Home > Erotické povídky > Erotická povídka: Nadržený nadřízený

Erotická povídka: Nadržený nadřízený

Jako každý jiný všední den jsem seděla ve své kanceláří a znuděně vyřizovala objednávky, které měly být už dávno hotové. Přitom jsem ale po očku pokukovala po šéfovi, který chodil od jednoho zaměstnance ke druhému. Věděla jsem, že za chvilku se dostane i ke mně a to mě trošku vyvádělo z míry. Netušila jsem, co komu chce. Jedinou útěchou mi bylo vědomí, že po mě celou dobu, co tu pracuji, jede. Snad mi to k něčemu bude.

Opravdu netrvalo dlouho a šéf zamířil k mému stolu. Chvíli si mě tak prohlížel od hlavy až k patě a potutelně se usmíval. To nevěstilo nic dobrého.

„Slečno Bohatá, mohla byste se mnou na chvíli do kanceláře?“

Ani nečekal na odpověď a pokynul mi rukou ať jdu před ním.

Srdce mi bušilo jako o závod, ale poslušně jsem se zvedla a šla. Schválně jsem ale celou vrtěla zadkem a nechala si sukni vyjet o trošku výš. Bylo mi úplně jasné, že ze mě celou cestu nespustil oči.

Vešla jsem do kanceláře a posadila se poslušně na židli. Slyšela jsem za sebou zaklapnout dveře. Ale i zámek.

Zatrnulo ve mně. Slyšela jsem kroky, které směřovaly ke mně a najednou stál přímo přede mnou. Nic neříkal, jen hltavě koukal na každou část mého těla.

A pak mě políbil. Tvrdě. Vsunul jazyk mezi moje ústa a drsně s ním útočil na můj. V šoku jsem mu to oplatila. A přitom jsem začala cítím, jak mi rukou vjel pod tričko.

Směřoval k mým prsou, které následně zmáčkl. Slastně jsem sykla. Tím jako bych ho pobídla a on mi jedním trhnutím sundal triko a v druhé vteřině rozepnul i podprsenku.

Moje prsa byla volná, ale ne na dlouho. Přivlastnily si je jeho ruce a pusa. Začal mi sát bradavky a hrubě do nich kousat. Překvapivě se mi to líbilo a ze rtů mi unikl hlasitý vzdech.

Nadále jednou rukou a pusou úročil na mé bradavky, ale jeho druhá ruka se přesunula níž. Surově mi vyhrnul sukni a roztáhl nohy.

Kalhotky mi schválně zařezával a dráždil tím klitoris. To už jsem vzdychala opravdu nahlas. Bylo to pro mě nový, ale úžasný.

Po chvíli se odtáhl a roztrhl mi kalhotky a silně do mě strčil dva prsty. Vykřikla jsem.

„Buď zticha, nebo budeš trpět,“ okřikl mě.

Nevím, jestli mě to mělo zastrašit, ale vzrušilo mě to ještě víc. Jeho prsty hbitě kmitaly uvnitř mého těla a já se začala svíjet. Nějak jsem tušila, že pokud znova vykřiknu, přestane, takže jsem jenom hlasitě vzdychala a myslela si, že každou chvíli slastí vybuchnou.

A skoro v tom nejlepším přestal. Jeho prsty byly pryč a já překvapeně koukala, co se stalo.

Nestačil mi však dát šanci se vzpamatovat.

Chytil mě za vlasy a stáhl dolů ze židle. Donutil mě si kleknout přímo před jeho klín, na kterém bylo poznat, že je značně vybavený a že mu tato jeho hra líbí.

Sám si rozepl kalhoty a sundal trenky. Opravdu vybavený byl. Bez jakéhokoliv pobízeni jsem vzala jeho péro do pusy a začala ho kouřit. Podle jeho vzdechů jsem poznala že si to užívá.

Netrvalo to ale dlouho a už mě zase chytil za vlasy a zvedal mě na nohy. Surově mě dotáhl k pracovnímu stolu, na který mě doslova hodil. Než jsem stihla cokoliv namítnout, vrazil do mě jeho velký péro.

Bušil do mě tvrději a tvrději. Nepřestával, ani když jsem začala vykřikovat. Neustále přirážel a já už zase byla skoro na vrcholku blaha.

Jenže jeho čůrák byl najednou pryč. Ne však na dlouho. Šéf chtěl pouze změnit polohu. Drapl mě za ruce, které mi držel za zády a přirazil mě ke zdi. Jeho péro opět vrazilo do mého rozkroku a bušil do mě ještě víc.

Nepřestával mě tvrdě dělat zezadu i když jsem se celá svíjela. Přirážel a začal mě i mlátit přes zadek. Ne jemně, ale opravdové surové rány. To už jsem nevydržela a s křikem jsem se udělala.

Jeho to ovšem vůbec nezajímalo a stále pokračoval v jeho zběsilém tempu, dokud se neudělal i on. Teprve pak ho ze mě vytáhl a šel si natáhnout trenky i s kalhotami.

Já tam jen zaraženě polonahá stála a nedokázala uvěřit co se to stalo. Šéf za mnou došel zpět a znova mě políbil. Jeho pravačka opět zamířila k mému klínu. Plesk. Ten hajzl mě normálně pleskl přes rozkrok. A znova. A znova. Zavřela jsem oči a tiše vzdychala. Pak jsem v sobě ucítila jeho dva prsty. Byla jsem stále celá vlhká a rozechvěla, takže lehce klouzaly dovnitř a ven.

Cítila jsem stoupající napětí v břiše a připravovala se na druhou várku orgasmu. Ale ten idiot přestal. Normálně si dovolil přestat chvilku před tím, než jsem se udělala. A stoprocentně to provedl schválně.

„Obleč se, a jdi pracovat. A počítej si s tím, že se určitě ještě v mé kanceláři potkáme,“

řekl a šel si sednou k počítači. Dál už si mě nevšímal.

Pošlete tento článek e-mailem: