Home > Erotické povídky > Erotická povídka: Sladká nevěra

Erotická povídka: Sladká nevěra

Petr po tom, co jsem ho vysála do poslední kapky, tlumeně oddechoval. Vstala jsem a začala jsem se před ním pomalu vysvlékat, protože doposud k tomu nebyl čas.

Nevím, zdali by se to dalo nazvat striptýz, ale minimálně jsem se u toho vysvlékání smyslně vlnila. Stála jsem před ním úplně nahá, prohlížela si ho. Usmíval se, ale jeho penis byl stále ochablý.

„Chci tvůj jazyk na mé mušličce!“ najednou jsem vyhrkla. Znělo to jako rozkaz. Znovu se usmál. Vstal, stál necelých dvacet centimetrů ode mě a pomalu se také vysvlekl. Prohlížela jsem si jeho tělo. Bylo krásně tvarované. Petr je totiž dobrovolný hasič a udržuje se v kondici. Jen si ještě nebyl schopný najít ženu, která by snášela jeho divoký způsob života.

Když se vysvlekl, kleknul si přede mě na kolena a já ucítila jeho teplý dech na své broskvičce. Políbil mě na pupík a pak na obě stehna velmi blízko mého klínu dráždil mě. Nemohla jsem to vydržet a tak jsem ho chytila za vlasy a plnou silou ho tlačila na mou mušličku. Nejdříve ji jemně líbal, okusoval mé pysky, mihotal jazykem po mém klíně, až ho konečně vsunul dovnitř.

Byla jsem jako v sedmém nebi. Vrněla jsem jako kočka. Užívala si každou vteřinu. Tak dlouho jsem musela čekat, ale stálo to za to. Jeho jazyk stále zrychloval a já cítila, že se každou chvíli udělám, znovu jsem ho zběsile tlačila na mou mušličku a najednou jsem začala stříkat svou slastnou tekutina na jeho tvář a on ji poslušně slízával.

Točila se mi hlava, a tak jsem se sesunula na jeho klečící tělo a nabodla se na jeho ptáka. Zakňučela jsem. Chvíli trvalo, než můj orgasmus pominul. Cítila jsem, jak jeho penis ve mně tuhne. Už byl zase jako skála. Chvíli jsem jen tak seděla, užívali si ten úžasný pocit, když máte v sobě ptáka a líbali jsme se.

Začala jsem se pomalu nadzvedávat a dosedat. Zrychlovala jsem, co to dá. Byl to krásný pocit. Rajtovala jsem na něm pěkně dlouho. Napětí nás obou stále rostlo. Netrvalo dlouho a začali jsme oba stříkat, on plnil mou buchtičku svým krémem a já celá tekla.
Zůstali jsme tak sedět. Užívali si odeznívající orgasmus. Petrovi jsem poděkovala, že to pro mě udělal. Dali jsme si společnou sprchu. Rozloučili se. Já se v posteli přitulila ke spícímu manželovi a usnula.

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: