Erotická povídka: Vezmi si mě jinak

Bylo to pro mě velkým a vlastně docela nečekaným překvapením, když jsem zjistil, že moje přítelkyně netouží jenom po normálním sexu. Chtěla víc, toužila po sexu, který by byl hrubý a drsný, toužila být v moci partnera.

V zaměstnání dominantní a určující prvek, který se v posteli tetelí blahem, když jej ovládá někdo druhý. S překvapením jsem zjistil, že má ráda role, do kterých se převtělí. Submisivní a dominantní. Bylo pro nás velmi vzrušující naplánovat večer, který byl společnou splněnou touhou. Pokud jsou tomu oba partneři nakloněni a chtějí to vyzkoušet, je to ideální. A tak jsme do toho šli.

Stanovenými pravidly bylo to, že pro sebe budeme tento večer cizí. Sehrajeme seznámení kvůli sexu, kterému pak zasvětíme zbytek noci. Dohodli jsme se, že odhodíme veškeré zábrany, které jsme dosud měli. Nedohodli jsme se na žádném rezervním slově, které po pronesení zastaví hrátky. Věděli jsme, že naše hraní nebude nijak nebezpečné, BDSM sklony jsme chtěli teprve prozkoumávat a použít je jako koření, ne jako středobod všeho.

Byla sobota večer. Venku foukal podzimní vítr, který byl chladnější, než by člověk čekal. Po chodníku tančily poletující listy, zbarvené do všech odstínů usínající přírody. Celý den probíhal jinak, pro nás dva. Byl plný nervozity, natěšení, touhy. Den splněných přání, který jsem se svou přítelkyní, pro tento den však tajemnou milenkou, naplánoval.

Mířil jsem ke stanici autobusu, která zela prázdnotou mezi vysokými činžovními domy. Obešel jsem několik vyvenčených jezevčíků, kteří se uštěkaně domáhali přestávky a podíval se na oblohu, co se mračila sychravým západem slunce. Autobus městské linky zastavil se vzdychnutím před prosklenou zastávkou a lidé začali vystupovat ven. Až jako poslední se objevila má tajemná známost, kterou jsem pro tento den viděl poprvé.

Tmavě červený kabátek stažený v pase, krátká sukně z hrubé vlny a lem samodržících punčoch, který z pod ní na chvíli vykoukl ven. Na nohou vysoké kozačky, které ji dělaly vyšší a zdůrazňovaly její ženskost. Rozhlédla se okolo sebe, a i když mě musela spatřit, nedala nic najevo. Tmavé kaštanové vlasy pevně stažené do copu, který mizel pod zvednutým límcem kabátku. Zvedla mobil a napsala rychlou zprávu přes aplikaci. Jakmile mi píplo upozornění, kterým mi potvrdila příjezd, pomalu jsem se dal do pohybu směrem k ní. Všimla si toho a lehkým zvednutím ruky mi dala najevo, že je to ona. Divadlo mohlo pokračovat.

Oba jsme byli vzrušení a já měl vyschlo v ústech. Byla hezčí a přitažlivější, než jsem ji znal. Mám krásnou přítelkyni, pomyslel jsem si. Dnes si opravdu dala záležet.

„Anička“, tiše pípla, ačkoli se tak vůbec nejmenovala, to ale byla součást hry.

Přinesl jsem růži, stejné barvy, jako byla její rtěnka. V tu chvíli mi znova pípl telefon, tentokrát sms. Ta zpráva mi zvýšila tep o polovinu. Byla také od ní, o něco opožděná proti rychlejšímu Messengeru. Musela ji naťukat ještě za jízdy autobusem.

Mám úplně mokré kalhotky, a to ještě ani nejsem u tebe. Ten autobus se strašně vleče. Nevím, jestli to vydržím, tyhle hry se mnou dělají ale věci! Tvá neznámá, Anička.

Podíval jsem se na ni, samozřejmě jí došlo, co si teď čtu a trochu se červenala. Vzal jsem ji za ruku a odešli jsme ze zastávky. Šla tiše, pohupovala se v bocích a podpatky kozaček klapaly do rytmu. Byla úplně jiná, než jsem ji znal. Namalovaná, pečlivě upravená, voňavá a velmi sexy oblečená.

Už jsem se nemohl dočkat, co pod kabátkem uvidím, protože to bylo její překvapení. Šli jsme podzimní ulicí do našeho bytu, který ale v této roli jako by neznala a nechávala se tak vést do neznáma. Trochu jsme doufali, že cestou nepotkáme žádné naše sousedy, natož sousedky, protože by nás vytrhli z natěšeného soustředění.

Po cestě jsme si neřekli ani slovo, jen jsme se tiskli jeden k druhému a já cítil její vůni. Prsty propletené s mými. Tak jsme proklouzli vchodem a vyjeli pomalu výtahem do našeho patra. Odemkl jsem a pustil ji dovnitř. V bytě byly zataženy všechny záclony, příjemná vůně a teplo nás obklopily. Sundal jsem si kabát a dovřel za námi dveře s tím, že teď se může začít dít naprosto cokoli.

Pomohl jsem jí sundat červený kabátek a odhalil tak těsné tričko, pod kterým se rýsovalo krajkové prádlo. Dala si opravdu záležet, fantazie se rozjela na plno.  Boty jsem stihl sundat velmi rychle, než se ke mně zlehka přiblížila a nechala si obejmout boky. I v kozačkách musela na špičky, snadno jsem jí pomohl vytáhnout se výš, abychom se políbili. Něžně, a ještě zpočátku ostýchavě, ale s narůstající vášní, kterou nešlo už tak úplně krotit. Byla nádherná, jak tam stála a vyzařovala z ní touha prožít tuto noc jinak. Netradičně.

I její boty šly rychle dolů, to už jsem měl zapálené první svíčky v obýváku a chystal jsem se přejít do ložnice. Rozestlaná postel s řadou praktických polštářů na podložení těla, vedle ní větší box, který byl zatím zavřený. Vybral jsem víno, dostatečně lehké a pitelné, aby příliš rychle nestouplo do hlavy, ale povzbudilo odhodit zábrany.

Procházela se bytem, jako by v něm nikdy nebyla a koukala na obrazy, které tam sama věšela. Měla z toho zvláštní pocit, po očku ale stále sledovala, co dělám. Připravená. Dnes byla tajemnou ženou, svůdnicí, co se procházela v punčochách a voněla vzrušením. Víno jsme vypili do půlky lahve, nebylo už na co čekat. Při nalévání druhé sklenice se mi už pořádně chvěly ruce.

„Tak jdeme na to?“ Ta otázka byla tak prostá.

Ale strašně moc jsme se těšili, až ji někdo z nás konečně řekne.

Nastal čas. Konečně jsme si mohli naplno vyjádřit všechny fantazie.

Přiblížila se na dosah, aby si se mnou a mou nedočkavostí ještě chvíli hrála. Odhodil jsem svetr a zůstal jen v bílém triku s límečkem a kalhotách, pevně utažených koženým páskem. Věděla, že ten jde velmi snadno povolit. Zlobila, kroužila kolem mě jako neposedná, dotěrná kočka.

Až se mi ji podařilo zachytit, přitáhnout a zkrotit. Strhl jsem z ní těsné tričko, které nechtělo jít dolů, až se poddalo. Odhalil jsem nádherný výhled na bujné poprsí, těsně a silně sevřené v elastickém korzetu, vzadu i vpředu staženém patentkami. Přes ramena byl veden jemnou krajkou, stejně jako dole, kde se setkával s jemnými obrysy kalhotek.

To už mi tepala krev ve spáncích, vůně nového prádla a sladkého potu dohromady tvoří obrovsky přitažlivý koktejl. Vystavila se mi na obdiv, chycená v náručí, kde se vrtěla s rozverností malé holky.

Pak se zvedla na špičkách a pomalu mi odtáhla ruce, svírající jí boky. Pečlivě a pomalu si stáhla sukni, aby odhalila černá tanga, pod nimiž se na stehnech už vypínala rafinovaná krajka černých punčoch, které vkusně sladila se zbytkem kompletu. Tahle hra byla i o svádění, které potřebovalo vykouzlit promyšlenou svůdnost.

Přitáhl jsem ji blíž, nechala mě abych se dotýkal jejího těla. Oba už jsme byli silně vzrušení, cesta oddalování všechno ještě posilovala. Mazlil jsem se prsty se záhyby jejích křivek, přejížděl po rafinované krajce kalhotek, odkud voněla milostnou šťávou, až se točila hlava. Dívala se na mě a její oči prosily, abych ji povalil na zem a zmocnil se jí.

Věděla, že to neudělám tak rychle, musí si to zasloužit. Přejížděl jsem po dokonale utaženém korzetu, který ji dělal štíhlejší, ale zároveň dával na obdiv poprsí a boky. Prsty jsem vyjel až na její bradu a dál, na rty, které zlehka pootevřela. Zoufale to chtěla, abych na ni byl hrubý a zmocnil se jí. Dnes na to byla připravená.

Pronikl jsem jí prsty do úst a ucítil, jak je hledá jazykem a olizuje. Šel jsem hlouběji, vlhká a hravá ústa se otevřela. Automaticky začala sát, vytahoval a zase vsunoval jsem je tak, aby mohla dýchat. Opatrně ale důsledně. Dívala se na mě, jak si s ní pohrávám, až jsem ji druhou rukou stiskl jemně pod krkem a přitáhl si ji zcela k sobě.

Začínala rudnout, jak byla vzrušená. Kroutila hlavou ze strany na stranu, až jsem ji chytil za cop a neposedný pohyb uklidnil. Byla ještě víc horlivá a neposedná, odmítala poslechnout a zazmítala se. Zachrčela, s ústy plnými slin a prstů. Bavilo ji se vzpírat, musel jsem ji zkrotit jinak, protože se potřebovala předvést. Nedala se mi zadarmo.

Přestal jsem a vzal ji za ruku. Pevně a silně, aby nemohla klást sebemenší odpor. Zakňourala, a ještě se pokusila o poslední malou vzpouru, která jí nebyla nic platná. V ložnici jsem ji pohodil na postel, zasedl ji a obrátil pod sebou na břicho. Tady už mi nedokázala vzdorovat a věděla, že prohrála. Bylo potřeba ji potrestat. Stala se z ní zlobivá holka. Zoufale ráda byla mou čubkou, až se ohlížela nahoru, kdy jí to pošeptám do ucha.

„Tak ty budeš pána takhle zlobit?!“ Zeptal jsem se s přehrávanou agresivitou.

Dalo práci ji pod sebou udržet, jak se ještě snažila přetočit.

„Nikdy mě nepřepereš, musíš si mě zkrotit, jinak si neužiješ nic…“, zašeptala a dokázala se ze všech sil přetočit na bok.

Dosedla první rána na zadnici, pak druhá, dokud se nepřetočila zpátky.

„To ses zatím moc nepředvedl. Budeš si mě asi muset spoutat, protože ve zlobení já se vyznám…“, smála se pod sebe a opět se snažila vyprostit ven.

Plácnutí přes zadek, který při své snaze vyšpulila, mlasklo, až hekla. Ale ještě ji to povzbudilo. Viděl jsem, že dnes si to chce má přítelkyně pořádně užít, zlobivá Anička byla při síle. Budiž, viditelně toužila poznat nové věci. Tentokrát nechtěla ukončit zkrocení rychlou souloží, na to se příliš hodně snažila.

„Dobře, jak chceš. Budeš potrestána.“

Slezl jsem z ní a nechal ji obrátit se na záda, kde se lascivně roztáhla a ukazovala se mi tak, jak to ještě nikdy neudělala. Sváděla mě svou hrou k souloži. Chtěla, abych jí strhl kalhotky a divoce jí to udělal. Divadlo pro oči. Hbité prsty, které už krouživě masírují tenkou látku kalhotek, kůže okolo se leskne voňavou šťávou. Byla úplně promáčená, chtivě se dožadovala rozkoše sama na sobě.

Musel jsem přidat, dát věcem řád. Nijak mi to neulehčovala, což byla zároveň výzva. Otevřel jsem box, velkou bednu od nářadí, do které jsem potají doplnil mnoho nových kousků, které se dnes hodily. Prohrábl jsem pomůcky a rozložil na koberec několik druhů poutacích popruhů. Je čas, abych převzal iniciativu nad tou, která se rozhodla nebýt subinou tak lehce.

Vzal jsem do ruky cinkající kožený postroj a dostatečně silně ji přetočil zpět na bříško. Opět se rozesmála a doufala, že se lehce vzdám, netušila o mé nové výzbroji. Cinkání ji zřejmě dostatečně nevarovalo. Spoutání neposedných rukou byl zážitek, na jaký jen tak nezapomenu. Samotné dotažení mě stálo mnoho sil. Pekelně vzdorovala, vzrušovalo ji to k zbláznění. Protažení dalšího popruhu kolem pasu, přichycení zápěstních pout na ocelové kroužky páteřního dílu a krk, kolem kterého jsem utáhl horní konec poutacího postroje. V tu dobu se ještě usmívala, další marné pokusy o přetočení i s rukama pevně za zády.

Ve chvíli, kdy jsem přemýšlel, čím dalším si ji připravím, mě docela solidně kopla a pak ještě jednou. Věděla kam mířit, aby mi neublížila, získala ale okamžitou převahu a už se sápala na kolena.

„Tímhle mě nezastavíš, dnes budu mít navrch já,“ prohlásila vítězoslavně.

Byla solidně vzrušená, ve stavu nezkrotitelnosti, divočela jako by jí bylo patnáct. Vyčerpaně jsem zakroutil hlavou. Ten pobavený úsměv! To fakt nemám dost sil na zkrocení mé přítelkyně, která je o dobrou hlavu menší než já?

„Solidní výkon, ale tvůj poslední. Budeš mě poslouchat, ty malá drzá čubko!“

Jedním silným zatlačením na hrudník jsem ji povalil zpět na postel. Zasedl jsem ji, vzpurnou a divokou. Opět na bříško a kalhotky dolů, dnes je už nebude potřebovat. Napružila se, očekávaje vytoužené pomilování zezadu, trestu ale ujít nemohla. Dostane, o co tak žadoní. Plácl jsem ji přes neposedný zadek a zajel jí hluboko mezi stehna, až vykřikla. Pak jsem si o ni otřel ruku a plácl ji znova. Nastavila se pro další ránu.  

„Máš něco proti tomu?“ Zeptal jsem se a obtočil si pevný cop kolem ruky.

Zaklonila hlavu, zavrčela a roztaženýma nohama zabušila do matrace postele.

„Teď jsi moje čubka, se kterou si budu dělat, co budu chtít.“

Zavrtěla se. Začala škemrat a otáčela hlavu, aby viděla, co se nad ní děje. Nahmatal jsem mokré, svlečené kalhotky a nacpal jí je do úst. Tohle nečekala, ztichla a zavrněla. Pak je s určitou námahou vyplivla ven.

„Je to, jak bych lízala sama sebe…,“ zafuněla a ihned je dostala zase zpátky.

„Nebo jako bys lízala Majdu.“

Tahle poznámka ji dostala. Snažila se kalhotky opět dostat ven, ale nešlo to. Tiše láteřila. Majda byla naše kamarádka. A oběma se nám velice líbila. Jednou jsme si tak oba říkali, že kdyby byla chuť a Majda by chtěla… a my víme, že by určitě chtěla. Její náklonost k nám vyjadřovala mnoha způsoby. Několikrát už mnoho nechybělo a skončili jsme ve třech u nás v posteli. Co by na to asi říkala, kdyby nás takhle našla?

Sáhl jsem do boxu, který jsem si pro jistotu vytáhl k sobě na postel a dostal do ruky přesně to, co jsem hledal. Už mi začalo být docela horko z toho věčného zápolení, zbavil jsem se trika a zároveň i kalhot. Než stihla zareagovat, opět jsem ji zasedl. Na stehnech a na lýtkách ucítila jemné konce důtek, bičíku, který byl vynalézavou krotitelskou zbraní neposedných čubiček. A dokázal nejen švihat, bylo jen na ní, zda si zaslouží jeho druhou stranu.

Tohle cítila poprvé, neznala to, a tak přestala divočet a uvolnila se. Zůstal jsem jen v těsných boxerkách, tak jsem si přisedl tak, aby se nemohla dívat ani když otočí hlavu na stranu. Podal jsem si polštář a nacpal ho pod ní tak, aby měla zadek výš a posunul se do správné pozice. Tím jsem získal dokonalý přístup k jejímu dráždění a zároveň ji zasedl v pase, takže nemohla moc odporovat.

Nechtěl jsem nic protahovat, ale využít její bezmoci a než se zcela uklidní, přejít k věci. Chvíli lechtivého uvolnění vystřídalo švihnutí přes obě půlky a pak další, trest to pro ni ale nebyl, spíše nová vlna vzrušení, které neznala. Střídal jsem jemné hlazení se šviháním, které nabíralo na síle. Užívala si to, voněla vzrušením a chtěla přídavky. Tím jsem zjistil, že její orientace k těmto hrátkám je více než pozitivní, a tak musím překročit tuto hranici k další. Opět nepoznané.

Krásný, do ruda prokrvený zadek se mi vystavoval, pak vyplivla kalhotky a snažila se něco vidět.

„Pokračuj v tom, co jsi začal. Sešvihej mě víc, prosím…“, zalesklo se jí v očích, jak se neovládala, „chci být tvoje čubka, nic víc si nezasloužím než potrestat.“

V tom měla pravdu, bylo třeba ji ale rozparádit ještě o něco víc. Musela poznat druhou stranu důtek, která nebyla zdaleka obyčejná.

„Pane“, řekl jsem jí.

„Pane, prosím pane“, žadonila a nastavovala se, jak mohla. Opět jsem protáhl všechny konce důtek mezi jejími stehny a pak švihl. Bylo to málo, pleskl jsem ji ještě dlaní jak napravo, tak nalevo. Zachrčela, ale znova se nastavila.

„Myslíš si, že si to budeš jenom užívat? Budeš potrestaná.

Ale když jsi tak pěkně poprosila, dostaneš první odměnu.“ A obrátil jsem bičík v ruce. Jeho tělo tvořilo skleněné dildo, modré, úžasně vytvarované, aby dokonale dráždilo. Opět jsem se jí dotýkal nejdříve druhou stranou, ale pak jsem hračku obrátil a nechal už zteplalé sklo v mých prstech působit na její smysly. Vydechla a mírně dala stehna od sebe, abych mohl zajet i tam. Přejížděl jsem povrch vagíny, byla dokonale připravená.

Začala se rytmicky pohybovat v bocích, jak toužila po zasunutí hračky dovnitř, do sebe. Švihl jsem jí po zadku druhou stranou důtek, to ji ale ještě více povzbudilo. Začala se pode mnou kroutit a svíjet, dožadovala se odměny jako roztoužená čubka. Rozesmál jsem se, její bezmoc a prosby mě dostávaly do varu.

„Prosím pane, chci ho tam. Už budu hodná, prosím pane.“

Žadonila, nemohla odolat nabídce, jakou ucítila. Byl jsem vzrušený a toužil po ní. Jak snadné by teď bylo se otočit, přidusit ji v peřinách a začít ji souložit. Jenže by to bylo příliš snadné a moc rychlé. Trestal jsem ji nesmírným vzrušením, poznávala věci, kterým nedokázala odolat. Nikdy jsem ji neviděl takhle mokrou. Tak jsem ji sevřel mezi stehny, položil se na ni tak, abych měl dobrý přístup a několikrát ji zkusil prsty.

To už hlasitě vzdychala, když cítila, jak se připravuji. Bylo to nesmírně vzrušující, když jsem do ní velké skleněné dildo zasouval, dokud v ní nezmizelo téměř celé. Každým dalším zásunem hlouběji. Musel jsem se dobře zapřít, abych zrychlil tempo a zároveň začal dráždit naběhnutý klitoris, což ji přivádělo k šílenství.

Pokrčila jednu nohu, abych se do ní dostal hlouběji. Střídal jsem mělké zásuny s hlubokými, druhou rukou masíroval hráz. Chvěla se, cukala spoutanýma rukama, vzrušená svou odevzdaností. Sundal jsem z ní postroj, který jí už příliš dlouho poutal ruce.

Uvolněná a roztoužená vypadala, že bude chtít pokračovat ale v tu chvíli jsem poznal její divokost, kterou v sobě po celou dobu zoufale krotila. Povalila mě na postel až hračka z mé ruky vypadla a odkutálela se k polštáři, kterým jsem ji původně podložil. Její útok byl vášnivý, milenecký, plný touhy po jediném. Nechal jsem si strhnout poslední kus oděvu a pozoroval ji, jak se vítězoslavně usmívá, když vzala můj velký tvrdý penis do rukou.

„Teď budu opět zlobivá holka, ale ty si jinou nezasloužíš. Pořádně jsi mě ani nezkrotil“, postěžovala si upřímně Anička a dostala z jedné strany polštářem do hlavy.

Rána ji bohužel nesundala tak, jak jsem si představoval a už přehazovala nohu, aby šťastně dosedla do slastného propojení. Nebylo snadné s ní soupeřit, byl jsem velmi vzrušený a každý její vzdor mě zároveň oslaboval. Potřeboval jsem na mou malou přítelkyni nabrat síly. Zavedla si tvrdý, naběhlý penis do sebe a začala se na něm pomalu pohybovat.

Až když jsem ji ucítil vlhce dosednout, zavrněla a nechávala rozkošné vlny uspokojení pronikat do celého těla. Chytl jsem jí boky v místech, kde končila jemná krajka sepnutého korzetu a vedl ji. Lehce a pomalu se nadzvedávala, nepokojné ruce si svezla po těle až na stehna, kde se svůdně hladila po nylonově hladkých punčochách. Fetišistka, plně uspokojená tím, co na sobě cítí.

Zakláněla hlavu, tiše něco šeptala a hladila se. Prsty prozkoumávaly těsně sepnutý pas lesklou, voňavou látkou. Jazyk olizoval rty, slabě vzdychala, do rytmu pomalého milování. Pak se mi zapřela dlaněmi o hrudník, naklonila se blíž, abychom se na nějaký čas líbali.

Mé prsty měly plán, který ihned realizovaly. Nechala si svléct jednu z punčoch, pak druhou. Dal jsem jí znamení, aby mi nastavila obličej. Přivoněla si a pak přidušeně zasténala. Nechala si svým fetišem hladit rozpálené tváře, dokud sama neotevřela ústa, jako by přijímala posvěcený dar. Nacpal jsem jí obě punčochy dovnitř.

Plácl jsem ji po vyšpuleném zadku, až vykřikla a prohnula se pro další. Pobídl jsem ji a vytáhl punčochy z plných úst, nepřestal jsem ale a hladil ji tenkou látkou obličej. Cítila slastnou vůni, kterou tak milovala, poslepu chňapala, aby je našla.

„Jsi nějaká krotká, subinko.“ Jen se rozesmála a dál se nijak nesnažila zrychlit tempo.

Že by jí už snad konečně docházela energie? Aniž bych si toho byl všiml, jen lehce se otočila a hrábla do našeho boxu. Punčochy mi vytrhla z ruky a než jsem stihl uhnout, už se mi je snažila nacpat do úst. Nesmála se, byla rozverná a dovádivá, jiskřilo se jí v očích. Používala jenom jednu ruku, druhou něco dělala za zády. Pak nesouhlasně zavrtěla hlavou, když jsem zvědavě posouval ruce dozadu, abych ji přistihl. To už na okamžik musela zapojit obě ruce, čekal jsem, výraz v její tváři byl plný vzrušené snahy a očekávání.

Vzdychla, když se to povedlo a já mezi stehny ucítil chloupky. Poposedla, aby si upravila pozici a nechala mě, abych jí vzadu nahmatal hračku. Měla ji zavedenou do zadečku tak akorát, aby si tím dráždila i druhý vchod, nebyla to ale hračka tak úplně běžná. Liščí ocas, pořádně huňatý a rezatý, který se od análního kolíku vinul mezi moje stehna, to byla velká vypečenost. Naše naposledy společně pořízená hračka, kterou konečně vytáhla.

„Řekni mi, jak divoká liška jsi?“

„Myslím, že hodně divoká.“

„Už nemáš sílu, to já jsem medvěd, který tě utahal.“ Sykla, napřímila se a zapřela se mi o hrudník. Vzala si do rukou huňatý ocas a projela si chloupky. Pak se mírně rozkročila a prohnula v pase tak, aby mohla lépe pracovat boky. Zadívala se na mě s tím svým známým úsměvem. Zahrála vychytralou lišku, výraz tváře lehce drzý, ale výstižný.

„Tak utahal…“, několikrát se nadzvedla a zase klesla, až dokud se nedostala do ideální polohy, „znásilním si tě, medvídku. Budu první liška, která přemohla medvěda.“

A její boky se začaly nadzvedávat, pracovala břišními svaly, aby rozdivočela jenom spodní část těla. Vypadalo to, jako by tančila cizokrajný, vášnivý tanec. Když ji opustilo škádlení, působila, jako by souložení právě vynalezla. Nemohla se ho nabažit.

Rezavý ohon nadskakoval na jejím nádherném zadku a konečně se hlasitě rozezpívala. Sevřel jsem tu liščí rezavou parádu a pobídl ji, pleskl po zadku, aby se z divokého cvalu začala třít.

„Rychleji, ty divoško rezatá…“, potřebovala to slyšet.  

„Ach, to je nádherný… už to nevydržím, medvídku můj a celého tě rozmačkám,“ hlasitě vydechovala, jak střídala divoké dosedy a rychlé, mělké přírazy na špičce mého žaludu.

Tím si úspěšně dráždila poševní vchod a byla v tom natolik dobrá, že už nepotřebovala své prsty.

Stehna se jí chvěla, zoufale toužila po vyvrcholení, kterému se konečně začala blížit. Moc dobře jsem věděl, jak jí pomoci. Odhozené punčochy jsem opět sevřel v ruce a jednu z nich roztáhl, abych ji přetáhl lišce přes hlavu. V tu chvíli, když ucítila, co se děje, už jasně viděla svůj cíl. Ucítila těsnou vonící látku na obličeji, mé prsty, které se jí draly do rozevřených úst a plácnutí přes boky. V klíně se jí rozlévalo známé horko.

Zachrčela a rytmicky sténala, tělo vypjaté, připravené se ještě více propnout. Chlupatý ocas nadskakoval, nádherné prsy sebou házely i přes sevření korzetu, za který jsem nakonec zepředu trhl a uvolnil její roztoužené tělo ven. V té chvíli se mi naprosto odevzdala, nechala se laskat, ztvrdlé bradavky utíkaly z úst a rejdily mi po obličeji. To už se mi položila na hrudník a nechala mě v sobě tvrdě pracovat.

„Udolej mě, medvěde, roztrhej mě…“, šeptala mi ochraptěným hlasem do vlasů,“ pomiluj mě, jak to jen ty umíš. To je tak krásný…“ Cítil jsem, že se ještě potřebuje pobídnout, pracovala na sobě. Potřebovala mi to říct, ale dnes to trvalo. Vždy to trvá.

„Řekni mi to, chci to slyšet,“ naléhal jsem, poskakující zadek na sobě, její boky v rukou.

Musela se naučit být neslušná holka v tu pravou chvíli. Tohle už nebylo milování, byl to živočišný a divoký sex. Se vší svou zvrhlostí a vášní. Zachrčela, dívala se mi do očí, divoce a odhodlaně. Pak sklonila hlavu.

„Chci abys mě šukal,“ konečně to dokázala, ačkoli mi to musela tiše zašeptat do ucha a ještě pokračovala, “zalehni mě a pořádně mě tam protáhni, ošukej mi jí, udělej mi to…“ sténala už docela hlasitě a nepřestávala brebentit.

Tohle vzrušení, když se slyšela takhle mluvit, potřebovala. Hlasitě vzdychala a pobízela mě, výrazy byly ještě odvážnější, jak cítila že se blíží.

Jen těsně před vrcholem jsem se na ni převalil a pomocí divokých přírazů ji dostal tam, kde tolik toužila být. Tahle vášeň, kterou ucítila až v poslední chvíli, jí způsobila nepředstavitelně intenzivní orgasmus. Nepřestával jsem do ní pronikat, dokud jsem cítil, že se zmítá a prožívá slastné uvolnění i vášeň, která ji ještě neopouštěla. V tu samou chvíli jsem dosáhl svého orgasmu i já, bylo velice snadné se tomu poddat.

„Stříkej, nepřestávej…“ pobízela mě a nastavovala se mi, abych ji celou pokropil.

Zašmátrala si po obličeji a strhla si napnutý nylon, který jí obepínal obličej. Chvěla se, když se skácela na mě a nechala si poplácat zadek, pomazlit se. Byli jsme zpocení, udýchaní a šťastní. Její rezavý ocas jí nadále trčel ze zadku, ponechala si ho na místě a překulila se na mě. Dlouho jsme se líbali, pak se zvedla a odešla do koupelny.

Tu noc jsme už nic dalšího nedělali, jen spali, naprosto odrovnaní únavou. Ocásek položený kousek od nás s tím, že rozhodně bude brzy opět zapojen do hry. Z Aničky se stala má přítelkyně, která si po víkendu oblékla sportovní oblečení a šla do práce prohánět jiné. Jako osobní trenérka. Jak říkám, má výdrž. A má ji dodnes.

Její choutky jsou ale téměř nekonečné, stále by ráda zkoušela nové věci. Byli jsme velmi otevření všemu, co jsme zatoužili poznat. A tak přišla o rok později další velká výzva, náš další dlouhý večer, a ještě delší noc.

Autor povídky: Kedar

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: