Home > Erotické povídky > Erotická povídka: Posedlost fetišem

Erotická povídka: Posedlost fetišem

Byl konečně na chvíli sám. Prohlížel si svoji tajnou sbírku, měl asi 10 kousků. Objevil v sobě obrovskou chuť na fetiš teprve před půl rokem. Opravdu nemohl odolat, pořád se tomu bránil, ale ta čerstvá vůně buchtičky mu nedala spát. Musí sehnat další kousek kalhotek, ať to stojí co to stojí.

Při povídání si sáhla pod sukni

Podal si inzerát  ”Potřebuji co nejrychleji čtyři dny nošené spodní prádlo, řekni si cenu. Osobní předání nutnost.”  Čekal a vnitřně se těšil, až zaboří nos do mokrého obsahu kalhotek, nasaje vůní a vystříká se u toho.

Zjistil, že mu vyhovuje i náhodný sex. Ta holka posledně byla super, sedla si na lavičku k němu, při povídání si sáhla pod sukni, dělala se prsty a pak mu podala vzrušením úplně mokré krajkové tanga. Nádhera. Jiná holka byla tak nadržená, že si nechal od ní pěkně v parku u stromu vyhonit ptáka a postříkal ji celou tvář, ona mu zase na oplátku ukázala jak stříká její kundička a pak mu podala totál mokré kalhotky, ze kterých ještě tekla její šťáva. Škoda, že nechtěla víc, rád by ji ojel.

Párkrát se plný touhy vyhonil

Přišla mu odpověď na inzerát, požadovala 500 Kč, poslala fotku svoji buchtičky. Jo,jde do toho. Dohodli se na termínu a místě předání. Nemohl se dočkat. Párkrát se plný touhy vyhonil. To vzrušení je šílené.

Seděla už na lavičce, mohla mít kolem třiceti, tmavovláska, pěkná, baculka, takové jsou nejlepší. Šel k ní. Jak ho uviděla usmála se a zeptala, zda nezajdou někam na kafe, že mu tam předá kalhotky. Vzal ji do nejbližšího baru, dovolila mu jít s ní na záchod a projet její macatou buchtu prstíčky, udělala se rychle.

To je úlovek, krásně mokrá, voňavá a pěkně nadržená. Musí si vytáhnout ptáka a vyhonit se nebo praskne… Dívala se na něho, byl pohledný a nadržený. Vytáhla kondom, věděla, že se nechá pěkně ojet a nebude se bránit. Jezdila na něm nadoraz, celá mokrá a vzrušená…

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: