Erotická povídka: Příjemná chvíle

Jazyk měl tak vycvičený, že jsem se prohýbala v pase a chtěla stále víc. Vždy mi to dopřál. Něžně a opatrně mě kousal do toho malého hrbolku, až jsem se začala třást. „Já už nemůžu, už to nevydržím.“ Místo aby přestal, dal mi ruce pod zadeček a přitáhl si mě k sobě ještě blíž. Jeho jazyk nabyl na rychlosti a hrál si se mnou, jak jen to dokázal. Vzal mi poštěváček mezi rty a začal sát. To byla poslední kapka… výbuch rozkoše nedal na sebe dlouho čekat. Zařvala jsem slastí a v prstech zatínala prostěradlo. Vytáhla jsem ho nahoru a otočila na záda. Chtíc stále víc jsem na něj skočila. Posadila jsem se na něj.

Dívala jsem se mu do očí, ve kterých se zračila jen láska a neuvěřitelná touha. Vzala jsem ho za obě ruce a propletla si s ním prsty. Zvedla jsem se, a dosedla zpět, s jeho částí už ve mně samotné. Přivřel oči a unikl mu tichý povzdech. Nadzvedávala jsem se a zase klesala a přitom se na něj stále dívala. Pohled mi oplácel. Zvedla jsem se až na samotný kraj a prudce opět dosedla. Při každém přiražení povzdechl nebo zavrčel. Takhle stále dokola. Už to nevydržel, zavřel oči a rukama se snažil nastolit správný rytmus.

Vždy, když jsem prudce dosedla, zavrčel ještě víc. Vzrušovalo mě to víc, než kdyby se mě dotýkal… Přidala jsem na tempu až zasyčel.

Zaklonila jsem hlavu dozadu a nechala se unášet proudem vzrušení a příjemného pocitu, přibližující se k dalšímu orgasmu. Zvedl se a hlavu mi přitáhl zpět. Líbal mě s vervou hladového zvířete a oba vsedě jsme nadskakovali ve stejném rytmu. Nehty jsem mu zaryla do zad, až z nich začala sršet krev. Lehce mě nadzvedával a rukou přidržoval za záda. V propletení našich těl i jazyků, jsme vyvrcholili naráz. Kousla jsem ho do rtu a nehty do zad zaryla ještě víc. Zařval ohlušujícím křikem.

Zůstali jsme ve stejné poloze ještě nějakou chvíli. Prudce oddechoval do záhybu pod mým uchem. Já ho hladila po rudých zádech a bříšky prstů zkoumala jizvy vítězství.

„Lásko, nevím co říct…“

„Ššš, neříkej nic. Jen mě drž.“ chtěla jsem po něm.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: