Home > Erotické povídky > Erotická povídka: Moje nejlepší kamarádka

Erotická povídka: Moje nejlepší kamarádka

Seděli jsme na posteli. Koukali na film, jelikož venku bylo škaredě a pršelo. Film byl o dívce, která se starala o nemocného muže, který byl na vozíku a mohl hýbat jen prstama u ruky. Muž byl po těžkém úrazu. Zamilovali se do sebe. Teď už jsme skoro na konci a ten muž se chce nechat uspat umrtvující injekcí. Tak mu ji píchli.

Kamarádka vedle mě už plakala.Tak jsem ji objala a hladila po vlasech s tím, že je to jen film. Objala mě taky a ještě pevněji, než jsem čekala. Lípla jsem ji pusu na čelo a znovu se k ní přitiskla. Hladila jsem ji ve vlasech.

Nevím proč, ale měla jsem strašnou chuť se s ní pomazlit.Sjela jsem jí rukou k ňadrům a začala je hladit. Ona se najednou zarazila a odtáhla se. Koukala, co to dělám. A místo toho, aby něco řekla, pohladila mě po tváři, přivinula k sobě a….. políbila!

Překvapilo mě to. Ale polibky jsem jí s chutí oplácela. Sjela mi rukou pod tričko. A hladila má prsa. V mžiku mi to tričko sundala. Rozepla mi i podprsenku a začala je líbat a hrát si s mými bradavkami. Byla to vážně nádhera. Sáhla jsem ji rukou do rozkroku a hladila ji tam přes legíny.

Pak jsem jí je začala svlékat. Jezdila jsem ji prstem v pipince. Strčila jsem jí ho dovnitř prst. Jezdila jsem jí v ní. Začala mi rozepínat knoflík u kalhot, když ho rozepla, tak mi blesku rychle stáhla kalhoty a šla hlavou dolů k mému klínu. Roztáhla mi nohy a začala mi ji lízat. Vzdychala jsem čím dál tím víc nahlas. Zvedla se a otevřela šuplík.Vyndala z něj připínák. Nasadila si ho. Ihned jsem si klekla na čtyři, jak moc jsem to chtěla. A po chvilce jsem se dočkala. Pleskla mě přes prdel a zasunula mi ho do pipinky.

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: