničiným tělem rozlil i příjemný pocit. Chvíli jen tak ležela, užívala si klid, ticho a samotu. Nepočítala minuty, které uběhly. Čas se pro ni zastavil. Odpočívala, soustředila se jen na svůj dech a cítila, jak se její mysl vyprazdňuje.

V zapadlém koutku vědomí však stále zůstávala jedna myšlenka. Myšlenka spojená s pocity naprostého uvolnění a extáze. Aniž by si to Monika uvědomovala, přejede jazykem přes plné rty a olízne vlhkost, která se na nich vytvořila jako rosa na lučním kvítí.

Ani její ruce nezahálí. Doposud klidná hladina se rozvlní, když něžná ručka vyjede vzhůru k orosenému ňadru, nejprve jej zlehka pohladí, na chvíli si pohraje s bradavkou a pak nabere trochu vody a nechá ji po sobě stékat. Monika se tomu nebrání. Zlehka oddechuje, hladí svá prsa, pohrává si s nimi. Je citlivá a každý dotek vysílá do jejího těla elektrický výboj.

Srdce jí bije více a více a Moniku zaplavuje blažený pocit. Teplá voda vyvolala příjemné uvolnění, které záhy vystřídalo vzrušující očekávání rozkoše. Její tělo, napjaté jako struna, přímo žadoní po dotecích. Už to nemůže déle odkládat, sjíždí rukou do klína a lehounce se hladí.

Tichounce, téměř šeptem, vydechne. Tak ráda by teď měla poblíž někoho, kdo by se jí věnoval, ale pro dnešek si bude muset vystačit sama se sebou. Alespoň se jí bude věnovat někdo, kdo rozumí jejímu tělu a jeho touhám. Zvolna projíždí rukou v klíně, hladí svou roztouženou mušličku, zavírá oči a oddává se snění.

Představuje si rozkvetlou jarní louku, březový háj, v jehož stínu leží na jemné trávě. Nad ní klečí pohledný mladík, svírá jí ramena a svůj penis zabořuje hluboko do její mušličky. Moničina prsa se pohupují v rytmu jeho přirážení. Pokaždé ho skoro vytáhne, jen aby ho mohl příště vrazit o to hlouběji. Pak v ní na chvíli zůstane, přitiskne svá ústa na její a dlouze ji líbá.

Monika se vrací do reality, její hebounké prstíky si mezitím téměř bez jejího vědomí pohrávají s klitorisem, který teď připomíná malý hrášek. Každý dotek způsobuje ještě intenzivnější vzrušení. Nemůže se toho pocitu nabažit. Mohla by to dělat donekonečna. 

Projíždí ručkou mezi závojíčky, které jsou teď už zcela otevřené. Na konečcích prstů cítí šťávu, která zvolna vytéká z roztoužené mušličky, aby se smísila s okolní vodou. A pak konečně zajede dvěma prstíky dovnitř. Je tak horká. Hladí se uvnitř, dotýká se hbitými prstíky hladkých stěn své mušličky a oddává se rozkoši. 

Zároveň pokrčí nohy a klouže do vany, horká voda se jí rozlévá po prsou a Monika pokračuje v dráždění své lasturky. Jak se rytmicky nabodává na svou něžnou ručku, na hladině se objevují drobné vlnky, které jsou jen slabým odrazem bouře odehrávající se hluboko pod hladinou.

Chce více a více. Z vášně se stává zuřivost, prsty chvíli projíždí mušličku uvnitř, záhy vyklouznou ven, aby se na chvíli věnovaly klitorisu. Každý dotek má téměř elektrizující účinky. Moničina mysl se dostává do roviny mimo realitu, kouše se do spodního rtu, aby utlumila slastné vzdechy, které se jí derou z úst.

Stále nemá dost, zaklání hlavu a nabodává se na celou dlaň. Hebká kůže její mladé ručky se tře o stěny nenasytné lasturky. Dráždí se stále s větší intenzitou, jejím tělem prochází jemné chvění, blíží se vyvrcholení.

Zpočátku se snaží ten okamžik oddálit, ráda by zvolnila tempo, ale její chtíč to nedovolí. Pokračuje, voda se vlní a chvílemi cáká ven, ale Monika to nevnímá. Cítí jen hukot v uších, před očima se jí zatmívá a pak už se nedokáže ovládnout. Křičí slastí, vzdychá, jakoby v křeči přitiskne nohy k sobě a ponechá ruku v sevření. Takto chvíli zůstává a vychutnává si příval orgasmu, který zachvátil její tělo. Je jí neuvěřitelně příjemně. Už tak dlouho si nedopřála podobné chvíli.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: