Erotická povídka: Sladká pomsta za nevěru

Jirka byl do Katky hodně zamilovaný a moc ho přitahovala, měla v sobě tu správnou jiskru a hlavně její sexy postavička vzrušila jeho klacek kdykoli se na ní podíval. V sexu jednička, co také můžete jiného čekat od nymfomanky. Netušil však, že ho začne během vztahu denně podvádět s bývalým přítelem a všemi kamarády, totální propadák.

Bouřila v něm zlost, nenáviděl tu děvku

Pořád jen lhala a vymýšlela si historky, dělala, jakože se nic neděje, opravdu dobrá herečka. Bouřila v něm zlost, velká nenávist. Od toho dne, kdy mu kamarád zavolal, že s ním chtěla na večírku spát, nemohl se na ni ani podívat. Vždy jak měla chuť na sex, odmítal nebo ji jen tak rozdělal a nechal neudělanou. Zuřila, křičela na něho, házela různé věci a vyhrožovala, že odejde. Jediné po čem v té chvíli toužil, byla pomsta.

Zavolal svoji kamarádce a pořádně ji ojel

Po týdnu zavolal svojí kamarádce, kterou jeho přítelkyně nesnášela. Monika přijela ještě ten den, vždy se mu líbila, byla pěkná, velké plné rty, krátké černé vlasy, pevné menší prsa, ploché bříško, dlouhé nohy a sexy malý zadeček. Vycítila, že se něco asi stalo a má šanci Jirku konečně dostat do postele. Celá zářila touhou ojet jeho klacek.

Katka byla ve škole, měli celý den pro sebe. Tušil, že nemá spodní prádlo. Vzal Moniku do ložnice a pěkně pomalu ji vylízal v posteli, pak vydřel v koupelně, na kuchyňské lince a na jídelním stole. Tekla, křičela a sama jezdila na něm napíchnutá, tak nadrženě, že musel vystříkat semeno okamžitě do její pusy, dělali všechno, na její striptýz nikdy nezapomene. Za hodinu přišla Katka, měla nějakou veselou náladu.

Rozhodl se ojet ji na všech místech, kde byly ještě čerstvé stopy po sexu s Monikou. Nic nepoznala a on v sobě cítil, jen radost z pomsty, že s ním píchá, aniž by věděla, s kým tam šoustal před chvíli. Po měsíci jejich vztah úplně vyšuměl a ona se odstěhovala k rodičům. Když se později dozvěděla o trestu za její nevěru, zuřila jako pominutá a on se jen nahlas smál.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: