Home > Erotické povídky > Anální sex - erotické povídky > Erotická povídka: Na výletě v seníku

Erotická povídka: Na výletě v seníku

Minulý víkend jsme se s Petrem rozhodli, že si uděláme romantický výlet do Jižních Čech. Bylo krásně, sluníčko svítilo a nálada byla skvělá. Všechno probíhalo naprosto dokonale přesně do chvíle, kdy naše auto začalo uprostřed polí stávkovat. Kousek před námi by měla být vesnice a tak nezbývalo nic jiného, než se do ní vydat pro pomoc. Vzala jsem si tedy kabelku a z kufru vytáhla pohodlné boty a vyrazili jsme směr civilizace. Když začalo po několika minutách pršet, nemohlo mě to překvapit…

Spíš jsem se divila, když jsme po chvíli, promočení na kost, uviděli seník který byl ještě navíc otevřený. Neváhali jsme ani vteřinu a už jsme se hrnuli do voňavého sena. Jen tak jsme tam leželi a užívali si romantiky a klidu. Pak jsem otevřela kabelku, abych našla kapesník a vybuchla jsem smíchy. Cestou z práce jsem si v pátek koupila anální kolík a zapomněla ho doma vyndat. Takže jsem byla několik desítek kilometrů od domova, v dešti, na seníku s análním kolíkem. Tomu říkám výlet!

Petr na mě koukal, jestli to myslím vážně a ptal se, jestli jsem opravdu tak nadržená, že si beru anální kolík do kabelky.  Nedokázala jsem mu vysvětlit, že to bylo fakt omylem, ale buď mi nevěřil a nebo mi věřit nechtěl. Povalil mě totiž do sena a začal mě svlíkat.

Mě se ti líbilo, bylo to jak z nějakého erotického filmu, kdybych sebevíc chtěla, tak takovýhle víkendový program nevymyslím. Pohodlně jsem si hověla v seně, které sice trošku lechtalo a škrábalo, ale já jsem si ho poupravila podle svého a mohla si tak hezky nadzvednout zadeček a opřít si nohy.

Zatímco se Petr svlékal, přejížděla jsem si kolíčkem přes klitoris. Gel jsem s sebou v kabelce opravdu neměla a tak jsem kolíček naslinila. To už bylo mnohem lepší a kolíček klouzal po klitorisu skoro jako s gelem. Kolíčkem jsem si přejížděla přes anální dírku a druhou rukou jsem třela klitoris.

To bylo úžasný. Jakmile jsem byla takhle vzrušená, nebála jsem se kolíček zasunout do zadečku. Petr měl pocit, že si užívám prakticky bez něj a tak skoro až násilím otočil a začal mě šukat ze zadu, aby mi dal jasně najevo, že bez něj si tedy rozhodně dnes užívat nebudu.

Svým pérem mě šukal do mé vlhké dírky a já začala příst jako kočka. Když mi vzal z ruky i anální kolíček a hezky pomalu, ale s jistotou mi ho strčil do zadku, hezky s ním otáčel a ještě přirážel, už jsem potichu nevrněla, ale pořádně nahlas sténala a křičela. Petr mě držel mě za vlasy maličko tahal. S kolíkem si hrál v mém zadečku a mně se to děsně líbilo.

Přejížděla jsem si rukou po klitorisu a užívala si toho, že se nemusím nijak omezovat ve své hlasitosti a díky hlasitému dešti a žádným sousedům jsem pořádně nahlas hekala.

Cítila jsem, jak se na mě valí vlna orgasmu. Zanedlouho jsem křičela rozkoší ale Petr nepřestával, pořád neměl dost. Hezky si mě dál vychutnával ještě dlouho potom, a tak když mě postříkal teplým spermatem, měla jsem už zase chuť si to znovu rozdat…

Místo luxusního hotelu jsme tak sobotu strávili v seníku, ale rozhodně nemám důvod si stěžovat.

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: