Erotická povídka: Milování se zavázanýma očima

Byl sychravý podzimní večer a já se připravovala na večerní rande. Byla jsem plná očekávání, protože jsem se zamilovala do jednoho vysokého a charismatického muže, který se ke mně krásně choval. Byl nejenom gentleman, ale rovněž muž se štíhlou a  atletickou postavou.

Nemohla jsem si vybrat žádný kostýmek, všechny mi přišly staromódní. Chtěla jsem být moderní, abych ho svým módním vkusem přitahovala.

Nakonec přece jenom najdu odvážné červené šatičky, které měly drobný rozparek na boku. To jsou konečně šaty, které jsou sexy.

Náhle zazvoní zvonek u dveří. Za dveřmi stojí moje nová láska a má na sobě slušivé černé sako, bílou košili a modré džíny. Rychle si vezmu elegantní kabelku a jdeme spolu do divadla. Po divadle jdu k němu na večeři a pak se uvidí.

Divadlo bylo docela fajn, ale já pořád přemýšlím, jestli dnes dojde na intimní sblížení? Tělem mi opět projede silný pocit chtíče, který ještě umocňuje jeho citlivé chování a především jeho nádherné modré oči.

Když jsme přijeli do jeho domu, byla jsem interiérem jeho domu doslova fascinována. V jeho domě byl krásný a vkusný dřevěný nábytek, který krásně ladil s obrazy na stěnách. Usadil mě k velkému rustikálnímu stolu a odběhl do kuchyně. Byla jsem jako Alenka v říši divů. Jeho dům byl nádherný a to jsem ještě neviděla jeho ložnici.

Byla jsem hodně nervózní. Večeře byla decentní, ale dostačující. Vyznal se, kdybychom měli vydatnou večeři, tak budu unavená a zvadlá, tak jsem byla ve své kůži a připravena se mu cele oddat.  Po večeři mi nabídl skleničku s růžovým vínem, které mělo omamnou vůni. Při své nervozitě jsem chtěla celou skleničku vypít na ex, abych se trochu odvázala, ale nakonec jsem upíjela velmi pomalu.

Příjemná atmosféra celého domu mě uklidňovala a zároveň povzbuzovala. Sedli jsme si na pohovku s dřevěnými dubovými okraji, kde jsme si povídali, co budeme dělat příští týden. Byla jsem natěšená, když vyprávěl, že má rád kulturu a cestování. Nalil mi další skleničku růžového vína a odešel pro další láhev. Když z kuchyně přicházel, tak jsem slyšela jsem mužné kroky, jak se ke mně pomalu blíží… zastavil se mi na chvíli dech.

Nahnul se přes opěradlo pohovky a pohladil mě po rameně. Pak mi do ouška zašeptal, že jsem krásná a že po mě duševně i fyzicky touží. Radostí jsem málem vyjekla, ale nakonec jsem se ovládla. Když jsem chtěla na to reagovat, vyšel ze mě jenom krátký vzdech, nic víc.

V té chvíli mi přes oči zavázal kus jemné látky, byla hebká jako samet a překvapivě nebylo přes ni nic vidět. Tma a ticho. Strnula jsem, jenom jsem slyšela, jak obchází pohovku a jde směrem ke mně. Jeho teplá ruka se mi ocitla na tváři, prsty mi přejel přes mé rty, které jsem mírně pootevřela. Když se mé rty potkaly s těmi jeho, už jsem věděla, že se to dneska večer stane. Díky jemné látce přes oči jsem byla zcela uvolněná a neměla jsem žádný pocit stydlivosti. Hlavně jsem však cítila každý jeho dotek, který byl hebký, ale zároveň jsem cítila těžkou chlapskou ruku.

Jeho dotyky dávaly jasně najevo, že po mně touží. Jeho polibky se ze rtů přesouvaly na krk. Tam to obzvláště miluji. Byla jsem neuvěřitelně vzrušená, takže jsem si ani nevšimla, že mě se svých červených šatů zcela vysvlékl. Nyní mě už laskal po celém těle, cítila jsem, že nevynechal ani jedno jediné místečko. Toužila jsem se ho rovněž dotknout, takže jsem mu po paměti rozepnula bílou košili, u riflí jsem však lehce znejistěla. Mou lehkou obavu empaticky vycítil a optal se, jestli po milostném spojení opravdu toužím. Beze slova jsem kývla hlavou na znamení souhlasu. Jeho mužství už bylo dostatečně pevné a když jsem ho přes džíny třela rukou, začalo se ještě více tyčit nahoru. Už jsem to nevydržela a začala ho kouřit. Jeho vzdechy dokazovaly, že je mu to hodně příjemné. Po několika minutách mě položil na pohovku a začalo neuvěřitelně smyslné spojení našich těl. Po celou dobu milování jsem měla oči úplně zavázané. Bylo to tak jiné a pro mě nové, vzrušující. Musím se přiznat, že jsem po celou dobu více vnímala jeho atletické tělo, doteky a exotickou vůni těla. Byl to krásně smyslný zážitek, který mě nakonec přivedl k výživnému orgasmu.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: