Erotická povídka: Na koberečku

Byl pátek odpoledne, všichni už odešli, a já zůstal v práci sám. Chvilku sem dělal faktury a pak začal brousit po netu. Zašel sem na své oblíbené stránky a koukal na videa. Partička frajerů si to tam rozdávala s jednou holkou. Měli jí pěkně svázanou a mrdali jí, kam se jenom dalo.

Z mého zabrání do videa mě vytrhl telefon. Volala šéfová.

„Co zase chce“, říkal sem si pro sebe, když sem bral telefon.

„Okamžitě přiď ke mně do kanclu“, ozvalo se z telefonu. „Máš pěknej průser.“

Todle mi ještě chybělo. Na práci sem už ani nepomyslel a teď todle.

Moje šéfová Jana byla fakt kus. Brunetka, pevná prsa a krásný zadek. Měla dlouhé nohy a obvykle nosila sukně a boty na podpatku. K ní do kanceláře sem chodil vždy rád, neboť jsem se aspoň mohl nenápadně podívat do jejího výstřihu. Tentokrát to ovšem neplatilo, protože sem věděl že mě čeká sprďák.

Vešel sem do kanclu. Spolu s Janou tam byla i její asistentka Lenka. Bylo to blondýna a svojí postavou si s Janou v ničem nezadala.

„Á, tady ho máme,“ řekla Jana. „Ty faktury si pěkně podělal. Kdybych to neodhalila tak z toho moh bejt pěknej průser.“

„Takže teď máš na vybranou. Buď to oznámím řediteli a ty poletíš, i když to se mi moc nechce, protože bych vypadala, jako že si neumím srovnat podřízený, anebo přijmeš alternativní trest.“

Vyletět se mi nechtělo, práce se teď špatně shání. „Tak teda ten alternativní trest“, řekl sem a doufal, že se to smázne tím, že zadara udělám ňáký přesčasy.

„Dobře“, řekla Jana. „Tak dej ruce za záda.“

Netušil jsem sice proč, ale řek sem si, o co de a poslechl sem. Najednou mi na rukou zaklapla pouta. Než sem se nadál tak mi je Lenka bleskurychle nasadila.

„Teď mu sundej kalhoty“, řekla Jana Lence.

„Ale, to přece…“

„Mlč,“ poručila Jana. „Chtěl si alternativní trest tak přestaň odmlouvat nebo se o těch fakturách doví ředitel.“

Raději jsem zmlknul a pomalu začínal litovat, že jsem přijmul alternativní variantu. To sem ovšem ještě nevěděl, co všechno mě čeká.

Lenka mi vytáhla opasek a kalhoty stáhla pod kolena. Hned po nich následovaly boxerky.

Stál jsem tam před nimi napůl nahý s rukama svázanýma za zády a bylo mi trapně. Obě si mi chvilku prohlížely. Jana pak vzala pásek.

Ohnula mě přes stůl a řekla:

„Teď dostaneš trest, aby sis pamatoval, že nemáš svou práci odbejvat. Dostaneš deset ran. Budeš si je pěkně nahlas počítat a na konci mi za ně poděkuješ.“

První rána dopadla na můj zadek. Sykl jsem bolestí. Překvapila mě intenzita, s jakou řemen dopadl. Skoro jako by v tom měla Jana praxi.

Rány dopadaly jedna za druhou a já pěkně nahlas počítal. Lenka stála opodál a s úsměvem na tváři vše pozorovala.

Dopadla poslední. „Deset. Děkuji za trest,“ řekl jsem. Jana ode mě poodstoupila a koukala na výsledek svojí práce. Zadek sem měl celý červený a pěkně to pálilo.

„Tak to bysme měli první trest.“ Řekla Jana. „Teď budeme pokračovat.“

Tázavě jsem na ni pohlédl.

Ihned se mi dostalo odpovědi. „Vidíme, kam na internetu lezeš v pracovní době. Za to flákání tě musíme taky potrestat. Viděli sme to video, na který si koukal. Když se ti tak líbí znásilňování svázaný holky, zkusíš si jaký to je. Ale napřed se musíme trochu připravit.“

Nasucho jsem polkl. Teď už sem opravdu litoval, že sem nerisknul ten vyhazov.

Jana s Lenkou se začaly svlékat. Nechaly si na sobě jenom kalhotky a boty na podpatku. Když sem viděl jejich nádherná těla, začal mi pomalu tvrdnout.

„Vidíš, co dělá?,“ povídá Lenka. „Tak to ne,“ řekla Jana. „Nejsi tu, aby sis užíval,“ a dala mi facku přes nabíhající penis. To sem nečekal. Pěkně to zabolelo. Zakňučel sem bolestí a erekce mi přešla.

Lenka ke mně přistoupila a připnula mi kožený řemínek s vodítkem kolem koulí. Měli mě na vodítku jako ňákýho čoklíka. Jana si zatím na sebe začala navlíkat nějaký postroj. Neviděl sem co to je, jelikož ke mně byla otočená zády. Radši bych to nevěděl dál.

Když se otočila, spatřil sem to. Měla na sobě připínací penis, jako mají lesbičky. Tendle vypadal fakt realisticky a byl docela velkej. Měl takovejch dvacet čísel na dýlku a čtyři centimetry v průměru. Žádný šidítko. Začal sem se opravdu bát.

„Tak co, těšíš se?“ zeptala se Jana. Nedokázal jsem ani odpovědět. Pak chytla vodítko a odvedla mě ke stolu. Stála z jedné strany. Já byl z druhé.

„Roztáhni nohy od sebe,“ poručila mi, a abych neotálel, škubla s vodítkem.

Poslechl jsem. Lenka mi nohy přivázala k nohám stolu, takže teď sem je nemohl dát k sobě, ani kdybych sebevíc chtěl.

„Pěkně mě vykouříš,“ povídá Jana. Přitáhla si mou hlavu přes stůl, takže jsem břichem ležel na stole, ruce spoutané za zády a nohy přivázané k nohám stolu. Hlavu jsem měl přímo před tím jejím gigantem.

Moc sem se k tomu neměl.

„Tak co je,“ povídá Jana. „Dělej! Kuř!“

Nejednou ke mně přistoupila Lenka, chytla mě za koule a sevřela. Vykřikl jsem bolestí. Jana nečekala ani okamžik a vrazila mi ho do pusy. Začala mě mrdat do pusy stejně jako ty frajeři tu holku na tom videu.

Pusu jsem měl skoro vykloubenou a trpěl pod Janinými přírazy. Najednou jsem na análu ucítil něco chladivého. „Co je zase tohle,“ pomyslel jsem si. Vzápětí jsem to zjistil.

Lenka mi ho promazávala lubrikačním gelem. Pak vzala vibrátor a začal mi ho zavádět do zadku.

„No to snad ne!“ říkal jsem si, ale nemohl jsem s tím vůbec nic dělat.

Dostal jsem se do opravdu děsný situace. Moje šéfka mě mrdala do pusy a její asistentka mi vibrátorem projížděla zadek. Ke všemu sem byl svázanej. Bylo to neskutečně ponižující, ale zároveň to začínalo být i vzrušující. Najednou se mi i přes mojí nevůli postavil a trčel jako kolík. Takhle silnou erekci už sem dlouho neměl.

„Hele, už mu zase stojí,“ povídá Lenka. „A tentokrát pořádně.“

„Takže tobě se líbí bejt za děvku?“ řekla Jana. „Tak to si ještě užiješ, todle totiž není všechno,“ a smála se mému ponížení.

Lenka mi zasunula vibrátor do zadku a šla si pro něco do kabelky. Vrátila se s foťákem.

„Tak teď si tě pěkně vyfotíme. Kdyby tě napadlo stěžovat si, tak se ty fotky objeví v mejlovce tvých kolegů. A to bys určitě nechtěl.“

„To bych opravdu nepřežil.“ Pomyslel jsem si. „Todle se prostě nesmí nikdo dovědět.“

Pak mě Lenka několikrát vyfotila. S vibrátorem v zadku kouřím šéfovou. Fakt skvělý fotky.

Když dofotila, přestala mi Jana konečně nutit ke kouření.

„Konečně konec.“ Pomyslel jsem si. Mýlil jsem se.

„Teď tě ještě pěkně ošukám!“ řekla Jana

„Ale užije si i Lenka, aby sis nemyslel, že to budeš mít jenom tak. Pěkně jí vylížeš. A já tě budu mrdat dokad jí jazykem neuděláš.“

Lenka si sundala kalhotky a lehla si na stůl. Vzápětí si mojí hlavu přitáhla do svého klína.

Jana mi ze zadku vytáhla vibrátor, poplácala mě po zadku a v mžiku mi začala ojíždět zadek. Lenka mi předtím dobře promazala, takže do mě Jana svým připínákem bez větších potíží vklouzla. Nebrala si vůbec servítky a pořádně přirážela.

„Tak co, líbí se ti to?“ Povídá Jana.

„Nemůžeš říct, že ne, když ti tak pěkně stojí. To bych do tebe nikdy neřekla, že se ti bude líbit, když tě tady vomrdáme jako děvku. Ale potěšil si mě tím. Je vidět že sme si vybrali dobře.“

Já sem se mezitím pokoušel udělat Lenku. Snažil sem se, co nejlíp lízat její mušličku, protože sem věděl, že to mrdání do zadku už dlouho nevydržím. Naštěstí začal vzdychat a blížila se orgasmu. Mně už péro i přes to ponížení taky pěkně pulzovalo a cítil sem, že brzo začnu stříkat.

Najednou Lenka začala rychleji dýchat, začala sténat a konečně se udělala. Její šťávy mi tekly po obličeji a do úst. Jana viděla, že sem úkol splnil a naposled mocně přirazila. V ten moment sem se udělal a vystříkal se snad jako nikdy.

Lenka ještě prožívala na stole zbytky orgasmu. Jana mi rozvázala ruce a nohy.

„Můžeš jít. Ale počítej s tím, že si tě zase někdy zavoláme. Nezapomeň, že máme ty fotky.“

„Sakra, ty fotky.“ Pomyslel jsem si. „Teď mě s nima můžou vydírat a já se od nich budu muset nechat ojet kdykoliv si vzpomenou.“

Došel jsem domů, dal si sprchu a přemýšlel, co bude dál. Nakonec jsem usoudil, že se mi to i docela líbilo, což mě celkem děsilo. Bylo to sice ponižující, ale zároveň vzrušující. To že sem se udělal, mluvilo za vše. A tak jsem se s obavami těšil, až příště zase budu muset jít k šéfové na kobereček.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: