Erotická povídka: Nenasytná trojka

S partou kamarádů jsme vyrazili na úpatí Krušných hor do jedné chalupy v srdci krásné přírody. Bez signálu, bez předsudků, prostě další z několika našich perfektních jízd. Kamarád sebou přivedl svého kolegu z práce.

Už při seznamování mezi námi přeletěla docela žhavá jiskra. Jmenuji se Tomáš, představil se. Petra, těší mě….  při podání ruky mě stále hleděl do očí. V chalupě byla malá hospůdka. Jsme unaveni po dlouhé jízdě a míříme rovnou tam. Naše partička má ráda bujaré oslavy, tak jsme se dali rovnou do pití.

Pomalu přicházel večer a shodou okolností byla v chalupě ubytována také kapela, která se nenechala dlouho přemlouvat a celý večer hrála co si kdo přál. Prostě fajn večer. Po několika drincích a ve výru zábavy mě Tomáš vyzval k tanci.

Padli jsme si do oka a protančili snad celou noc. Najednou koukáme a všichni naši kamarádi se zřejmě pod velkým množství alkoholu odebrali na své pokoje. Na baru jsme zdolali ještě pár drinků a vydali se na kutě.

Omámeni alkoholem a v bujaré náladě jsme se potáceli dlouhou chodbou a navzájem se podpírali.

V cestě se nám najednou zjevil schod a nekontrolovaně jsme se zřítili k zemi. Válíme se na zemi a hlasitě se smějeme. Pohledy jsou stále více silnější a já začínám být dost nadržená. Tomáš se nade mě nakloní a proběhne dlouhý, vášnivý francouzák.

I Tomáš je nadržený. Problém byl, že každý bydlel s někým jiným. Tomáš se zeptal kam půjdeme. Chytla jsem ho za ruku a dotáhla na pokoj, kde spala ještě moje kamarádka Pavla. Pavla spí vždycky jako špalek vysvětluji potichu Tomášovi.

Tomáš byl nejprve trochu zaražený, ale dost nadržený. Myslím, že by se nechal dotáhnout kamkoliv.

 Najednou z Tomáše vypadlo, že by se potřeboval osprchovat, začal být trochu odtažitý. Fajn, na pokoji je koupelna, dej si sprchu říkám. Hodila jsem po něm ručník.

Byl trochu zaražen a začal vyprávět, že má doma přítelkyni. V duchu si říkám, co mě to sakra vypráví…to musí pokazit tak krásný večer. Položila jsem mu ukazováček na jeho rty a pohledem ho nasměřovala do koupelny.

Rychle ze sebe svlíkla oblečení, popadla sprchový gel a šup za ním do sprchy. Celého si tě nejdřív namydlím, řekla jsem. Tomáš byl v úžasu. Vymáčkla jsem sprchový gel a roztírala ho nejdřív po jeho vypracovaných zádech až po jeho krásnou výstavní prdelku.

Jemně jsem ho masírovala a zajížděla zezadu mezi stehna, přes jeho nadité koule až k jeho dost velké kládě.

Byl tvrdý, kluzký a v tu chvíli celý můj. Obrátil se abych ho mohla namydlit i zepředu. Krouživými pohyby mydlím jeho bradavky, sjíždím k pupíku a náhle svírám jeho bujný penis.

Voda stéká po jeho vypracovaném těle a já začínám být tak nadržená, tak vlhká. Tomáš položí ruku na mé rameno a tlačí mě dolů.

Vykuř mi ho prosím, vykuř mi ho, žadoní. Poklekám a beru jeho ptáka do svých úst.

Pohrávám si s ním, jazykem přejíždím od kořene k žaludu, občas cucám jeho koule a jemně ho saji. Tomáš je tak nadržený, že ho vráží bez ostychu až do mého krku dovnitř, ven, dovnitř ven.

Cítím, že za chvilku exploduje. Sakra, udělal se. Polykám jeho sperma a v duchu si říkám, že by mohl taky přidat ruku k dílu. V tom se ozve rána, rozletí se dveře a v nich kamarádka Pavla.

Chvilku překvapeně kouká a pak zahlásí: a na mě se tady zapomnělo, nebo co? Já ještě stále nadržená, neuspokojená říkám, proč ne, přidej se k nám.

Tomáš je trochu překvapený a trochu v rozpacích. Jeho nástroj by potřeboval další vzpruhu.

Vylezu ze sprchy a začnu líbat Pavlu. Pavla překvapivě nic nenamítá. Jsem už tak nadržená, že vyskočím na koupelnovou skříňku a roztáhnu nohy. Pavla neváhá a začíná jemně masírovat můj klitoris.

Vzdychám a při tom se dívám na překvapeného Tomáše, který nás se zaujetím sleduje. Pavla do mě vniká prstem a já vrním blahem. Když přidá ještě svůj mrštný jazýček jsem tak vzrušená, že vzdychám čím dál víc.

Pavla vyzve Tomáše, aby se přidal. Ten nás ještě chvíli pozoruje a začne si ho pomalu honit. Přistoupí k Pavle a vrazí jí ho zezadu do její vyšpulené kundičky.

Sténám vzrušením… Pavla má nejen obratný jazýček, ale i dlouhé prsty.

Obě se hýbeme v rytmu, který udává Tomáš. Mám pocit, že se skříňka pode mnou rozloží. Pavla vzrušením přestává lízat mou kundičku. Seskakuji ze skříňky, o kterou se nyní opírá Pavla.

Tomáš jí bere zezadu a já začínám masírovat její klitoris. Pavla sténá vzrušením a Tomáš přiráží a přiráží jak motorová myš. Pavla vykřikne blahem a vystříkne doslova jak vodotrysk.

Já stále nemám dost. Odebíráme se všichni do pokoje. Tentokrát si lehám do postele a chci po Tomášovi, aby mě pořádně ojel. Roztahuji při tom nohy, div si je nevykloubím.

Tomáš zasouvá své prokrvené péro co možná nejhlouběji. Opět se přidává Pavla a něžně mě tahá za bradavky a jemně je saje. Tomáš jí mezi tím plácá po jejím zadečku a přes našpulenou kundičku.

Všichni jsme tak nadržení, tak nenasytní. Pavla si olízne prst a začne si ho zasouvat do své prdelky.

To Tomáše zase nabudí o něco víc, je blahem bez sebe. Pavla se rozkročí nad mou hlavou a nechá si střídavě lízat kundičku i zadeček. Vsouvám můj prostředníček opatrně a lehce do jejího zadečku a palcem jí masíruji klitoris.

Pavla na oplátku rukou rychle masíruje můj klitoris a Tomáš to do mě vráží jak čert. Všichni už doslova řveme vzrušením. Cítím, že to přichází. Mé tělo je tak napružené, tak odevzdané zároveň, jako nikdy dřív. Udělala jsem se. Jak řetězová reakce pokračuje tohle sladké vyvrcholení.

Tomáš stříká po mě i Pavle své sperma jako noční hřebec. Ještě pár pohybů prsty v Pavle zadečku a zároveň v její kundičce a další nekontrolovatelný výbuch je na světě. Všichni usínáme vyčerpáni a spokojeni.

Tomáš se ráno nepozorovaně obléká a mizí do svého pokoje. Při loučení se ke mně nakloní a zašeptá “něco takového jsem ještě nezažil a moc ti za to děkuji“. Už jsem ho nikdy neviděla.

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: