Erotická povídka: Trojka ve dvou

Jeden z mých erotických snů je mít sex s dvěma muži najednou, pro ten pocit maximálního naplnění a vzrušení. Jenomže…. najít dva, k tomuto účelu vhodné muže, je celkem problém. Musí být vzájemně kompatibilní, musí se mi oba líbit ( to bývá dost často problém, pokud jsou kompatibilní vzájemně) a nesmí na sebe žárlit. Ten fakt, že k mému experimentu musí být svolní, již ani nezmiňuji.  Při představě těchto „obstrukcí“ mě většinou touha na plnění zrovna tohoto snu přejde.

Ale protože jsem žena vynalézavá, neváhala jsem prozkoumat svůj oblíbený Sexshop a najít erekční vibrační kroužek s přídavným penisem. Napadlo mne, že přesně tato hračka mi pomůže splnit sen, aniž bych musela řešit již zmíněné komplikace.

Večer mám rande s jedním kamarádem, který je taky pro každou srandu, proto vím, že když přinesu zrovna tuto hračku, určitě nebude proti jejímu použití.

Než Luboš přišel, připravila jsem do ovladače vibračního vajíčka baterky a celý komplet i s lubrikačním gelem si připravila na poličku tak, aby vše bylo po ruce.

Už ve dveřích jsem hlásila: „ Kocoure, mám pro tebe překvápko!“  Luboš začal vyzvídat a rozhlížet se po místnosti.  Pohledem zavadil o růžovou hračku a vrhnul se k ní. Boule v kalhotách, která se opravdu nedala přehlédnout, byla dobrým znamením, že ho hračka zaujala.

Okamžitě mě začal svlékat, sebe také a než jsem se nadála, byli jsme nazí a Lubošovu chloubu zdobil kroužek s dalším penisem.  Sáhla jsem po lubrikantu a kapku ho nanesla na dildo.

Na Lubošův penis není třeba, jen při představě, co bude za chvíli, jsem vlhká dost. Jak bylo vše připraveno, jedním lehkým gestem mne Luboš hodil na postel a okamžitě do mě začal pronikat… do obou dírek současně. Díky integrované páteři se dildo krásně přizpůsobovalo a ohýbalo, jak bylo třeba.

Za chviličku už byl ve mně na doraz a pomalu se začal pohybovat. Bylo to neskutečné, ten pocit plnosti jak broskvičky, tak análu. Cítila jsem, jak se o sebe přes tenkou sliznici tře Lubošův klacek a umělák. Ovládání od vibrační patrony si nechal Luboš, a když viděl, že se mi to opravdu líbí, protože jsem se mu začala svíjet pod tělem a záchvěvy rozkoše mi projížděly celým tělem, pustil vibrace.

To už bylo moc, bouchla ve mně sopka orgasmů a Luboš cítil i na svém penisu, jak moc se mi to líbí.

Ty stahy svalů, které umí má spokojená mušlička, jsou dost výrazné. Myslela jsem, že Luboš na chvilku přestane. Omyl! Jen se pousmál, začal přirážet ještě rychleji a vibrace vajíčka také zesílil. V podstatě mi ani neodezněl první orgasmus a Lubošovi se povedlo mne rovnou posunout do druhého.

V zadečku jsem cítila růžového pomocníka a v mušličce Lubošův statný penis. Prostě nebe na zemi. Oba společně zaplnili každou mou skulinku a vibrace na klitorisu k tomu mi vypínaly mozek. 

Nemohla jsem myslet na nic jiného, než na ty dva v sobě. Mé stahy se opravdu nedají vydržet dlouho, proto se za chvíli Luboš ještě párkrát oddálil a hluboce přirazil a s ohromným výstřikem se do mě udělal.

Po chvilce odpočinku jsme si dali sprchu a Luboš si důkladně prohlížel právě použitou hračku. Se slovy, tebe si do trojky vezmu rád, se na vibrační kroužek usmál a pak i na mne.

Přidejte svůj názor

Koooouzelný ValentýnVALENTYN sleva
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: