Erotická povídka: Ojela mě má bisexuální kamarádka

Denisa u mě bydlela necelý měsíc. Byla to kráska první třídy, blondýnka s velkými prsy, modré oči, dlouhé, rovné vlasy, štíhlá, nádherně tvarovaný zadeček s malým tetováním na pravé straně. Nejsem na holky, ale tahle mě opravdu něčím přitahovala.

Chodila přede mnou jen tak, ve spodním prádle a po koupeli neměla vůbec žádné zábrany pěkně roztáhnout nohy a mazat si olejíčkem svoji mušličku, skoro úplně holou, jen s mini proužkem světlých chloupků. Fakt mě vzrušovala a měla jsem chuť se ji dotknout.


Chtěla, ať ji namažu zadeček a prsa olejem…

Vycítila, že mi není úplně lhostejná, začala častěji chodit nahá po bytě a dokonce chtěla, ať ji namažu zadeček a prsa olejem, což mě vždy celou rozechvělo a vyvolalo touhu ji pěkně projet prsty a jazýčkem.

Měla fakt nádherné tělo, bradavky tvrdé, pevné prsa, zadeček výstavní, když se celá prohnula, viděla jsem tlusťoučkou mušličku zezadu připravenou na pořádné ojetí. Ach bože, ukájení mé touhy probíhalo v koupelně, dělala jsem si dobře a celá stříkala vzrušením, tak moc mé tělo toužilo po tom jejím, až se mé orgasmy stupňovaly a nešlo zabrzdit hlasité sténání při myšlence na ni.

Začala mě lízat zezadu…

Jednou mě při mém ukájení zastihla nezamknutou v koupelně, tiše vlezla a začala mě lízat zezadu. Vystříkala jsem ji okamžitě pusu, jelikož mi málem buchtička praskla vzrušením. Určitě nelízala poprvé, dělala pohyby jazýčkem jako profík a pěkně si mě vychutnala. Jemně mi masírovala prstem análek a dostala mě opět do varu.

Posadila mě na pračku, roztáhla mi nohy a udělala tak, že si to budu pamatovat celý život. Pokračování proběhlo v posteli, kde si sedla na můj obličej a nechala mě vyšoustat tu její kundičku do poslední kapky, chutnala přesně podle mých představ, tekla báječně, cucala jsem její tlusťoučké pysky a nemohla se nasytit. Jezdila mi na jazýčku, co nejhlouběji to šlo, napichovala se, rychleji a rychleji, pak mi vytekla s výkřikem celá do pusy. Zopakovaly jsme si tyhle hrátky ještě víckrát, než odcestovala do ciziny.

Přidejte svůj názor

Koooouzelný ValentýnVALENTYN sleva
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: