Erotická povídka: Nová sousedka

Pavel byl dvacetiletý student. Bydlel s rodiči v rodinném domě na vesnici. Zajímal se o sport. Už delší dobu neměl žádnou přítelkyni. Jeho vrstevnice ho moc nezajímaly, spíše chtěl vyzkoušet sex se starší ženou. Na střední škole byla jedna učitelka, která ho nesmírně přitahovala. Když stála před tabulí zády k němu a viděl její pevný zadeček v upnutých džínách, cítil obrovský tlak ve svém penisu.

Jednoho dne se sprchoval a při té příležitosti masturboval, jako každý den. Vylezl ze sprchy a podíval se z okna. Uviděl, jak se na zahradě opaluje neznámá žena. Pomyslel si, kdo jen to může být. Tu ženu ještě nikdy před tím neviděl. Později se dozvěděl, že se žena nedávno do domu nastěhovala.

Pavlova nová sousedka měla delší blond vlasy. Bylo na ní vidět, že ráda sportuje, protože měla ideální postavu. Mohlo ji být kolem pětatřiceti let.

Žena se opalovala na zahradě každý den. Pavel ji pozoroval z okna své koupelny a hrál si u toho se svým penisem. K Pavlově radosti se někdy opalovala bez horního dílu plavek. Jednou si ho všimla, když ji opět pozoroval, jak se nahá opaluje. Pavel rychle zalezl do svého pokoje. Pavla jeho sousedka vzrušovala. Lákalo ho, že je starší a navíc byla hodně podobná jeho učitelce ze střední školy.

Jednou večer byl sám doma. Díval se na televizi a uslyšel zvonek u dveří. Šel otevřít dveře a za dveřmi stála jeho sousedka. Měla na sobě džínovou sukni a červené tričko, přes které krásně vynikaly její kozičky.

„Dobrý večer.“ zakoktal.

„Ahoj, myslím, že se ještě neznáme. Jsem Markéta a bydlím vedle vás.“

Pavel na ni udiveně zíral.

„Tak pozveš mně dál? Přinesla jsem láhev vína.“

Za okamžik spolu seděli v obývacím pokoji. Markéta vyprávěla, že se nedávno rozvedla, a že pracuje jako masérka ve svém vlastním salónu. Vypili dvě skleničky bílého vína a Markéta otevřeně Pavlovi řekla, že ví o tom, že ji šmíruje, když se opaluje. Pavel zčervenal a nevěděl, co na to má říci.

„V pohodě, nevadí mi to. Ráda se předvádím. Kdy jsi naposledy souložil?“ Ptala se ho. 

„No, abych pravdu řekl…“

„Aha, už je to déle.“

Pavel přikývl.

„Já jsem se rozvedla před dvěmi měsíci a od té doby jsem neměla sex. Když tedy nepočítám svého kámoše, kterého mám v šuplíku.“

Pavel začínal být poněkud nervózní a Markéta si toho dobře všimla. Navrhla, že by mu mohla udělat masáž, aby se trochu uvolnil.

„Tak se vysvlékni.“ Řekla mu.

Pavel se svlékl a lehl si na gauč. Markéta mu nejprve masírovala záda a poté stehna.

„Otoč se na záda.“

Markéta mu masírovala stehna a pomalu mířila k jeho tříslům. Pavel měl přes sebe přehozený ručník. Masírovala mu tříslo a lehce se při tom dotýkala jeho varlat. Po chvíli bylo vidět, že Pavlovi stojí penis.

„Ale copak? Už ho máš tvrdého?“ Řekla Markéta a usmívala se.

Vzala si penis do ruky a honila ho. Na Pavlovi bylo vidět, že se mu to líbí. Poté si vzala jeho penis do pusinky a jazýčkem ho olizovala. Byla při tom vysvlečená do půl těla. Pavel ji hladil jedno prso.

Poté si lehla na bok před Pavla a začali spolu souložit. Pavel přirážel a pleskalo to, o jeho stehna.

„Oh, oh.“ Vzdychala Markéta.

Pavel seděl na gauči a Markéta na něho nasedla. Takto souložili několik minut. Pavel na poslední chvíli vytáhl penis z Markéty kundičky a udělal se. Markéta mu ještě olizovala semeno z penisu.

Po sexu se rozloučili a Markéta mu řekla, že už ji nemusí šmírovat.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: