Home > Erotické povídky > BDSM povídky > Erotická povídka: Luxusní domina

Erotická povídka: Luxusní domina

Přemýšlím, které prádlo? Bílý krajkový korzet k bílým krajkovým kalhotkám, tělové punčošky nahoře s krajkou a přesto bordó krátký župánek, nebo radši černé, černé punčochy a černé kožené rukavice? Ano, asi raději černé. Myslím, že k mým blond vlasům se bude lépe hodit. A na krk jako vždycky k této kombinaci větší černý kříž na stříbrném řetízku a k tomu stejné stylové náušnice. Pak už jen dokončit líčení výraznější rtěnkou, tmavší oční stíny, uhladit účes. Nohy v černých punčochách se obují do černých kozaček se stříbrnými přezkami a cvoky.

A co je na botách ještě zvláštní, je jejich vysoký podpatek, který je rozdělen do dvou částí. Nahoře je černý a pak přechází do stříbrného kovu, který obtáčí černý proužek. Zálibně si ten podpatek prohlížím a těším se, jak tyto mé boty bude otrok čistit jazykem a tento nádherný podpatek také určitě neunikne jeho pozornosti. K černým koženým rukavicím přijde ještě černý bičík a přípravy jsou dokončeny.

Tento obřad se opakuje vždycky, když čekám svého otroka. Mám ráda tyhle přípravy, protože vím, že umocňují prožitek, který má nastat. Nejraději mám večerní lekce, když už se den schyluje k večeru, kdy se rozsvítí třeba jen intimní světlo a hra může začít. Čekám jen na zazvonění a vžívám se do duše otroka, který prožívá ten zmatek a napětí, pro které dominu vyhledává.

Bydlím až v posledním patře a ani výtah by nezkrátil ten strach, který musí překonávat vystupováním po schodech. Cítí určitě, jak mu bije srdce z očekávání něčeho neznámého a nového. Musí překonávat strach z neznámého, ale i přesto se na schůzku těší.

Těší se na své ponižování, zneužívání, na dotyky paní v rukavici, které ucítí na svém těle.

Přemýšlí, jaká jeho paní bude? Zná ji jen podle psaní a ze sluchátka telefonu. Bude se snažit splnit každé její přání, ale zároveň ví, že jistě za pomalé provedení úkolu, nebo špatné provedení bude následovat trest. Ale jaký trest? Bude hodně tvrdá a neústupná?

Čím a jak ho potrestá! Jistě pak dotyky trestající rákosky nebo bičíku bude cítit i další dny. Budou mu pak připomínat to, co zažil. Nezapomenutelné zážitky se tak budou vracet do jeho mysli. Budou mu připomínat jeho Paní. Bude jí sloužit oddaně a navždy. Vždyť jí věří!

Jaký bude nový otrok! Bude poslušný a hlavně – bude oddaný? Tohoto otroka uvidím poprvé. Slyším zvonek a cítím, že i já jsem výjimečně nějak rozrušená. Jaký bude, bude příjemný, určitě ho budu srovnávat s ostatními, jak po fyzické stránce, tak podle jeho projevu. Otvírám dveře a naše pohledy se poprvé potkají. Oči otroka vidím jen několik krátkých vteřin, protože podle dobrých mravů ihned sklopí oči.

Žádný otrok by si paní neměl prohlížet, když mu to nedovolí. Vidím, že otrok je velmi mladý a podle jeho úvodního představování vím, že ještě nikdy u dominy nebyl. V ruce svírá dlouhou překrásnou rudou růži, kterou mi se sklopenými zraky podává na projev úcty.

Ruka v černé kožené rukavici si růži převzala a nabádám otroka, aby se ihned vysvlékl. Musí být od začátku i pohledem jasné, o jaké role tu půjde. Začíná tím ponížení, pro které si otrok přišel.

Beze slova se rychle svléká a já vidím, že se nejedná o muže statné ale spíše drobnější konstrukce ale určitě sportujícího, protože na těle není zbytečný sval a všechny jsou správně propracované. Vidím, jak rychleji dýchá a jeho vzrušení prozrazuje ztopořený úd. Můj bičík ukazuje na moji botu a nařizuji políbit mé kozačky.

Otrok rychle padá na zem a líbá mé boty. Zvedám mu hlavu a další můj pokyn je k přesunu do pokoje, kde si žádám, aby si otrok klekl tak, aby se viděl ve velké zrcadlové skříni. Když se tak stalo, nejsem ale s klečením spokojena. Je to tím, že otrok nikdy neslyšel od dominy, jak klečet má.

Lehkým švihem přes zadek mu sděluji, že nemyslím klečení na všech čtyřech, ale jen na kolenou, která musí být od sebe a paty naopak k sobě. A také ruce nebudou svěšené podél těla, ale zvednuty a zaklesnuty za hlavou.

Říkám, že takto bude klečet vždycky, když ke mně přijde. Na srozuměnou mi odpověděl známým: „Ano moje Paní“. Beru do rukou černý obojek se stříbrnými cvoky a červeným lemováním po okrajích a připínám ho na jeho krk na projev otroctví a oddanosti.

Jeho ruce za zády sepnu kovovými pouty. Stojím za otrokem a shýbám se k jeho uchu. „Vidíš, takhle jako otrok vypadáš! Jako navždy MŮJ otrok!“, a naše pohledy se v zrcadle setkaly. Černé kožené rukavice přitom přejíždí přes hruď otroka a chvílemi se na jeho kůži zastavují. Cítím, jak se otrok chvěje. „Ano má Paní, jsem navždy jen Váš věrný otrok!“

Úvodní ceremoniál je u konce. Lekce může začít!

Příběh první:

Po tvém správném klečení si přeji, aby ses ke mně plazil, k mým nohám. Jak já tohle zbožňuji, vidět mužské tělo, které leze k mým nohám a já ho mohu popohnat svým bičíkem. Snažíš se být rychlý, ale já stále záměrně couvám, aby se tato scéna odehrávala dlouho, až si konečně dospěl k cíli, který jsem ti určila.

Líbáš mé kozačky ze všech stran a já tě bičíkem a slovy stále napomínám, že je to málo – ještě – ještě a abys také přešel k líbání mých lýtek a vzal do ruky moji nohu jako vzácný klenot. Děláš to ihned a já cítím jemné dotyky tvých prstů na svém lýtku. Po mém těle běhá lehké mravenčení, protože dotyky tvých rukou na mé noze jsou jako lehké elektrické výboje. Nikdy by tohle nezpůsobilo jen hlazení po mé kůži.

Jako kdyby ta jemná struktura mých černých punčoch k tomu dopomáhala. Vidím, jak se snažíš, aby se mi tvé hlazení líbilo, a děláš to opravdu pečlivě. „Ano má Paní, líbám Vaše boty a nohy opravdu rád! Jsem poctěn, že mě, bytosti tak nicotné, to dovolíte!“ Pozorně tvé dotyky sleduji a v těchto okamžicích si uvědomuji, jak krásné je být dominou.

Lehkým dotekem bičíku ti přikazuji ukončit tuto činnost. Bude následovat hra, kterou jsem si pro tebe připravila. V druhém rohu místnosti jsou na hromadě skoro všechny mé boty. Přikazuji ti, aby sis před tou hromadou kleknul, a zavazuji ti oči.

Také ruce ti spínám za zády znovu pouty. Mým přáním je, abys popaměti, jen podle vůně a dotyku rtů posoudil, který pár k sobě patří a ústy je rovnal k sobě. Rychle se ti to daří, jen u párů, které jsou něčím výjimečné, mají nějaké nápadné ozdoby apod. Sedím vedle tebe v křesle a pozoruji tě.

Chvílemi se tě dotknu koženou rukavicí, nebo jemně přejedu přes záda bičíkem, abych ti připomněla, že jsem to já a vůně mých bot, které tu jsou s tebou. Vidím, jak se ti přece jen občas podaří rozhodit boty a najít vhodnou do páru. Jde ti to ale dost pomalu a vidím, jak na tvém čele přibývají krůpěje potu.

Není lehké naklánět se nad zem, nic nevidět, udržovat se nízko nad ní a ještě přitom jen ústy hledat boty. Po hodině usilovného hledání se náhle skácíš do bot. Už nejsi schopen ničeho. Ta hra, na kterou si se hodně těšil, je u konce. Úkol jsi dnes tedy nesplnil…

Příběh druhý:

Nemáš přijít poprvé, už se známe. Stejně ale při tvém příchodu vidím ve tvých očích tu nejistotu a obavy, co tě dnes asi čeká. Jako obvykle tě vybízím, aby ses vysvléknul a to rychle. Hledáš, kam své oblečení pověsit, když v tom slyšíš můj hlas: „Je zbytečné, abys hledal ramínko. Své oblečení hoď sem do rohu.“

Tváříš se trochu překvapeně a nerozhodně, cože jsem si to vymyslela, ale za chvíli je tu hromádka tvého oblečení. Nechápeš, proč tvé značkové oblečení se má tentokrát válet v koutě. V tom vidíš, jak mé kroky míří k té hromádce a jak se přes tvé oblečení procházím svými černými lodičkami. Tvůj údiv ignoruji. Jsou to přece jen hadry otroka!

Jsi popohnán do pokoje, kde ti po kleknutí jako obvykle připínám tvůj znak podřízenosti.

Pak padáš k zemi, abys mi na projev pokory políbil mé boty. Pokaždé je to stejné a pokaždé se právě na tohle těším. Tvoje líbání mých bot a nohou je opravdu oddané.

Tentokrát si přeji sledovat film v televizi. Přikazuji Ti, aby sis lehl na zem, protože si chci svoje nohy položit na tvé tělo. Leháš si tedy pod mé nohy a já cítím teplo tvého těla. Je mi příjemné přejíždět svýma nohama tvé tělo, nebo si s tebou nohama chvílemi také pohrávat. Nesmíš se bez mého dovolení pohnout. Když mě už přestalo bavit televizi sledovat, přikazuji ti lehnout si na jiné místo a zavazuji ti oči.

Svazuji ti také ruce a nohy. Odcházím do kuchyně a ty jen podle sluchu odhaduješ a očekáváš, co bude následovat. Přicházím s ledovými kostkami. Při položení první ledové kostky na tvoji kůži sebou viditelně cukneš. Promyšlenými tahy pokračuji v ukládání ledových kostek na tvé tělo. Do důlku na krku pod ohryzek a pak následují další na bradavky, postupně cestou k břichu, do slabin a naposled následuje přidržení ledové kostky na konec penisu, případně pod kůžičku žaludu.

Vím, že účinek ledových kostek je stejný, jako pálivý vosk. Cítíš to ledové chlazení, ale přece nemůžeš dát znát jejich účinek. Určitě by to paní rozzlobilo, kdybys svým cukáním zavinil, že by ledové kostky z tvého těla sjely dřív, než je Paní přesune podle své libovůle jinam. Led pomalu taje a mění se v loužičky po tvém těle.

Po této mokré proceduře tě při tvém klečení podvazuji jednou z mých punčoch. Pak si přeji, abys mě přezul z kozaček do lodiček, které čekají v koutě místnosti. Svým chováním sis ale vysloužil potrestání bičíkem. Místo abys pro vyzutí otevřel postranní zip, začal si mi rozpínat různé ozdobné stříbrné přezky.

Opravdu mě rozzlobilo, že ses vůbec nepodíval, jak by kozačky šly vyzout. Hubuji tě za tvoji nepozornost a po přezutí tě čeká 10 ran bičíkem. Při přezouvání musíš každou nohu před obutím políbit a ohleduplně ji vložit do lodičky.

Pak ti přikazuji, aby ses ohnul přes válendu, a tvůj nahý zadek pociťuje slíbený trest. Neslyším žádný tvůj ohlas, protože jsi do úst dostal moje tanga jako roubík. Určitě přemýšlíš, co se bude dál dít.

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: