Home > Erotické povídky > BDSM povídky > Erotická povídka: Výlet na kole do přírody

Erotická povídka: Výlet na kole do přírody

Už od svých prvních perverzních hrátek, jsem přemýšlel jak sportovní aktivity a péči o své tělo zapojit do BDSM scénářů. Fyzické vypětí mi přináší podobné pocity co svazování, bolest, nebo samotný sex. Při náročném cvičení, hlavně pak břišních svalů, se dokážu dostat až k orgasmu, aniž bych na sebe jakkoliv sahala. Pokaždé když se někdo podiví, jak moc na sobě musím makat a jak to je určitě strašně těžké a že potřebuji silnou vůli, musím se usmívat.

Bohužel díky vysoké škole jsem musela omezit nejen mé sexuální hrátky, ale i ty sportovní a proto jsem se rozhodla na dovolené dát pořádně do těla. Dovolenou trávím u strýčka a tety. Hory, lesy, soukromí, nádherné prázdniny mimo město. Navíc teta a strýc tráví většinu dne v zaměstnání a moje sestřenice na střední škole ještě prázdniny nemá, takže mám celkem dost času sama na sebe v tomto neznámém prostředí.

Jak už název napovídá, povídka bude o mém výletě na kole. Doma jsem tento dopravní prostředek vždy odsouvala až na druhé místo, přitom krásně dává zabrat stehnům a zadečku. Dnes se to chystám vše vynahradit. Plán je takový, že sama sebe donutím ujet pěkných pár kilometrů, budu je muset ujet rychlejším tempem a aby to nebylo tak jednoduché, bude jízda ještě okořeněná perverzními hračkami.

V půl osmé jsem se rozloučila se sestřenicí, kdyby jen věděla, na co se dnes chystám, a začala vybalovat věci z kufru. Budou potřeba nějaké řetízky a zámečky, provazy a samozřejmě svorky na bradavky, bez nich ani ránu. Dále jsem si připravila dva vibrátory, jeden menší do zadečku. Oba jsem si přes noc plně nabila, takže by měly vydržet celou cestu. Až mě z toho zamrazilo. Dosáhnout orgasmu pro mě nikdy nebyl problém a při představě vyvrcholení na kole jsem byla okamžitě vlhká vzrušením.

Potlačila jsem nutkání pohrát si se svoji kundičkou a svlékla se do naha. Menší vibrátor lehce namazaný gelem do mě vklouznul až překvapivě snadno, ale radši se budu držet plánu. Kdoví jak moc bude cítit při šlapání na kole. Většího bratříčka jsem bez gelu použila na svoji kundičku. Byl uvnitř krásně cítit přesně na tom správním místě. Oba kolíky jsem potom zajistila pevným svázáním, které vedlo kolem pasu a přímo mezi nožkama. Svázání bylo dost pevné a vibrátorky drželo na svém místě.

Na řadu přišlo oblečení. Jelikož jsem nebyla doma v našem městě, naplánovala jsem si trochu odvážnější outfit než by se na slečnu slušelo. Alespoň tedy na takovou slečnu, za kterou mě všichni mají. Dům kde jsem bydlela, byl daleko za vesnicí, opravdu skoro na samotě a rovnou od něj vedla silnice do lesa. Do vesnice bych se tak asi neodvážila, ale pokud mě někdo potká na kole a něčeho si všimne, budu snad už dávno pryč. Oblékla jsem si sukni, která byla dlouhá asi do půlky stehen a na své holé poprsí bílé upnuté tričko. Při pohledu do zrcadla jsem se na okamžik zarazila, zda to opravdu není až moc. Přeci jen exhibicionismus nepatří až tak mezi mé úchylky, ale plán je plán.

Zrcadlo jsem nechala zrcadlem, do malého batohu nastrkala všechny ostatní věci a vydala se do kůlny ke kolu.

Už při chůzi jsem cítila tlak v obou dírkách, při dosednutí na kolo jsem pak byla ráda za zvolenou velikost anální hračky. Nebylo to nepříjemné, alespoň zatím ne, ale cítila jsem každý pohyb svého zadečku v sedle kola. Ujela jsem pár set metrů od domu a zastavila u vjezdu do lesa. Tady budu muset někam schovat klíček, hlavně tak abych ho našla. Z vlastní zkušenosti vím, že zapomenout místo schování lze velice jednoduše, ale o tom až někdy jindy. Naskládala jsem čtyři kameny do čtverce a doprostřed pod lehkou vrstvu hlíny schovala klíček. Tohle snad najdu.

Vyskočila jsem zpět na kolo a vyrazila ke svému druhému záchytnému bodu. Podle internetových map byl cíl od domu daleko asi třináct kilometrů. Opravdu jen kousek, sport mi vážně nikdy nebyl cizí a doma mi nedělá problém ujet klidně třikrát tolik. Jenomže u nás nemáme kopce. Vesnice je v údolí takže celých dlouhých třináct kilometrů je neskutečný krpál. Ano, tušíte správně, že tohle byl hlavní záměr, proč jsem si vybrala právě tuhle trasu. Plazila jsem se místy na nejnižší převod rychlostí chůze a u toho si intenzivně roztahovala obě dírky. I když jsem měla oba vibrátorky vypnuté, cítila jsem stupňující se slast v mé kundičce. Bylo jasné, že dřív nebo později se udělám, ale chtěla jsem to oddálit co nejdéle, ideálně až na vrchol kopce. Na rukou mě chladil pot, který jsem začínala cítit i na břiše a na zádech.

Když už jsem cíleně zadržovala orgasmus, protože slast byla tak intenzivní, že každé další šlápnutí by mě dostalo na vrchol, uviděla jsem před sebou konec lesa. Došlapala jsem až na nejvyšší bod kopce, kde jsem sesedla z kola, napila se a začala se pomalu vydýchat. Záda jsem měla díky batohu zcela promočená, stejně tak ruce a hrudník. I sedlo vypadalo, jak kdyby ho někdo polil. Slunce začínalo pálit a já přemýšlet, zda pokračovat v plánu, nebo se na to vykašlat a vymyslet pro sebe radši něco lehčího. Ale moje vzrušená kundička mě nakonec ukecala.

Odjela jsem po polní cestě dál od silnice a otevřela svůj batoh plný úchylných pomůcek.

Nejprve jsem si vyhrnula tričko až nad bradavky. Celý hrudník jsem měla pokrytý kapičkami potu a uprostřed toho všeho bradavky tvrdé jako kámen. Každá dostala na zpáteční cestu pevnou svorku. Nebyly to svorky s extrémním stiskem, ale ani žádné kolíčky na prádlo. Když jsem si přes ně přetáhla zpocené tričko, začaly o sobě dávat vědět. Nejenom že se pod vlhkým trikem rýsovala moje malá prsa, ale na bradavkách teď byly víc než patrné svorky. Na zem jsem si pak připravila všechny řetízky a odemčené zámečky. Klíčky zůstaly v batohu, kterému jsem pak zip zajistila jedním zámkem.

Přeběhl mi mráz po zádech a já opět cítila ten známí pocit těsně před zamčením. Věděla jsem, že za chvilku už se nebudu moc osvobodit a můj scénář proběhne přesně tak, jak jsem si naplánovala. Pokud ne, nedokážu se vysvobodit. Věděla jsem také, že to není zcela bezpečná věc, ale o to víc mě to vzrušovalo. Potřebovala jsem takové hraní na hraně, běžný selfbondage už prostě nebyl ono. Vzala jsem batoh a důkladně ho schovala do jednoho keře, který stál podél polní cesty. Kolem pravého kotníku jsem si omotala jeden řetízek a kolem obou zápěstí zbylé dva. Pravý kotník jsem si pevně přidělala ke šlapce, takže nebylo téměř možné z ní sundat nohu.

Zkusila jsem se projet po cestě a vše fungovalo, jak mělo. Na zem dostanu druhou nohou, ale od kola se nehnu. Další na řadu přišly moje bradavky. Nechtěla jsem si cestu ulehčovat zvedáním se ze sedla, a proto jsem od každé svorky vedla tenký provázek pod tričkem a sukní, který jsem pak přivázala k rámu. Nebyl pevně napnutý, ale postavit se na kole jsem se ani zdaleka nemohla. Nakonec přišly na řadu i moje ruce, abych se nemohla předčasně osvobodit od vibrací a svorek. Od každého zápěstí vedl asi patnáct centimetrů dlouhý řetízek, který jsem u levé ruky přidělala k řídítku. Bylo skoro hotovo, teď už jsem tak jako tak musela absolvovat zbytek cesty, tak proč bych měla vycouvat ze svého plánu? Pravou rukou jsem si sáhla pod sukni a zapnula oba vibrátorky. Než se moje kundička a zadeček stačili vzpamatovat z náhlých vibrací, zacvakla jsem zámeček i kolem druhé ruky.

Bylo hotovo. Byla jsem spoutaná, nebo spíš připoutaná ke svému kolu. Na bradavkách jsem měla pevné svorky a celý můj klín vibroval v rytmu hraček. Myšlenka na to, že se teď odehrává můj scénář v realitě, mě okamžitě dostal na vrchol. Všechno to plánování a sny o tom, jaký to bude vysilující pocit, mě dostihly nepřipravenou a já už nedokázala orgasmus více oddalovat. Levou nohou jsem pevně opřela o zem a cítila intenzivní slastné pulsování v mé plné kundičce. Zadečkem jsem třela o sedlo a pomáhala si tak stimulací análu. První orgasmus pomalu ještě ani neskončil a já už se svíjela ve druhém. Prsty jsem drtila řídítka a užívala si ty krásné pocity. Bylo mi jedno, kde jsem. Nevnímala jsem projíždějící auta na nedaleké silnici, jen jsem si užívala. Orgasmus začal pomalu odeznívat a já se vracet zpět na zem. Bylo mi horko. Začala jsem přemýšlet, kolik může být hodin, protože prázdný dům bude pouze do dvou odpoledne. Měla bych vyrazit.

Nasedla jsem na kolo a začala šlapat směrem k silnici.

Samozřejmě moje dírky byly teď daleko citlivější než dřív a já cítila, jak rychle se blížím k dalšímu orgasmu. Musela jsem se udělat, nechtěla jsem riskovat, že by orgasmus přišel při sjezdu z kopce. U silnice jsem sesedla z kola a lehce o sedlo pomohla urychlit blížící se orgasmus. Bylo to až moc snadné, trvalo to pár vteřin a já se třásla v dalších vlnách slasti. Naštěstí nejel nikdo okolo. Musela to být zajímavá podívaná, holka připoutaná řetězy ke kolu, v průhledném tričku, svorky na bradavkách co se kroutí v dlouhém orgasmu.

Musím vyrazit.

Cesta zpátky k domu byla jednoduchá. Vibrace sami o sobě nestačily na to, aby vynutily orgasmus, dokázala jsem ho bez problému udržet. Jak byla cesta do kopce náročná, dolů jsem nemusela šlápnout ani jednou. Uteklo to jako voda a já byla u lesní cesty, kde byl schovaný důležitý klíček. Nastal první problém, jak klíček ze země sebrat a nezabít se u toho. Situaci jsem vyřešila zakleknutím volnou nohou a položením kola na bok. Klíček jsem úspěšně sebrala a s vypětím sil se volnou nohou dokázala opět postavit. Zde ale nastal druhý, závažnější problém. Jak klíček povezu? Nemůžu celou cestu řídit jen jednou rukou.

Chvíli jsem tam bezradně stála a přemýšlela jak z toho ven, začínala jsem být zoufalá.

Nakonec jsem dostala prostý nápad. Na řídítkách jsem měla změkčené molitanové držáky a tak jsem klíček zasunula pod jeden z nich. Šťastná z vyřešené překážky jsem vyrazila zpět na silnici dokončit tento cyklistický výlet. Začínala jsem cítit svoje bradavky čím dál víc a moje kundička o sobě taky dávala vědět. Hned co jsem začala šlapat první stoupání, bylo jasné, že tohle nebude jen tak.

Jela jsem strašně pomalu. Nemohla jsem ze sedla, takže jsem musela šlapat na co nejmenší převod. Po prvních pár metrech jsem začala cítit svaly na nohou, ale co bylo horší, nastupující orgasmus. Jen tak jsem stihla zastavit a v momentě kdy se moje noha dotkla asfaltu, už mi tělem projížděla jedna vlna za druhou. Přemýšlela jsem, zda by bylo možné během orgasmu jet na kole, ale usoudila jsem, že radši ne. Znovu se rozjet bylo do kopce opravdu obtížné, vysilující a proto také vzrušující. Ujela jsem pár desítek metrů a znovu jsem stála u krajnice a tiše vzdychala. Takhle to dál nejde, nedojela bych zpátky nahoru ani do zítra. Další orgasmus musím zkusit přežít na kole.

Začala jsem opět šlapat vstříc vrcholu a při tom se snažili ze všech sil co nejvíc oddalovat další orgasmus. Celkem to fungovalo. Bylo to vysilující, ale dokázala jsem ho zadržet relativně dlouho a ujet tak pořádný kus cesty. I když jsem se snažila sebevíc, kombinace šlapání a vibrací mě nakonec přemohla. Vší silou jsem držela oči otevřené, abych viděla na cestu a pořád šlapala, i když už jsem cítila stahy ve své kundičce. Všechno mé snažení se teď nahromadilo do toho nejlepšího orgasmu, co jsem za poslední dobu zažila, a já cítila jak mi po stehnech a lýtkách až ke kotníkům stéká můj výstřik.

Šťávy odkapávaly ze sedla na rám a já cítila v botách vlhko. Ano, tohle mi přesně ještě chybělo. Asi jsem nebyla dost ponížená, teď mám ještě mokré kolo přímo pod sedlem, takže i hlupák si domyslí od čeho. Při těch myšlenkách jsem se zapomněla hlídat a po chvilce jsem stříkala znovu. Tentokrát to nebylo tak intenzivní, ovšem při výjezdu do kopce je každý orgasmus vysilující. Nebudu zastavovat, chtěla jsem ujet co největší kus. Zatnout zuby a udržet orgasmus co nejdéle. Nohy začínaly pořádně bolet, ale bradavky se je statečně snažily přehlušit. Jak dlouho už můžu být na cestě? V protisměru jsem minula auto.

Řidič mi stejně nevěnuje ani pozornost, potkala jsem jich několik a už jsem byla tak otrkaná, že jsem se ani necítila moc poníženě.

Slunce bylo vysoko nad stromy, a když jsem zrovna nejela v chládku, nepříjemně pálilo. Byla jsem promočená potem. Cítila jsem ho na obličeji, krku i hrudníku. Ruce se mi leskly, jak kdybych vylezla z vany. Na nohou byl pak navíc smíchaný s mou šťávou, která zasychala a zanechávala po sobě slabé bíle skvrny. Začínala jsem být na pokraji sil, potřebovala jsem pauzu, ale chtěla jsem šlapat, dokud dokážu zadržovat orgasmus. Tentokrát jsem ujela opravdu pořádný kus cesty, a když jsem před sebou uviděla lesní cestu, rozhodla jsem se konečně odpočinout. Jen co jsem zastavila a přestala vší silou zadržovat orgasmus, moje kundička explodovala. Třásla jsem se v silných vlnách slasti a nehty zarývala hluboko do řídítek. Pod sebou jsem vytvořila loužičku a z nohou mi pomalu stékaly šťávy. Tento silný orgasmus volně přešel do dalšího, slabšího. Nemůžu říct, že bych si to neužívala, byla jsem jak v jiné galaxii. Věděla jsem ale také, že mi dochází čas. Dírky začínaly být nepříjemně citlivé díky neustávajícím vibracím, bradavky jsem už naplno cítila a navíc jsem netušila, kolik může být hodin. Aby toho nebylo málo, uviděla jsem před sebou noční můru.

Z kopce naproti mně sjížděla dvojce cyklistů, starších pánu, kteří nejeli zrovna závratnou rychlostí. Stála jsem tak jako přikovaná s hlavou sklopenou a když mě míjeli, jen jsem na ně letmo otočila oči. Samozřejmě že se po mně koukali, jak by taky ne. V duchu jsem se modlila, ať nezastavují. Naštěstí opravdu pokračovali dál. Co všechno asi mohli vidět? A co si domyslet? Byli z vesnice? Takhle poníženě jsem se už dlouho necítila. Musím pokračovat.

Vyhoupla jsme se zpět na kolo a začala šlapat na kopec. Soustředila jsem se jen na šlapání a kontrolu orgasmů. Čím byl můj klín citlivější, tím byly orgasmy intenzivnější a hlavně delší. Už jsem ani nepočítala, kolikrát jsem se udělala, už jsem se ani nechtěla víckrát udělat. Chtěla jsem být konečně nahoře. Moje bradavky už nadobro přebily bolest nohou, i ty už jsem chtěla vysvobodit, začínalo to být nesnesitelné. Bylo neskutečné vedro a já se doslova koupala ve vlastním potu. Měla jsem žízeň a proklínala jsem sama sebe, že jsem si nechala pití na kopci v batohu. Začínala jsem být zoufalá.

Intervaly mezi orgasmy se nebezpečně zkracovaly a po každém z nich jsem musela přetrpět intenzivní trápení své citlivé kundičky a nával bolesti v bradavkách. Bolest stehen byla teď vážně jen druhořadá, a dokud jsem mohla dýchat tak jsem šlapala. Bylo to nekonečné, byla jsem jak v transu. Pomalu jsem přestávala vnímat svět kolem sebe a užívat si ty krásné pocity.

Auta a ani cyklisty kolem sebe jsem skoro nevnímala. Kdo by si kdy pomyslel, že výlet na kole během nucených orgasmů může být tak děsně vysilující?

Před sebou jsem konečně uviděla konec lesa. Byl to krásný pohled, už jen pár metrů a budu u vody, osvobozená, bez bolesti, bez nucené slasti. Poslední orgasmus a budu tam. Nepřestávat šlapat, au bradavky mám v jednom ohni, stejně jako stehna. To je jedno, šlapat. Tak jo, ještě jeden orgasmus, to snad přežiju a jsem tam. Odbočila jsme ze silnice, prožila další vlnu slasti, kterou jsem dokázala už jen stěží rozeznat od neustálého stimulování dírek za doprovodu teď už velice intenzivní bolesti bradavek. Konečně, jsem u keře. Sesedla jsme z kola a vydýchala se.

Sáhla jsem pro klíček pod řídítkem a po zádech mi přejel studený pot. Země jakoby se zakymácela a já málem spadla rovnou do zaprášené polní cesty. On tam nebyl. Hledala jsem ho prsty na obou stranách. Zoufale jsem se pokoušela hledat všude, i tam kde být nemohl. Až když jsem se naklonila, uviděla jsem ho. Během cesty jsem ho musela zasunout hlouběji pod molitan, takže nebyl skoro ani vidět. Ulevilo se mi, nedovedu si představit, co bych dělala, kdybych ho ztratila někde po cestě. Jak ho ale teď vyndat?

Zkoušela jsem kroutit řídítkem na všechny strany, ale molitan byl na kovu skoro jak přilepený. Po nějaké době usilovného snažení se mi podařilo celou područku sundat a můj klíček spadnul na polní cestu. Sláva! Sebrala jsem ho a s nohou obalenou prachem odemkla svůj batoh. Jako první jsem si vysvobodila ruce, které okamžitě zamířily pod sukni, a vypnuly oba mé trýznitele. Hned potom jsem si vyhrnula tričko a pomalu odepla oba skřipce. Se zaťatými zuby jsem tlumeně křičela bolestí.

Ta bolest a situace mě vzrušila natolik, že jsem si sáhla zpět pod sukni a začala přirážet vibrátorem v kundičce.

Nástup orgasmu byl bleskový, a zatímco jsem si levou rukou mačkala a kroutila na střídačku bradavky, druhou rukou jsem se vší silou snažila lomcovat s přivázaným vibrátorem. Bylo to nádherné, ve své unavené a citlivé kundičce jsem cítila každý nerv. Orgasmy navazovaly jeden za druhým, slast se míchala s bolestí. Nevím, kolikrát jsem se udělala, ale když jsem skončila, byla jsem opravdu na pokraji svých sil. Odemkla jsem si i kotník a vypila zbytek vody, co jsem sebou měla. Chvilku jsem odpočívala a pak se vydala s batohem na zádech domů. Cesta z kopce byla příjemná, vánek mě hezky ochladil.

Zbývala poslední část mého scénáře, vrátit se domů včas a nemuset vysvětlovat proč jezdím v průhledném tričku bez podprsenky na kole a mam všude po nohou zaschlé bílé šťávy.

Když jsem dorazila domů, bylo naštěstí jen chvíli po dvanácté hodině. Vše se vydařilo, já dala uschnout svoje oblečení a unavená si lehla do chladné vany. Bylo to nádherně uvolňující. Obě volné dírky jsem stále cítila pulsovat, jak kdyby vibrovaly i bez pomocí hraček a moje kundička byla na dotek tak strašně citlivá. Bradavky jsem měla nádherně nateklé a stále tvrdé jako kámen, i z letmého doteku mi přejel mráz celým tělem. Velice vydařený začátek prázdnin, už se nemůžu dočkat zítřka.

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: