Home > Erotické povídky > BDSM povídky > Erotická povídka: Moje Paní a drezúra otroka

Erotická povídka: Moje Paní a drezúra otroka

Je večer všude ticho a klid,jen je slyšet šumění listí na stromech. Nastal ten den kdy jdeš navštívit svou paní ,po které už dlouho toužíš , která tě strašně moc vzrušuje a ty bys jí chtěl tak šíleně moc dneska patřit a jí poslušně splnit všechno co si bude přát.

Jdeš tiše a pomalu až ke zvonku ,tam se zastavíš a čteš na dveřích její jméno ,zhluboka se nadechneš a pak ještě jednou a zazvoníš. Čekáš a nevíš co tě za těmi dveřmi čeká a to tě nesmírně vzrušuje. Po chvilce slyšíš kroky a tvůj tep i dech se zrychlují .Dveře se otvírají a ty stojíš jak přikovaný jen tiše šeptneš dobrý večer paní. Starší paní přitěle tě zve: „Pojď dál“.

Po očku si jí prohlížíš.Zdá se ti že musela být moc hezká když byla mladší,ale i ted je simpatická a snad nebude až tak zlá. Po chvilce ti řekne tiše, ale přísně pojd do koupelny a ty jen šeptneš ano paní a následuješ jí.

PŘIKÁŽE ti se pomalu vyslíct a přitom ti taky pomáhá a rukou tě jede po křivkách tvého těla. Projede ti hlavou myšlenka snad se jí líbím, ale v tom ucítíš jak tě paní rukou jemě přejala pozadkuaž k análu a určitě ucítíla jak ses zachvěl.

Pak ti polohlasem nařídí aby ses osprchoval. Ty stojíš ve sprše jak Adam a cítíš jak tě paní začíná velkou houbou a pěnou přejíždět po celém tvém těla jako by tě chtěla celého skopírovat a obkreslit, kdyby měla místo mycí houby tužku. Je ti to velice příjemné a tak držíš .Po chvilce tě paní řekne, aby ses předklonil, a ty uposlechneš a víš že od ted musíš poslouchat.

Předkloníš se a paní tě začíná jemě jezdit prstem po análním otvoru a zeptá se tě: „Líbí se ti to?“ A ty odpovíš: „Ano paní.“ Paní řekne: „Tak drž hubu a vystrč ten anál pořádně!“

Ty se hluboce překloníš a cítíš jak tě paní zajíždí jedním a hned pdruhým prstem do análu a začíná tam kroužit a druhou rukou tě pevně stiskne obě koule a tahá je směrem dolůaž se prohneš. Paní křikne drž ty děvko a necukej se. Ty se opět narovnáš a šeptneš „ano paní sem vaše děvka!“

Až se paní nabaží tak řekne: „teď se utři a čekej. Paní se vysleče a také se osprchuje a dovolí tě abys jí umyl záda a taky prsa. Ty se jen třeseš, ale jsi rád že tě to paní dovolila, je to pocta pro tebe. Když myješ své paní prsa, tak cítíš jak se tě ocas postavil. A ty se bojíš aby tě paní nestrestala .Pak paní řekne jdeme a odvede si tě do pokoje.

Poručí tě aby sis kleknul a odejde. Ty čekáš a hlavou se ti honí tisíce myšlenek a cítíš jak se celej chvěješ. Po chviličce se paní vrací a zavazuje ti oči a poručí tě abys dal nohy od sebe a vystrčil zadek. Ty vše dělaš co paní nakáže. A ted nevíš co bude a to napětí v tobě stoupá a srdce ti buší.

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: