Erotická povídka: Její ponížená čubka s umělákem

Nastal po dlouhé době čas a ty se octl opět u své paní. Paní si chce opět a znovu vychutnat své perverzní choutky na své zlobivé a neposlušné a zrádné čubce . Tak pojd , řekne paní a ty si už se zase cítíš tak jak to máš rád :bezmocně a poslušně v potech své paní. Paní tě poručí a řekne : tak se ukaž ty děvko . Ty se poslušně vyslíkneš do naha a stojíš před svou paní a nevíš zda se její zvrhlé a perverzní chutě nezdokonalili.

Paní jede rukou po celém tvém těle a asi schválně vynechává ty místa , kde by čubka nadržená chtěla , aby se paní dotkla a skontrolovala je . . . . jezdí tě po zádech a přejede po čubky prdeli , ale nezajede až na čubčí díru . . tu schválně vynechá ani koulí se nedotkne . . . . děvce už při prvních dobycích své paní čurák stvrdnul a trčí jako kůl .

Paní poručí čubě aby si oblíkla kalhotky a punčošky , no nečum děvko koukej si to oblíct at se paní líbíš . ANO má paní jak si přejete, šeptneš. Paní odejde zatím co ty si ve vzrušení oblíkáš kalhotky a punčošky a doufáš, že se budeš paní líbit. Stojíš a čekáš. Paní si odešla a čubka má chvilku nato, aby si srovnala myšlenky . . . moc to nejde když čubka neví co bude . . . strach střídá vzrušení a zas opak.

Po chvíli slyšíš , že paní se vrací. . . . třeseš se a nevíš. V tom k tobě paní přistoupí ze zadu a zaváže tě oči . . . to zneklidníš ještě víc. . a vzrušení je už na 100 % . . . . Čubko tak co . . dáme lekci ?. . ano paní hlesneš:

Nahlas nic neslyším:zopakuješ? Ano paní.

Tak se otoč ty děvko a vystrč anální díru . . . . zkontroluju si jí!! Otočený k pokleku a s vysazeným análem čekáš. . . . Je hrozné když čuba nevidí a poslouchá co by se dalo vydedukovat . . co příjde!Slyšíš zvuk a to určítě si paní nasazuje gumové rukavičky a bude kontrola.

A v tom ucítíš chlad na své anál díře a ruka přejede od análu až ke koulím, které jsou ještě pořád uvázaný a utažený  bys nemohl ovládat své čubčí semeno. Paní řekne roztáhni rukama svou díro čubko.

Ty ihned poslechneš prohneš se v zádech a oběma rukama roztahuješ co nejvíc prdel abys paní nerozlobil. Paní zasune jeden prst a začne čubě masírovat anál, aby povolil svěrač . . . . zasténáš. . . . sklidni se ty čubko :, řekne paní nebo dostaneš roubík. . . . do huby i do análu. Vyděsíš se a zmlkneš a zašeptáš: ano čubka už bude mlčet.

Ted ucítíš jak ti paní zasunuje hadičku do análu pomalu tam klouže tak paní plivne do díry a pojezdí hadičkou tam a už tam jde a klouže hladce. . . . ty začínáš cítit jak do tebe lije vodu naplnuje tě to úplně střeva. Tak stačí! Ted se jdi ty čubko vyprázdnit .

Rozváže ti oči a ty mžouráš a odcházíš . . . . Paní se zatím usadila a čeká . Po chvilce se čubka vraci a kleká a hlásí se ano paní jsem připravená . Tak jdi a v zubech dones ty čokle uměláka. . . poslechneš bez hlesnutí. Tak lekce může začít . . . . paní má na sobě černé kalhotky . . . . které pomalu sundavá a ty netušíš co bude .

Lehni čubko na záda. poslechneš a jen čurák tě začíná pomalu tvrdnout a v tom tě paní za něj chytne a pohoní tě ho a druhou rukou masíruje koule . . . . připravíme čubku ? ano paní řekneš a nevíš co tvou perverzní paní napadne.

Tak ted se paní rozkročí a ty už cítíč co bude , ano dostaneš svůj pissík začne tě stékat chcaní po těle a do pusi . . no polikej ty děvko určitě máš žízen. . . ano paní . . hlesneš a snažíš se chytat co nejvíc. . . . paní taky pochčije i kalhotky které sundala . . . . ty netušíš co bude za další minuty a to rozechvění tě dostává do napětí a perverz choutek. Ted se otoč ty čubo . . . poslechneš . Roztáhni rukama ty děvko svou anál díru . Roztahuješ jí rukama co nejvíc. . . paní vezme ty pochcané kalhotky a pomalu tě je začne prsty zasouvat do análu jako do krabičky. . . . drž ty děvko. . řekne paní .

Cítíš jak tam pomalu jsou v tvé anál díře už celé, jen kousek kouká a ted díru čubě protáhnem a paní začne kalhotky pomalu vytahovat . . . . cítíč pocit který si ještě nikdy nezažil . . . . čurák tvrdne a paní tě ještě začne druhou rukou štípat do bradavek , které jsou ted moc citlivé . . . . drž čubko a neškubej sebou . . Ano paní řekneš a držíš a vychutnáváš si ti rozkoš a perverz v jednom. . . .

Cítíš už taky , že je paní vzrušená a občas si prsty projede svou kundu . . . . v momentě cítíš jak moc bys chtěl ochutnat štávu své paní . . . paní jako by tvé přání vytušila a sedne si tě kundou rovnou na obličej a řekne tak lízej čubko . . . ještě si nejdřív zajede prsty hluboko a když je vyndá jsou mokré od štávy a paní přejede po čuby žaludu a řekne taky ho namažem aby dostal větší chut na kundu . . joo. Ano paní . . . čubka moc chce . . . . A začíná perverz sex . . . . paní i čuba jsou v tak velké extázi. . že je slyšet jen sténání a čvachtání . . mlaskot. . . . jooo

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: