Home > Erotické povídky > Erotická povídka: Dobrý tanečník – dobrý milenec

Erotická povídka: Dobrý tanečník – dobrý milenec

Byl krásný letní pátek, byla jsem s kamarádkami domluvená, že večer půjdem někam na zahrádku na drink. Po práci jsem se doma jen poflakovala, odpočívala a  těšila se na večer. Sraz jsme měli na 9. hodinu, tak jsem se začala včas chystat – umýt se a pěkně upravit vlasy, namalovat a obléknout.

Oblékla jsme si těsnou přiléhavou minisukni a top s výstřihem. Pod to jsem si vzala k sobě patřící krásná krajkovaná tanga a podprsenku vše v černé barvě a obula jsem vysoké lodičky.

Sešli jsme se bez problémů a už po cestě do baru jsem si všimla, že budím zájem kolemjdoucích mužů. Na zahrádce jsme seděly s kamarádkami, povídaly si a smály se asi do půlnoci. Pak někdo navrhl, že půjdem tancovat do nedalekého disco clubu. Všechny jsme už byly posílené alkoholem a připadalo nám to jako super nápad. 

Hned po příchodu na discotéku, jsme si všimla pohledného muže stojícího u baru. Navrhla jsem kamarádkám, že objednám drinky a stoupla si vedle něho. Možná i díky mému vyzývavému outfitu si mě u baru hned přeměřil pohledem a téměř bez váhání se se mnou dal do řeči. Chvíli jsme si povídali o něčem bezvýznamném, ale musím uznat, že byl celkem vtipný.

Odnesla jsem kamarádkám drinky, napily jsme se a šly tancovat. Za chvíli jsem si všimla, že sympaťák od baru tančí s nějakým svým parťákem hned vedle nás. Usmáli jsme se na sebe a brzy už jsme tančili spolu. Uměl se hezky hýbat, tanec s ním mě bavil. Protančili jsme spolu kus noci. Ve chvíli, kdy už jsem začínala cítit únavu, se ke mně naklonil a řekl, že pár krok odsud má hezký byt a jestli nechci vidět jeho sbírku angličáků. Byla jsem jím natolik okouzlena, že jsem souhlasila, i když jsem tušila, co bude následovat.

Jeho byt byl opravdu blízko a měl pravdu, byl moc krásně zařízený, vše nové a moderní. V ložnici byla obrovská luxusní postel, do které mě hned po příchodu manévroval. Po cestě k posteli jsme se už vášnivě líbali a dotýkali se. Shodil mě na postel a lehl si vedle mě. Vzal mě za zadek a hezky mi ho zmáčknul svýma velkýma silnýma rukama. Začala jsem mu sundávat jeho dokonale padnoucí košili a hladit ho po pečlivě oholené hrudi. Tak krásně voněl!

On mi jednu ruku strčil pod sukni a hladil mě přes kalhotky po mojí mušličce, začala jsem sténat slastí. Po chvíli jsem mu rozepnula kalhoty, taky jsem si už chtěla sáhnout na jeho penis. Když jsem se mu dostala do kalhot a pohladila ho, cítila jsme, že jeho mužství je větších rozměrů.

Pomohla jsem mu ty kalhoty sundat a s nedočkavostí mu ho vyndala s boxerek, byla jsem příjemně překvapena, byl opravdu velký. Měla jsem ho úplně nahého a řekla mu, ať zůstane na zádech, že ho budu chvíli kouřit. Neprotestoval, pohodlně si lehnul a nechal mě vzít svého obra do pusy.

Přejížděla jsem ho jazykem, kouřila ho a už v puse jsem cítila své velké vzrušení z tak velkého penisu. Zřejmě jsem se mu trefila do noty, protože už po chvíli kouření mi řekl, že to nedokáže zastavit, a že se udělá. Řekla jsem mu, ať se mi vystříká do pusy, že to mám ráda a to byl fofr. Měla jsem plnou pusu jeho teplého semene. Vše jsem spolykala, mělo příjemnou krémovou chuť.

Bála jsem se, jestli bude schopný pokračovat, ale nezklamal mě. Jeho erekce byla stále bezvadná. Řekl mi, ať si kleknu na všechny čtyři a pořádně vyšpulím zadek. Stále jsem na sobě měla mé pěkné spodní prádélko a on si ten pohled náležitě užíval. Masíroval mi zadek, prsa a někdy sjel prstama i na mou pičku. Rozepl mi podprsenku a strhnul kalhotky.

Povalil mě na záda, chvíli líbal a sál mé bradavky a pak jel pomalu hlavou dolů. Začal jazykem zpracovávat můj klín. Byl úžasný, lízal mi postěváček a po chvíli do mě strčil dva prsty – vyjekla jsem slastí. Podíval se mi do očí, pousmál se a už se šteloval svým velkým pérem k mojí kundičce. Chvíli mě dráždil 
jen jeho špičkou
a pak ho do mě začal pomalu zasouvat. 

Nevím, jak by dopadlo, kdyby do mě toho macka vrazil rychle celého najednou. Ale asi s tím měl zkušenost. Za chvíli jsem ho v sobě měla celého. Ten pocit plnosti byl neskutečný, tak velký penis jsem v sobě ještě neměla. Když se ve mně začal pohybovat, cítila jsem, jak díky své délce dosáhne až na samé dno mojí studánky… byla jsem v extázi.

Po několika sekundách jsem řvala orgasmem. Nenechal mě ani chvilku vydechnout, otočil si mě na bok s nohama u sebe a strčil mi ho tam zezadu. Když jsem měla nohy u sebe, byl pocit z jeho velikosti ještě intenzivnější a já cítila skoro až bolest. Snažila jsem se to nedat znát, tak mě souložil tvrdě a rychle. Není to u mě normální, ale byla jsem velmi hlučná.

Možná jsem vzbudila i pár sousedů. Píchal mě na boku a postupně mě otočil na břicho, sám se také posunul na mě, ruce mi dal na ramena, a dál mě tvrdě šukal. V jednu chvíli ještě zrychlil a už jsem cítila, jak mám plnou kundu jeho spermatu. Slezl a lehl si na záda vedle mě. Já se také pohodlně uvelebila v jeho měkké posteli a užívala si ten krásný pocit z tak tvrdého sexu. Usnuli jsme.

Ráno jsem se cítila trochu provinile, přeci jen s muži hned domů nechodím. Jestě vedle mě spal. Posadila jsem se na postel, z kabelky vyndala kousek papíru, napsala na něj své telefonní číslo. To jsem nechala na nočním stolku a potichu se vykradla z jeho bytu. Doufám, že mi zavolá…

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: