Erotická povídka: Otrok v mém vězení 7 1/2

“Vstávej!” Poručila jsem mu ještě ve dveřích, které jsem nechala jsem je otevřené.

“Pojď. Jdeme nahoru!” Křikla jsem.

Zvedl se, prošel kolem mě a šel nahoru. Zamkla jsem sklep a šla za ním do kuchyně. Odemkla jsem mu pás a sundala. ho.

“Zajdi si do sprchy ty jedna špíno.”

Konec konců, už tam byl zavřený celkem dlouho. Pak ho tam asi stejně zase zavřu, ale tak uvidím, pomyslela jsem si. Sedla jsem si zatím do obýváku na pohovku. Zapnula jsem televizi a na internetu jsem si pustila péčko. Svlékla jsem se. Lehla si na pohovku a začala se hladit po kundičce.

Po chvilce přišel otrůček, a když si mě všiml, jakoby zkameněl. Byl nahý a vypadal přímo kouzelně. Hleděl na mě jak opařený. Šel ke mně a poklekl.

“Mohl bych paní? Přeci se nebudete namáhat sama.” Řekl a pokynul hlavou k mému klínu.

Vyndala jsem prsty z kundičky. Šel blíže ke mně a chytil mě za nohy. Hladil mě po nich a přitom mi políbil chodidla. Natáhl se a přejel mi po ní jazykem. Pokojem byl\ slyšet zvuky vzdychající ženy. Jazykem trochu přitlačil. Bylo to ale o něco intenzivnější a také trochu zrychlil. Umírala jsem touhou po něm a po tom, aby ho do mě dal. Ale nejdřív si ho hezky předpřipravím. Aspoň se pobavím.

“Přestaň!” Poručila jsem a strčila mu nohy k puse.

Začal mi je hladit a líbat. Jednotlivé prsty si dával do úst a ulizoval je. Poté si mé chodidlo zvedl tak, aby mohl rozmazlovat mé plosky nohou. Líbat je a masírovat. Už tak byl z toho zřejmě úplně hotovej.

“Stoupni si.” Řekla jsem.

Stoupl si a já konečně spatřila jeho tyčící se chloubu. Zvedla jsem se a klekla si tak, abych byla čelem k němu. Vzala jsem si ho do pusy a začala mu ho kouřit. Olizovala jsem ho jazykem. Přejížděla jsem s ním po žaludu a líbala mu ho. Pak jsem si ho dala do pusy a hezky ho nasávala a přitom mu ho rukou honila. Začal vzdychat. Po pár minutách jsem toho nechala. Zvedla jsem se a šla si pro připínák a lubrikační gel.

“Lehni si na pohovku a roztáhni nohy.” Řekla jsem klidným hlasem.

Lehl si a roztáhl nohy. Nasadila jsem si připínák a na prsty jsem si dala lubrikant.

“Zvednout.”

Zvedl nohy a já mu promazala análek. Začala jsem mu ho pomalu roztahovat prsty. Když mi přišlo, že už je dost promazaný. Pomalu jsem mu ho tam vsunula.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: