Erotická povídka: Delfínový vibrátor v akci

Hned jak jsem uviděla novou kolekci vibrátorů měla jsem jasno, že se moje sbírka erotických pomůcek zase o něco rozšíří. Tato luxusní hračka mi totiž nesmí chybět.

Domů jsem se tentokrát těšila víc než jindy a už od oběda jsem odpočítávala minuty, kdy budu moci odejít a vyzkoušet doma tento poklad. A tak není divu, že hned jak jsem odemkla dveře bytu, vytáhla jsem Delfínka ( jak jsem mu začala soukromě říkat ) z krabičky, abych si ho mohla pořádně osahat. Jeho povrch byl neuvěřitelně hebký a na omak příjemný, na okamžik mě i napadlo, že snad lepší než skutečný penis…

Přesně v ten okamžik přišel domů i můj přítel, a tak jsem tyto myšlenky rychle zase zapomněla. Jelikož mě ale Petr už dlouho zná, bylo mu jasné, že jsem přinesla domů něco nového a tak jsem se mohla do testování tohoto nového zázraku pustit společně s ním.

Tak, jako mě uchvátil silikonový povrch vibrátoru, byl Petr unesen z jeho množství funkcí a síly vibrací. Po nanesení trochy lubrikačního gelu s vůní a chutí čokolády, který mám doma schovaný jako poklad pro jedinečné příležitosti ( když už si člověk užívá, tak pořádně a voňavě ), vklouzl Delfínek přesně tam, kam měl s lehkostí a elegancí jemu vlastní. Nejen vzhledem k jednoduchému, ale luxusnímu ovládání, nastal nyní okamžik, na který se můj přítel těšil ze všeho nejvíc.

Mohl si se mnou pohrávat jak chtěl a jednoduchou a rychlou změnou programů mě přivádět až na nejvyšší hranici rozkoše, aniž by tento pomyslný vrchol překročil.

Pokud bych měla ovládání v ruce já, bylo by po všem během jedné minuty, ale přítel mi to nedovolil a já se svíjela touhou po pokračování nekonečně dlouhou dobu.

Když už jsem si myslela, že to nevydržím, začal Petr pomocí vibrátoru přirážet, což v kombinaci s přerušovanou vibrací Delfínka nemělo chybu. Orgasmus, který následoval se nedá popsat slovy. Něco tak silného nelze zažívat každý den, ale o to déle si slastné pocity budu pamatovat.

Tentokrát byl zážitek tak silný, že jsme se po celou dobu dovádění s mým novým vibrátorem – favoritem – nehnuli z postele, ale moc se těším, jak si příště užijeme ve sprše a vyzkoušíme voděodolnost této skvělé hračky.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: