Erotická povídka: Ve třídě se spolužákem

Tento příběh se stal na základní škole. Nebylo dne, kdy bych si neproháněla svou vlhkou kočičku rukou a nepředstavovala si u toho některého ze svých spolužáků. Jenže nebyla jsem zrovna ideálem krásek, měla jsem větší prsa i zadeček a myslela jsem si, že klukům se to moc nelíbí. Ne nadarmo mě kvůli tomu škádlili a někdy jejich ruka velmi ráda přistála na mém pozadí. Jednou jsem po vyučování ve třídě zůstala sama. Skládala jsem si věci do tašky a najednou se ke mně zezadu přiblížil Lukáš. Kluk o hlavu menší než já. Vždycky měl na mě plno řečí a já si myslela, že se mu nelíbím. Namáčkl se na mě a chytil mě kolem pasu.

,,Co to děláš“? vykřikla jsem zděšeně a snažila jsem se mu vysmeknout.

On však svoje sevření nepustil, naopak posunul svoje ruce výš a položil je na má prsa. Na svůj věk jsem měla poměrně velká prsa a na dnešní letní den jsem si vzala opravdu svůdné šaty, které ještě víc mojí baculatou postavu a velká prsa umocňovaly.

Začal mě líbat na krk a postupoval až k ušnímu lalůčku. Zalapala jsem po dechu, cítila jsem velké vzrušení. A i na jeho kalhotách bylo vidět, že i jeho to nenechává chladným.

,,Líbí se ti to“?pošeptal mi do ucha.

Nechtěla jsem mu to přiznat a tak jsem řekla, že ne. Naštvaně odešel pryč.

Nad tímto zážitkem jsem pak dlouho přemýšlela a ve svých představách jsem se k němu při onanii vracela. Bylo mi to tak trošku líto, že jsem to nedotáhla do konce.

Zřejmě jsem urazila jeho ego, protože od té doby jsem s ním měla peklo, vysmíval se mi kvůli mé postavě.

Abych si uskutečnila své erotické představy, začala jsem se oblékat velmi vyzývavě, chtěla ho dráždit, aby si zase na mě něco zkusil.

Jednou jsem si vzala na hodinu fyziky oblečení , jakým jsem ho chtěla svádět. Vzala jsem si krátkou sukni, pod kterou jsem si schválně nevzala kalhotky a přiléhavé elastické tričko. Zálibně si mě prohlížel. Vedle mě v lavici bylo volné místo a tak si ke mně přisedl. Seděli jsme až vzadu, byla to dlouhá řada lavic a my jsme tam seděli sami, ostatní spolužáci byli před námi a nebylo na nás vidět.

Začala hodina a učitel začal vykládat látku. Lukáš dal nenápadně ruku pod lavici a položil ruku na mé stehno. Vyděšeně jsem se na něj podívala. Něžně hladil mé stehno a začal pomalu zasunovat ruku pod mojí sukni. Sunul jí dál a dál, až se dostal k mojí mušličce, byla krásně oholená a z toho co dělal pěkně vlhká. Překvapeně na mě pohlédl, to, že nemám kalhotky asi nečekal. Nicméně ho to neodradilo, právě naopak. Vzal svůj prst a začal dráždit mou kočičku. Byla jsem z toho zážitku hrozně moc vzrušená. Ve třídě, bylo, ale ticho a tak jsem musela být potichu. Uchopil mou ruku do své a navedl jí na svůj poklopec, kde jeho penis se už v kalhotách tlačil a chtěl jednoznačně ven. Třela jsem jeho bouličku a pak se osmělila a vyndala ho ven. Byl velký a já jsem dráždila jeho žalud. Navzájem jsme se dráždili, až pomalu vystříkl. Utřel se do kapesníku. Zazvonilo a on odešel, jako by se nic nestalo.

Dlouho se pak zase nic nedělo, až jednou jsem šla domů. Bylo velké horko, měla jsem na sobě šaty.

Odemkla jsem dveře od vchodových dveří u baráku a najednou mě někdo chytil.

Byl to Lukáš.

,,Tak tě mám, od té hodiny fyziky mi můj klacek stále stojí, myslíš, si, že mě budeš svádět a že si to nechám líbit“?

„Chtěl bych všechno, chci si s tebou zašukat“.

Nebyla jsem proti, dokonce jsem se k němu přitiskla a vášnivě políbila francouzským polibkem.

Cítila jsem jeho penis, jak mě tlačí do slabin. Usmála jsem se na něj a pošeptala mu do ucha, že vím o místě, kde nebudeme rušeni. V domě jsme měli sklepy, bylo to místo kde se dalo zamknout a přitom celkem i místo útulné. Vzali jsme se za ruku a šli tam. Když jsem za sebou zamkla dveře, tak jsme se na sebe vrhli a začali jsme se vášnivě líbat. Hladil má prsa přes šaty, pak zajel rukou pod šaty. Tentokrát jsem měla na sobě růžová tanga.Poodhrnul mi kalhotky a dráždil mě ukazováčkem. Položila jsem se na zem a nechala si své kalhotky sundat. Roztáhla jsem doširoka nohy a on se svým jazykem začal dobývat do mé lastůrky. Hlasitě jsem sténala a moje studánka tekla

I já jsem chtěla si vychutnat jeho tělo, sundala jsem mu tričko a hladila a líbala jeho tělo. Sundali jsme i jeho džíny. Ukázal se mi jeho tvrdý penis, protože pod džínama už nic jiného neměl, zřejmě mě chtěl také překvapit. Vzala jsem ho do ruky a začala pomalu dráždit, jazýčkem jsem přejížděla po žaludu až pomalu celý mizel v mé puse. Když už měl dost a byl tak vzrušený, roztáhla jsem nohy a on ho zastrčil do mé dírky. Zpočátku to šlo velmi ztuha, sice jsem onanovala, ale panna jsem byla stále. Když se mu to povedlo začal do mě nejdříve pomalu přirážet, vycházela jsem mu svými boky vstříc. Pak si mě otočil a napíchl na svůj úd.

,,Ten tvůj zadek jsem si hrozně moc přál kolikrát opíchat, to mi nedalo spát“.

Tak teď můžeš, usmála jsem se na něj a divoce jsem na něj přirážela. Napichoval si mě na svůj klacek až dospěl vrcholu. Po vlně orgasmu jsme znaveně upadli do odpočinku a objetí. Druhý den ve škole si mě pak ani nevšiml a od té doby jsme již nic takového nedělali. Je to už 18 let, jestli pak si někdy vzpomene.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: