Erotická povídka: Zážitky z náplavky

Ráda bych se s Vámi podělila o nedávný zážitek s malou, ale šikovnou hračkou.

Byla jsem domluvená na procházce podél Vltavy s jedním příjemným pánem, jehož přítomnost sama o sobě slibuje zajímavé zážitky. Když jsem důkladně prozkoumala „Rockera“ usoudila jsem, že bych na schůzku mohla dorazit již s tímto kamarádem zavedeným do míst, kam patří.

Je opravdu malý a perfektně tvarovaný, jeho kovové výstupky pro vaginální dráždění – hlavně bodu G – a vibrační patronka na klitorisu, jsou perfektní kombinace pro rychlý a bouřlivý orgasmus.

Napadlo mne tedy, že by i mého milého společníka mohla potěšit,  trocha zakázaného vzrušení.

Měli jsme sejít v sedm hodin večer na náplavce, bylo krásně a náplavkou proudily davy lidí. Před schůzkou jsem Rockera potřela trochou lubrikačního gelu a zavedla si ho do sebe.

I bez zapnutí vibrací to byl skvělý pocit vnitřního dráždění a s každým dalším krokem mi druhá část Rockera třela klitoris. No nebudu Vám lhát, měla jsem co dělat na schůzku vůbec dojít. Ještě že to bylo ze zastávky tramvaje jen pár kroků.

Blížila jsem se pomalu k místu setkání a z dálky viděla krásně široká ramena svého společníka, jen pohled na něj mě vzrušil ještě víc. Všiml jsi mne a šel mi naproti. Ve chvíli kdy jsme začali líbat, podíval se mi do očí a zarazil se.

Poznal podle výrazu v mých očích, že je něco jinak, a že jsem velmi, velmi vzrušená.  Začal se tedy hned vyptávat, a když jsem mu mé sladké tajemství prozradila, hned mi sáhl nenápadně pod sukni a zapnul vibrace toho malého šikuly, který mě již delší dobu tak vzrušoval.

Jakmile jsem ucítila vibrace na klitorisu, jen jsem se stačila tomu krásnému muži schoulit do náruče, zabořit hlavu do jeho košile a už se mnou zmítal neuvěřitelný orgasmus.

Takto jsme prošli skoro celou náplavku. S pravidelnými zastávkami ve chvíli, kdy se mi už vzrušením a orgasmy podlamovala kolena. Bylo to neskutečné, pár kroků, pár polibků a další nutná zastávka.

Na svém společníkovi jsem taky cítila vzrůstající vzrušení. Tedy, nejen cítila, ony lehké volné, letní kalhoty toho moc nezakryjí. Proto, jakmile jsme došli k železničnímu mostu, navedla jsem ho na něj, opět s přestávkami jsme ho přešli, ale dál než k řadě keříků na Smíchovské straně mostu jsme se už nedostali. Opřela jsem se o strom, rychlým pohybem vypnula a vyndala Rockera a zašeptala:

„Chci Tě, ihned!“

Než jsem to dořekla, měla jsem penis v sobě a divokou jízdu vášně před sebou. Byl to opravdu velmi silný zážitek a ještě dlouho na něj budu se vzrušením vzpomínat.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: