Home > Erotické povídky > Erotická povídka: Kam zasunout?

JarynXXL:

nature-3055961_1280

Před dávnejma časama se přistěhoval z daleka do Prahy jeden slavnej učenec, řikali mu rabi Löwi. Z vorientu si sebou přivezl mladou manželku, menovala se po ňom Anife Hassan Löwi. A že byla mladá, tak po ňom pořád chtěla.

To se ví, takovej velkej a slavnej učenec teho má ale hodně na starosti. Čtl tóru, študoval talmud a chodil na učený konference a pobožnostě a tak mu kolikrát na manželku nezbejvalo moc času. Že byl ale moudrej a učenej a vovládal kdejakej vědní vobor, tak se rozhodnul, že jí udělá uměláka.

V domě, kerej si koupili a do kerýho se nastěhovali, byla předtem hrnčířská dílna a tak tam, v komoře pod schodama, zvostala eště nějaká hrnčířská hlína, přikrytá mokrou plachtou. A tak s tý hlíny udělal chlapa, jak béka a pomenoval ho Golem. Baterky tehdá eště nebyly, tak ho udělal na šém. Šém byla taková kulička z pálený hlíny a na tý bylo vyrytý kouzelný zaříkání, kerý teho golema ždycky vobživlo.

A teď, jak Anife chtěla a von neměl čas, tak zasunul ten šém tomu Golemovi do dírky na čele a ten ho šel zastoupit v manželskejch povinostech. Žili pak spokojeně, až do chvile, kdy musel učenec na nějakou konferencu za Prahu a věděl, že bude celé deň pryč.

Proto zavolal svou ženu, dal jí šém a povídá: “Tadle kulička je šém, ten zasuneš – do dírky a Golem ti splní všecko, co ti ve vočích uvidí” a pak vodcestoval.

Večír, hnedky jak přijel, tak se hrnul nedočkavě do domu a co nevidí – v přecíni leží na zemi Golem, rozbitej na kusy a vedle něho se válí pohrabáč. Dostal velkej strach, co se mohlo přihodit. Vběhl do bytu a v obejváku nikde, nikdo, ale že uslyšel nějaký zvuky z ložnice, tak tam hned vlítl a vidí Anife, jak leží nahatá v posteli a protahuje si frndu kvedlačkou.

“Co se to tu děje???” ptá se udiveně.

“Ale, jenom si vodejel, tak se Golem sám vod sebe pokazil!” vodpověděla manželka.

“Aničko a dělalas všecko správně, jak sem ti řek?” ptal se učenec.

“To víš, že jo, přeci nésu blbka! Vobě voči sem měla rozevřený, že to ani víc nešlo a přeci se ani nepohnul a tak sem ho chtěla rozhejbat pohrabáčem, ale to už se pokazil úplně…”, referovala mladá choť.

Mezitem se ale nepřestala hrabat v sobě tou kvedlačkou a to dokonce hodně hluboko. A pak, jako by se jí podařilo něco zachytit, prudce škubla ven a vykutála se z ní ta kulička – šém. “Už sem myslela že mně tam zvostane”, dodala a podala ju rabimu.

“Stejně je naprd”, ale udělala sem se aji tak. Přiště už mě bude stačit enem kvedlačka”, dodala spokojeně.

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: