Erotická povídka: Klára a její nevěra

Jmenuji se Klára a mám přítele asi půl roku. Jsem s ním spokojená. Rozumíme si jako přátelé a v posteli nám to také klape. Proto nechápu, jak se mohlo stát to, co se stalo. Byla jsem na pracovním večírku, který se pořádá každoročně k oslavě výročí naší firmy. Můj přítel měl své pracovní záležitosti, a proto se nemohl dostavit. Šla jsme tedy sama. Na večírku jsme se s nikým moc nebavila. Když už se nálada na večírku trochu rozjela, přisedl si ke mně můj kolega. Pracoval v naší firmě teprve dva měsíce, a tak jsme ho moc neznala. Povídali jsme si a já jsem zjistila, že je velmi sympatický a přátelský. Naprosto jsme si rozuměli.

Na večírku nás to přestalo bavit, a tak jsme si zašli do nedaleké restaurace, kde jsme si dali jídlo a popíjeli jsme víno. Najednou jsme se cítila, jakoby jsme se s Martinem, mým kolegou, znala celou věčnost. Víno mi stouplo do hlavy a já jsem mu začala vyprávět intimnější historky. Z ničeho nic se ke mně naklonil a v půlce historky mě políbil. Nic takového jsem rozhodně nečekala. Byla jsem překvapená a nevěděla jsem, jak se mám zachovat. Řekla jsem mu, že mám přítele, ale on mi odvětil, že být zadaný není nemoc. Mně osobně se Martin velmi líbil, ale neměla jsem v úmyslu svého přítele podvést.

TIP: další povídky o nevěře!

Martin navrhnul, že zaplatíme a půjdeme se projít. Souhlasila jsem. Čerstvý vzduch mi udělá dobře. Procházeli jsme se v uličkách města, ani nevím, kde jsme to byli. Najednou se zastavil přede dveřmi a odemknul je. Vtáhl mě dovnitř a já jsem stála v krásném a prostorném bytě. Jak jsem pochopila, byl to jeho byt. Netuším, jak jsme se tam dostali. Martin mě opět políbil a vyhrnul mi sukni. Očividně na nic nečekal. K mému překvapení jsem já nic nenamítala. Nevěděla jsem proč, ale najednou jsem se s Martinem chtěla pomilovat. Stáli jsme uprostřed chodby a rychlostí blesku jsme se svlékali.

Nakonec jsme zůstali úplně nazí. Obkročmo jsme na Martina vyskočila a objala jsem ho, abych nespadla. Martin byl urostlý muž, stál pevně na zemi a ani to s ním nehnulo. Povytáhl si mě ještě výš, aby do mě mohl zasunout penis. Což se mu povedlo hned na první pokus. Pak semnou došel ke zdi a opřel si mě o ni, aby se mu lépe hýbalo. Začal do mě bušit a já jsem byla opřená o chladnou zeď a užívala jsem si dotyky jeho teplého těla. Měla jsem černé svědomí kvůli příteli, ale i tak jsem si sex užívala naplno. Martin se za chvíli unavil náročnými pohyby. Proto jsem ho nechala lehnout si na zem a osedlala jsem si ho. Rajtovala jsem na něm, zatímco mi masíroval prsa. Moje tempo mu asi nebylo dost, jelikož rukama nadzvedl můj zadeček a pohyboval se sám. Předklonila jsem se, abych nespadla a přitiskla jsem mu své prsa na jeho obličej. Okamžitě toho využil a vzal si jedno z nich do pusy.

Kousal mě do bradavek a zároveň mě tvrdě šukal. Ruce měl položené na mém zadečku tak, abych byla ve správné poloze. Jeho penis mi dráždil můj bod G a já jsem přicházela k orgasmu. Martin to vycítil a zajel mi jednou rukou blíž k mé anální dírce, kterou mi pak masíroval. Tím můj orgasmus naprosto urychlil a já jsem se ihned svíjela ve slastné křeči. Martina můj orgasmus vzrušil a také mě následoval. Když pak odešlo vzrušení, ještě více mě trápilo svědomí, protože jsem právě podvedla svého přítele.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: