Erotická povídka: Naše sexy recepční

Jmenuji se Petr a už dlouho se mi líbí recepční u nás ve firmě.  Myslím, že se jí taky líbím. Pokaždé se na mě usmívá a mrká na mě. Když ji předávám papíry nebo klíče, tak mě pohladí po ruce. Nedalo mi to a rozhodnul jsem se, že jí zkusím sbalit. Zůstal jsem v práci déle, abych končil stejně jako ona. Šel jsem na recepci, ale ona tam nebyla. Byl jsem velmi zklamaný. Napadlo mě, že se ještě zkusím podívat do šaten, jestli se nepřevléká. A byl to výborný nápad. Byla tam ona. Stála v kabátku nachystaná k odchodu. Vešel jsem dovnitř a zavřel jsem za sebou dveře.

Řekl jsem ji, že se mi moc líbí. Ona potvrdila moje předtuchy, že naše city jsou opětovné. Přistoupil jsem k ní a sundal jsem jí kabát. Usmála se na mě. Navrhnul jsem, že si můžeme tady v šatně sednout a popovídat si. S mým návrhem souhlasila. Pár hodin jsme jen tak seděli a povídali jsme si. Opravdu jsme si rozuměli. Připadalo mi, že ji znám celou věčnost. Odvážil jsem se a dal jsem jí ruku na koleno. Nijak nereagovala. Chvilku jsem ji hladil na koleni a pak jsem zamířil výš. Přejel jsem po jejím hladkém stehnu a zamířil jsem pod sukni. Cítil jsem, jak se zachvěla vzrušení. V tu dobu jsme už přestali mluvit.

Moje dlaň se ocitla pod její sukní. Špičkami prstů jsem se dotýkal kalhotek. I přes ně jsem cítil, že je zarostlá. Já mám ale zarostlé holky rád. Takže jsem byl potěšen. Vytáhnul jsem ruku ze sukně a začal jsem ji rozepínat košili. Vykoukla na mě její velká ňadra. Měla je krásně kulatá a velikostně akorát do ruky. Šlo vidět, že je mladá, jelikož na jejím těle nebyl ani kousek nepevné kůže. Svlékl jsem ji celou košili a zahodil jsem ji. Recepční měla zavřené oči a užívala si doteky. V mých kalhotách už bylo také těsno, ale mě v tu chvíli šlo jen o to, abych ji potěšil.

Přejížděl jsem prsty po jejích ňadrech. Hladil jsem ji na plochém bříšku i na zádech. Ani jsme se nelíbali, pouze jsem ji dráždil rukami. Podprsenku jsem ji nechal zapnutou a vrátil jsem se ke spodní části. Vytočil jsem ji směrem k sobě, aby kolena ukazovala kolmo na mě. Pak jsem ji nohy roztáhnul. Měl jsem výhled až na její kalhotky, které ladily s její podprsenkou. Obě své dlaně jsem položil na její stehna. Mířil jsem směrem k její vagíně a u toho jsem vyhrnoval sukni. Její sukně se celá vyhrnula k bříšku a já spatřil její kalhotky v celé kráse.

Její postava byla opravdu nádherná. Pod oblečením nikdy nešlo vidět, jak moc dokonalou postavu má. Užíval jsem si ten pohled na ni. Pak jsem jedním prstem přejížděl přes kalhotky. Jezdil jsem tam a zpátky a ona vzdychala. Nejvíce vzdychala, když jsem krouživými pohyby dráždil její poštěváček. Všechno jsem však dělal přes spodní prádlo. Hladil jsem ji a laskal. Přes světlou barvu jejích kalhotek jsem uviděl, že je celá mokrá. I kalhotky už měla promáčené.

Moje ruka zamířila k podprsence, abych ji rozepnul. Chtěl jsem vidět její výstavní prsa v celé kráse. Najednou jsem však uslyšel kroky k nám. Vyskočil jsem a utíkal jsem ke dveřím. Ty se ve stejnou chvíli otevřely a v nich stál výkonný ředitel firmy. Postavil jsem se ke dveřím tak, aby neviděl dovnitř. Poprosil jsem ho, jestli by nemohl chvíli počkat, že se převlékám. Tvářil se dost překvapeně, ale počkal za dveřmi. Zavřel jsem dveře a otočil jsem se, ale ona nikde. Nejspíše utekla otevřeným oknem.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: