Home > Erotické povídky > Erotická povídka: S vibrátorem na Skypu

Erotická povídka: S vibrátorem na Skypu

Petr si odjel na služební cestu a já jsem už několik dní doma sama a bez sexu. Je tedy nejvyšší čas, vzít si domů nějakou tu hračku, se kterou si pořádně zadovádím. Aby Petr věděl, o co při svých služebních cestách přichází, zavolala jsem mu přes Skype a hezky na kameru mu modrého delfínka ukázala. Delfínek má i hezky vytvarovaný čumáček, který bude dokonale dráždit klitoris a pro jeho 18 cm dlouhé tělíčko se jistě taky využití najde…

Už jenom jak jsem vibrátor Petrovi popisovala, začala jsem na něj mít chuť a toužila ho hezky otestovat. Chtěla jsem se s Petrem rychle rozloučit a vrhnout se na testování, ale ten začal protestovat, ať kameru nevypínám, že se chce dívat. Nakonec proč ne, sex po web kameře jsme ještě neměli, tak proč to nezkusit.

Hezky jsem si naštelovala web kameru tak, aby měl Petr dobrý výhled a o nic nepřišel. On se pohodlně usadil v hotelovém křesle a čekal, co se bude dít. Když jsem si začala postupně sundávat oblečení a hladit se po nahém těle, zračil se na jeho tváři blažený výraz, který mi dával najevo, že se mám dotýkat víc a víc.

Dráždila jsem si tedy klitoris rukou a sledovala při tom Petra přes notebook jak vzrušeně poposedává a jak jsou jeho kalhoty najednou větší a větší než byly před chvílí. I mě se tyhle hrátky moc líbily a tak jsem vzdala do ruky vibrátor, zapnula vibrace a nechala se čumáčkem delfínka stimulovat na klitorisu.

Byla to neuvěřitelná nádhera. Postupně jsem si dráždila poševní vchod a pomalu jsem zajížděla dovnitř. Vibrace jsem si přepnula na jiné a užívala si té změny. Za malou chviličku ve mně byl celý a vibrovalo mi snad celé tělo. Zjistila jsem, že přerušované vibrace jsou naprosto nejlepší.

Nikdy nevíte, co přijde, ale těšíte se na tu největší intenzitu, která si ale dává na čas a dráždí Vás tak na pokraj zešílení. S vibrátorem jsem postupně zrychlovala pohyby a jeho vytvarovaný čumáček mi stimuloval bod G. Druhou volnou rukou jsem si dráždila klitoris a vychutnávala si ten prožitek.

Nahlas jsem vzdychala a užívala si toho modrého delfína, který ve mně byl úplně celý. Když jsem po očku koukla na Petra, zda ho to baví tak jako mě, tak jsem viděla, jak mě nepřestává sledovat a přitom si honí svoje péro. Když jsem ten večer poprvé vyvrcholila, věděla jsem, že to není naposledy. Stále jsem neměla dost.

Vyndala jsem vibrátor z pochvy a přejížděla si jeho čumáčkem po klitorisu, který jsem už měla naběhlý. Stačilo, abych slyšela Petra jak vzdychá a další orgasmus na sebe nenechal dlouho čekat.

Ve stejném duchu to pokračovalo po zbytek noci. Pamatuji si jen, že Skype jsem nevypnula ani po několikátém orgasmu i přesto, že si Petr stěžoval na totální vyčerpanost.

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: