Erotická povídka: Vykoupení jako trest za lež!

Podařil se mi docela husarský kousek. Zapomněl jsem si tenisky na tělák v šatně, tak jsem se pro ně po vyučování vydal. Šatnu jsme měli v suterénu, hned vedle školní posilovny. Jak jsem procházel kolem dveří od posilovny, zůstal jsem na chvíli zaražený. Uvnitř zněl vysavač a klíče byly zvenčí zastrčené v zámku. Škola už byla prázdná, takže mě nikdo nemohl vidět, Ve zlomku vteřiny jsem se tedy rozhodl, klíč jsem prudce vytáhl a čekal. Vysavač nestichnul, dveře se neotevřely, takže uklízečka nic neslyšela.

Nebylo velmi těžké vymyslet, co s úlovkem. Se spolužačkou Miškou jsme se před dvěma týdny trochu víc sblížili, zatím sice nepadla ani jen pusa, ale máme se rádi a vypadá to velmi slibně. Vezmu ji tam a užijeme si trochu napětí z porušování předpisů.

Poslední osmá hodina se blížila ke konci, načmáral jsem tedy na papírek vzkaz a poslal Míše sedící přede mnou:

“Spěcháš po škole? Chtěl bych ti něco ukázat, bude se ti to líbit.”

Odpověď došla v zápětí, “Jasně, Anglinu mám až po páté, takže mám dvě hodiny čas.” Po zazvonění se třída rychle vyprázdnila, nikdo neměl chuť se zdržovat déle, než bylo nutné.

“Našel jsem klíč od posilky, tak jsem myslel, že bychom to tam mohli jít prozkoumat, dokud klíček nevrátím,” zašeptal jsem.

“Neblázni, kde si ho našel?”

“U šaten na lavičce, jsou na svazku tři klíče, tak jsem vyzkoušel první dveře, co jsem uviděl, a jeden cvakl,” zalhal jsem, “Chtěl jsem je jít hned odevzdat, ale napadlo mě, že bychom to mohli prozkoumat, budoucí rok máme maturitu, nikdy jsem nic nevyvedl a neporušil žádná pravidla. I kdyby něco, toto nám projde v pohodě, nic neboj. ” Míše se na tváři objevil náznak úsměvu, věci jsme nechali ve třídě a šli na průzkum. Suterén byl již prázdný jako včera, když jsem se vracel po tenisky. Celí napětí a vzrušení jsem odemkli dveře, zkontrolovali okolí a vklouzli jsme dovnitř. Uvnitř bylo šero. Světlo prosvítalo jen přes malé mléčné okenní tabule. Dveře jsem pro jistotu zamkl a klíč si strčil do kapsy.

“Tak, co máš v plánu?”, vyzvídala.

Sedli jsme si obkročmo proti sobě na benchpress lavičku a chytil jsem ji za ruku. Slova ze mě šly těžko, jednak jsem byl celý v napětí, aby se pravda neprovalila a zároveň jsem byl celý vzrušený z její přítomnosti. V přítmí jsem pozoroval její dlouhé vlnité hnědé vlasy, hleděl střídavě do očí a na prsa, které měla schované za mikinou. Pomalu jsme se k sobě naklonili a konečně jsem se dočkal, první pusa, ladná, nejprve nesměle jen na rty, ale postupně jsme jazyky zacházeli hlouběji.

Míša se na mě vyhoupla tak, že si sedla přímo do klína. Přes rifle už musela cítit, jak mi tvrdne penis. Začali jsme se hladit, zatím jen přes oblečení, ale samozřejmě napumpovaný testosteronem jsem začal přemýšlet, co když se dostaneme i dál. Nechtěl jsem to ale sílit, nechtěl jsem, aby si myslela, že jsem ji sem zavolal jen kvůli tomu. Míša si svlékla mikinu a prsa jí pod tenkým tričkem ještě více vynikly. Pomalu kroužila pánví a nedokázali jsme od sebe otrháme ústa.

V tom však přišel šok, CVAK, CVAK! Ozvalo se v zámku, dveře se ve zlomku sekundy rozlítly! Místnost zalilo světlo. Mhouřit jsem přes oči přivyklé na tmu, ve dveřích stála naše třídní. Mladá, asi 27 letá, letos byla poprvé třídní a my jsme byli její debut. Byla známá tím, že nemá ráda projevy sexuality ve škole a natož porušování pravidel. Stála tam ve sportovní podprsence a šortkách, zřejmě si šla po práci zacvičit. Míša sotva stačila ze mě sklouznout.

“Co tu děláte? Jak jste se sem dostali?”, pištěla na nás.

“Já jen … bylo otevřeno …”

“To asi těžko, když jste byli zamknutí. Pár dní dozadu zmizely klíče a nyní je zřejmě jasné, kdo to má na svědomí. Za toto vám oběma hrozí vyhazov ze školy, jste si toho vědomi?”

Sexuální vzrušení už nadobro opadlo, bylo to teď poslední, na co jsem myslel. Zkoušíme střídavě vymyslet nějakou výmluvu, ale nejde to. Má nás. V tom udělala krok a zavřela za sebou dveře a zamkla je. Toto bude špatné, tak snadno nás asi nepustí.

“Zachtělo se vám líbání, co? Nebo rovnou něco víc a to rovnou ve škole, s ukradenými klíči?”

Výraz obličeje měla vážný, oponovat se nevyplatilo, zkoušel jsem se omluvit, zahrát, jak nás to velmi mrzí. “Že vás to mrzí, na to jste ale měli myslet předtím,” následovala pauza, “v pořádku, svlékněte se, když po tom tak toužíte!”

Zůstali jsme jako opaření, zprvu jsem nechápal a myslel jsem, že špatně slyším. “Nebo jdeme rovnou za ředitelem, že zloděj se našel? Ve sborovně je to nyní dost horké téma, takže buď přistoupíte na to, co vám řeknu, nebo můžeme jít. Máte na výběr, chtěli jste sexuálně experimentovat, tak prosím.”
Bylo pro mě překvapením, že Míša nakonec povolila a pomalu si začala svlékat tričko. Jakoby čekala, že si třídní dělá legraci a vše skončí. Neskončilo a mně se naskytl pohled na prsa skryté v černé podprsence a hladké bříško. Třídní se podívala na mě, tak jsem si dal dolů tričko rovněž. Z nervozity mi bylo docela chladno.

“Na co čekáte?”

Míša si zula tenisky, jednu po druhé. Její pohled směřoval k zemi a pomalu si začala rozepínat obepnuté rifle a pak stahovat dolů. Centimetr po centimetru. Začal jsem dělat totéž, ale zrak se mi upřel na její dokonale tvarovaných křivkách. Pomalu jsem se uklidnil. I ve vypjaté situaci mi penis začíná mírně tvrdnout, což je přes spodky viditelné. “Podívejme, tobě se to už tuším líbí.” Podívali jsme se s Míšou na sebe, zdálo se mi, že na ní vidím náznak stydlivého úsměvu, jen takový malý, nenápadný. Připadalo mi to najednou docela sexy.

“Dej mu dolů trenky”, přikáže Míše. Tak, a teď jde do tuhého, stojíme proti sobě, Míša neví, co dělat. “No tak”

Přistoupí ke mně, zaváhá, ale pak je pomalu začne stahovat. Můj klacek jí v tom trochu brání, ale když přejede guma trenýrek přes žalud, vystřelí do pozoru. Má ho téměř před očima a mně hned probleskne hlavou, jaké by to asi bylo, kdyby ho vzala do svých drobných úst. Přestávám pomalu vnímat vážnost situace. Míša stahuje mé spodky až ke kotníkům. Pomalu si z nich vystoupím. Obě teď hleděli na můj ztopořený penis.

“A teď jí ty dej dolů podprsenku a kalhotky.”

Míša si pohotově přeloží jednu ruku přes prsa a druhou dlaň si dá do rozkroku a vystrašeně zašeptá “fakt?”. Přistoupím a snažím se rozepnout podprsenku, chvíli bojuji, až se Míša otočí a v tom patent pochopím a rozepnu. Podprsenka zůstala podepřená její rukou a nepadla, ale zrak mi spočine na její přenádherném zadku zakrytém kalhotkami.

“Otoč se”, zavelí a pomalu se třídní zjevuje náznak úsměvu, jak si s námi pohrává.

Pochopím a kleknu si ke kalhotkám, nasává vůni jejího mladého těla. Pomalu odkrývá Venušin pahorek a vynořuje se hladce oholené přirození. Jsem celý bez sebe takto blízko jsem ještě nebyl. Mám co dělat, abych nevtiskl tvář na její rozkrok a nepohladil vykukující malé pysky. Po chvíli opět stojíme proti sobě nazí.

Třídní nečekaně přistoupí a chytí Míšinu ruku a položí na můj penis. Ona ho instinktivně chytí do dlaně a třídní její ruku vede tak, aby stáhla celou předkožku dolů a odhalila celý žalud, z jehož konce pomalu vytéká kapka lásky.

“Pokračuj”

Míša bez váhání velmi pomalu, nyní už sama, jde rukou nahoru a dolů. Její přirození mám téměř hned naproti vrcholu penisu. Střídavě hledím na prsa, ruku a její pahorek, zatímco ona stále rytmicky jemně a pomalu pohybuje rukou. Drží mě těsně pod žaludem. Dlaní mi po něm jezdí a ani nepřetahuje předkožku. Cítím, že vyvrcholení nebude daleko, začínám zrychleně dýchat.

“Teď si klekni a vezmi ho do úst, pojďme”.

Uvolní ruku a mně problesklo hlavou, aby nepřestávala.

“Však se ti to líbí? Neříkej, že ne, toto si chtěl, že?”

Je to zvláštní. Chci to, i ne, i se bojím, i mi je Míši líto. Nevím, co bude dál. Moje touha po orgasmu je stále silnější, ale raději neodpovídám, nepřikývl jsem ani jinak nedal najevo své pocity. Třídní jsou asi jasné, ale nenutí mě nic vyslovit. Mezitím se postavila za Míšu a jemným zatlačením za ramena ji přinutila kleknout. Tak, nyní její směřuje žalud přímo na rty. Pomalu pootevře ústa a vloží ho dovnitř. Jen konec žaludu, cítím její teplo a vlhko v ústech. Pravou rukou chytí penis a pomalu jezdí ústy nahoru a dolů, nesaje, jen hledí jejími rozkošnými rtíky.

Po pár opakováních si ho zasune i kousek dál, třídní ji upozorní, aby trochu vytvořila podtlak. Poslechne a moje vyvrcholení se pomalu blíží. Nevím, jestli mám upozornit na blížící se výron. Koukám na její ruku, jak drží úd. Z výšky na její mladá a pevná prsa se ztopoření bradavkami. Na krásná hladká a pevná stehna vkleče na zemi. Po mé levici v dálce zahlédnu zrcadlo a celá bizarní scéna se mi objeví jako na dlani.

Dosud jsem si to ani neuvědomil. Míša penis nevyndala ani jednou z úst. A a a je to tady! Neubránil jsem se hlasitému výdechu. Míšiny oči na zlomek sekundy spočinuly na mé tváři, vzápětí vydala tlumené “hum”, když pocítila dávku semene v ústech. Třídní jí velmi pohotově nabídla kapesník, do které obsah úst vyplivla.

Míša se znovu postavila a hleděla na třídní. Ta se usmála a zahlásila:

“Oblečte se a ven, ráda bych si zacvičila.”

Rychleji jsem snad nebyl nikdy oblečený, třídní nám odemkla dveře a při odchodu zahlásila, že ztracený klíček se tedy už nebude hledat. Ani se nehledal, nikdy jsem ho nevrátil a nikdy nikoho neobvinili. A já jsem se ani nikdy do posilovny už načerno nevrátil. I když dodnes na tuto nádhernou událost rád vzpomínám.

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: