Erotická povídka: Služební cesta

Všechny víme, jaké to je, když přítel odjede na delší služební cestu. Ten můj je pryč už třetí týden, ale jelikož je prozíravý, na prvních 14 dní mě poslal na chatu, která se nacházela na konci světa a v následujícím týdnu mi poslal balíček, ve kterém jsem našla jednu z našich hraček a u ní vzkaz:

„Až se vrátím, zkusíme ji spolu, ale zatím prozkoumej všechny její funkce…“ No, a jelikož jeho přání je mi rozkazem, hračku jsem vyzkoušela hned a o zážitky se s Vámi podělím nyní…

Po rozbalení balíčku jsem se nejdříve strašně smála a odložila ho stranou, ale netrvalo dlouho a dráždítko na klitoris mě k sobě začalo přitahovat jako magnet a já se čím dál tím hůř soustředila na věci, co jsem dělala a myšlenkami utíkala k tomu prokletému balíčku. Netrvalo dlouho a už jsem hledala baterky…

Dráždítko, kterému říkáme pracovně kartáček na zuby, se rozvrnělo jediným stiskem tlačítka v jeho spodní části. Poté, co se jeho hlavice dotkla mého klitorisu, mi bylo jasné, jak živočišně se tančí v Latinské Americe.

Nechala jsem tohoto tanečníka, ať se s mým klitorisem pořádně polaská, ale nechtěla jsem tyto smyslné pohyby upřít ani svojí mušličce a tak jsem změnila vibrační program a zavedla dráždítko do jeskyňky.

Dancer si okamžitě našel cestu k mému bodu G a ten dráždil tak dlouho a smyslně, že jsem zatínala rozkoší nehty do svých dlaní. Když už jsem myslela, že víc nevydržím, vrátila jsem se ke klitorisu a dala mu ochutnat i jinou z deseti možných vibrací.

Byl to teprve třetí typ vibrací a já je chtěla zkusit všechny, ale bylo mi jasné, že takhle už to dlouho nevydržím, a tak jsem si dala pauzu a šla si napustit horkou vanu plnou pěny.

Jakmile jsem se ponořila do vody, sáhla jsem po svém tanečníkovi a opět ho zapnula. Jako první mi nabídl vibrace, které jsem používala naposledy, ale já chtěla vyzkoušet další a další. Nasměrovala jsem dráždítko znovu do své jeskyňky a užívala si jednotlivých vibrací.

Když došlo na přerušovanou vibraci, bylo mi jasné, že dál už se nedostanu. Mým tělem projela vlna vášnivého orgasmu a rozlila se do všech útrob jako lavina.

Propnula jsem se v milostné křeči a nechala tohoto „Salsamana“ aby si ještě chvíli pohrál s mým klitorisem a já se mohla zatím v klidu nadechnout.

Až se Petr vrátí ze služební cesty, mám mu rozhodně hodně co vyprávět a už se těším, až si tuto hračku užijeme společně!

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: