Home > Erotické povídky > Erotická povídka Jak na krátící se dny

Erotická povídka Jak na krátící se dny

Taky na Vás tak působí kratší dny a méně světla? Včera jsem odcházela z práce s totální depresí. Venku tma, Petr odjel na týden pryč a já bych zrovna potřebovala potěšit tělo a rozveselit mysl dobrým sexem.

Dívala jsem se po různých vibrátorech a přemýšlela, se kterým se dnes pomazlím a rozveselím. Do oka mi padl bledě modrý a úžasně měkoučký vibrátor se saténovým povrchem Satin dreams.

Přišla jsem domů, udělala si něco dobrého k jídlu a po horké vaně si zalezla do postýlky i s mým novým kamarádem. Jeho krásně měkké tělo, zahnutá špička na stimulaci bodu G a zároveň dráždítko na klitoris, tato kombinace byla příslibem krásných chvil přede mnou.

Stačilo na špičku vibrátoru kápnout trošku lubrikantu, zapnout nejpomalejší z jeho tří rychlostí a přiložit ke klitorisu. V tu chvíli už jsem byla maximálně vzrušená a pomalu jsem jeho příjemné tělo začala zavádět do mé mušličky. Vibrační patronka na konci přesně cílila na G bod a vibrace jsem cítila v celém podbřišku. Při každém pohybu s vibrátorem se jeho výstupek třel o můj klitoris a způsoboval mi neskutečnou rozkoš.

S vzrůstajícím vzrušením jsem přidala nejen na tempu pohybu s tímto ledově modrým kamarádem, ale i na intenzitě vibrací. Po chviličce už mne začalo vzrušení úplně prohýbat, jednou rukou jsem drtila matraci a druhou pohybovala s vibrátorem uvnitř mé mušličky, jeho špička narážela na G bod a pokaždé, když mi přes klitoris přejela špička dráždítka, měla jsem dojem, že mnou projíždí elektrika.  Ještě párkrát jsem si protáhla mušličku a zvýšila rychlost vibrací na nejvyšší možnou a následoval takový výbuch orgasmu, že jsem rychle musela vibrátor vyndat a nechat orgastické stahy doznít. Bylo to nádherné …. chci ještě!

Znovu jsem ho tedy zavedla do mušličky, která už byla úplně mokrá a maximálně vzrušená a ke druhému orgasmu stačilo pár pohybů s nejvyšší rychlostí, pár dotyků na klitorisu a pár přírazů uvnitř mé mušličky a další slastná křeč mne pohltila.

Asi jsem musela usnout spokojená a šťastná, protože jsem se vzbudila až ráno a vibrátor ležel vedle na posteli. Musela jsem se hodně ovládat, abych si nezačala znovu hrát a vyrazila včas do práce…

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: