Erotická povídka: Zvrhlá dvojčata

Spoustu lidí rádo věří, že dvojčata, zvláště ta jednovaječná, mají zvláštní propojení. Něco na tom bude. Nikdy jsem sice necítila bolest v moment, kdy moje sestra a ani si neumíme číst myšlenky, přesto nás něco důležitého spojuje. Je to sex.

Začalo to zcela nevinně… ovšem pokud máte hranici nevinnosti nastavenou stejně jako my. Měly jsme k sobě blízko už odmala, postele jsme sice měly oddělené, když nám ale bylo úzko, vlezla si jedna z nás k té druhé a vzájemná přítomnost nás uklidnila. Třeba když se táta vrátil opilý a začal bít mámu, nebo když přišli exekutoři a nechali nám holý byt… vlastně i když tátu odváděli v poutech pryč.

Když se z mámy stala alkoholička a samoživitelka, už jsme se k sobě pod peřinou netiskly. Nouze a bída nás vyhnaly na ulici, a jelikož jsme obě poměrně atraktivní, jak myslíte, že jsme mohly skončit? Našel si nás jeden chlápek a obě jsme nastoupily jako striptérky do jeho nočního klubu. Žádný sex, to jsme si tenkrát slíbily.

Muže dvojčata hodně vzrušují. Nevím, co na tom mají, ale hotoví jsou obzvlášť z těch identicky podobných. Měly jsme společná taneční čísla a jako zkušené herečky jsme se po sobě plazily a za kalhotky nám ti prasáci strkali tučné bankovky. Bavila je představa, že jsou tam nahoře na pódiu mezi námi. A pak přišel jeden, co chtěl proměnit fantazii v realitu.

Po představení přišel do zákulisí a voněl lacinou kolínskou. Pleš se mu leskla a vypadal jako mafián z komiksu. Obě si nás střídavě velmi lačně prohlížel. V patách mu byl náš manažer se širokým úsměvem na tváři.

„Někdo si vás chce objednat na privát.“ oznámil nám jako hotovou věc.

„Ne.“ odpověděly jsme svorně. „Tohle neděláme.“ Myšlenka sexu s tím úchylem a vlastní sestrou mě znechucovala. Bylo to prostě tabu. Něco je taneček na pódiu a něco jiného jsou hrátky se vším všudy.

„To bylo oznámení, jinak se můžete sbalit a klidně vypadnout.“ Manažer se s námi dál nebavil. Asi šlo o vlivného klienta. Odešel a nechal rozhodnutí na nás, v podstatě nás však zatlačil do kouta. Chlap tam pořád čekal. Stála jsem s rukama založenýma na hrudi a sestra pokašlávala a nervózně přešlapovala z nohy na nohu.

Když viděl, že se nemáme do akce, vytáhl z kapsy roličku bankovek a začal odpočítávat. Jak se dostával na vyšší a vyšší sumu, začala jsem přemýšlet. Jaké by to bylo, nemuset se chvíli starat o nájem, z čeho vařit a jestli radši vrazit peníze do opravy myčky nebo do nové pračky? Věnovala jsem dvojčeti vemluvný pohled. Chytly jsme se za ruce a šeptem se uklidňovaly, cítila jsem, jak sestře bije srdce jako splašené. Jen jednou, vážně, to jsme si přísahaly…

Potom jsme muže odvedly do místnosti, kam si naše děvky vodily zákazníci. Typický bordel – neonová světla, laciný samet, alkohol a tabákový dým. Vyzvaly jsme cizince, aby se vysvlékl, ale vyvedl nás z omylu.

„Já se chci jen dívat.“ řekl. Pokynul nám, abychom se začaly líbat. Z nás dvou jsem ta méně stydlivá, převzala jsem tedy iniciativu a dala sestřičce neobratnou pusu. Bylo to prkenné. Chlápek zuřil.

Zkusila jsem to znovu. Přitiskla jsem zvlhlé rty na sestřiny a začala ji líbat jako svoje první lásky. Vášeň byla nejprve předstíraná, ale poté, co se i moje dvojnice začala rozehřívat, změnila se ve vášeň opravdovou. Bylo to zvrhlé, zapovězené a strašně sexy. Už jsem měla zkušenost s holkou, ale vlastní sestra? Moje krev?

Pak už to šlo překvapivě snadno. Znala jsem její tělo jako své vlastní, vždyť i stejně vypadalo. Vzájemně jsme se vysvlékly a rty jsme k sobě byly přisáté. Mazlily jsme se a hnětly si poprsí, proplétaly si prsty ve vlasech a nevnímaly okolní svět. Ani chlapa, který začal z kalhot vytahovat tvrdé zarostlé péro a rychle si jej honil, až to mlaskalo.

Sjela jsem rukou k neoholené štěrbince svojí sestry a něžně jí strčila dva prsty do pochvy. Zasténala blahem a napodobila mě. Tiskly jsme se k sobě v kleče a rychle se prstily a divoce se líbaly. Nic příjemnějšího jsem dosud nepoznala. Jako bych se milovala sama se sebou, tak mi to připadalo. Chtěla jsem okusit teplou šťávu, která mi vytékala na ruku, položila jsem tedy sestru na záda a shýbla se její nadržené kundičce. Poctivě jsme ji lízala a sála klitoris, dokud nevyvrcholila. Předla jako kočka. Ihned mi moji lásku začala oplácet.

To bylo na chlápka příliš velké sousto. Vstal a pokropil mi svým žilnatým pérem rty i obličej, neopomněl i mé dvojče. Vzdychal u toho a chrochtal jako prase. Potom spokojeně ochabujícího ptáka vrátil do kalhot a posypal nás stovkou bankovek.

„Určitě se nevidíme naposledy, kočičky.“ zasmál se a zmizel ve dveřích.

A i my jsme v tu chvíli věděly, že se to nestalo naposled..

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: