Home > Erotické povídky > Erotická povídka: Lékař na kocovinu

Erotická povídka: Lékař na kocovinu

Jaká je správná příprava na kocovinu z pátečního tahu po barech? Přece návštěva sexshopu. Já si vybrala krásný vibrátor s dráždítkem na klitoris.  Ale do baru jsem ho s sebou nebrala…

Přinesla jsem ho domů a připravila ho k posteli. V pátek večer jsem vyrazila popíjet s pocitem, že jsem připravená na vše.  A jako roli v tom hraje můj nový silikonový přítel? No nevím jak Vám, ale mně při kocovině prostě a jednoduše pomáhá orgasmus.

A jak jsem předpokládala, tak se i stalo, v sobotu v poledne jsem se vzbudila s lehkou kočičkou… jenom jsem natáhla ruku k posteli, kde už připraven čekal můj bílý pomocník a lubrikační gel. Kapka lubrikantu na špičku a na dráždítko klitorisu a jdeme si hrát.

Rotující špička, puštěna zatím nejpomaleji, mi příjemně hladila vchod do mé jeskyňky, zatímco zobáček dráždítka rozehrával jednu ze sedmi vibrací na mém klitorisu. Začínala jsem být opravdu velmi vzrušená a chtěla jsem zažít pocit naplnění docela statným tělem mazlíčka.

Jeden pohyb stačil na to, aby už rychleji rotující špička masírovala můj G bod. Vibrace na klitorisu byly tak příjemné, že jsem skoro měla problém ovládat ruku, která držela mazlíka na svém místě.  Chtěla jsem se zarýt nehty do prostěradla, prohnout se jak luk a nechat se vystřelit do výšin orgasmu. 

Ještě maličkou chviličku si mazlík hrál s mým klitorisem a zvýšila jsem rotace špičky uvnitř mě.  Hlava vibrátoru rotovala uvnitř mé jeskyňky a dráždila jak „Géčko“, tak i poševní stěny. Měla jsem pocit, že tělo mazlíka je naprosto všude, že každý jeho kousek mne naplňuje naprosto celou. A do toho ty pohyby, aniž by se člověk musel hýbat, prostě slast.

To byl ten pravý impuls pro nástup orgasmu. Pohltil mne celou. Za chvilku, kdy mi přestal pulsovat podbřišek a znovu se mi vlila krev do žil, kde před tím kolovaly jen endorfiny, jsem zjistila, že opravdu nejlepší léčba na kocovinu je pořádný, pohlcující orgasmus.

A protože prevence je důležitější než léčba samotná, tak ještě mnohokrát za víkend jsem důkladně zapracovala na orgastické prevenci. A musím říci, že tento bílý vibrátor je ten nejlepší  lékař.

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: