Erotická povídka: Krvavá paní 2 1/2

Seděli jsme v kuchyni. Byl jsem nahý a popíjeli jsme s mou paní kávu, jelikož jsem před chvílí přišel pořádně zmrzlý z venku. Najednou vstala a řekla mi, ať dám ruce za záda. Poslechl jsem ji a ona zašla do skříně pro provaz. Svázala mi je k sobě. Ze stolku vzala zapalovač.

“Tak chudáčku. Jsi určitě ještě promrzlý. Tak já tě zahřeju. Chceš?” Zeptala se mě.

Ale zároveň jsem věděl, že musím říct ano. Ona je přece moje paní.

“Ano. Prosím vás o to paní!” Odpověděl jsem.

Škrtla zapalovačem. A plamenem mi začala přejíždět kousek od těla. Jezdila nahoru a dolů a jak se vždy vracela. Plamen vždy o kousek přiblížila. Po chvilce jsem cítil ten žár. Bylo to už tak dost nepříjemné. Ale když přejela po patě, mohl jsem se bolestí zbláznit. Ikdyž to bylo rychle. Štíplo to, ale žádné popáleniny nebo tak něco naštěstí. ne.

Odložila zapalovač. Odvázala mi ruce.

“Běž do ložnice a lehni si na postel na břicho. Počkej tam na mě.” Řekla.

A tak jsem se zvedl a šel. Ležel jsem tam už poměrně dlouho, když jsem slyšel přicházející kroky. Ohlédl jsem se. Měla na sobě sexy, černé, latexové mini šaty, vysoké kozačky po kolena a policejní čepici. Nevím, kde k tomu přišla, ale vypadala nesmírně sexy. Udeřila mne bičem přes prdel. Leknutím jsem nadskočil.

“Nezírej tak!” Okřikla mě.

Sedla si na mé záda. Chytla mi ruce. Dala je nad hlavu a zacvakla pouta.Pustila mi ruce a mně spadly na postel. Stoupla si. Slyšel jsem jen cvakot podpatků, jak moje paní chodí okolo postele.

“Byl jsi moc a moc zlobivý. Omlouvám se.” Řekl jsem.

Vím, že jsem se zpozdil tak o pět minut. Na cestě k mé madam.

“Omlouvám se? JEN omlouvám se!” Rozzuřila se.

Dala mi pár ran bičem přes prdel. Pak bič položila na stolek a odešla….

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: