Home > Zajímavosti a inspirace > Sexuální výzkum očima žen – analýza dotazníků

Sexuální výzkum očima žen – analýza dotazníků

Dnes pokračujeme další částí našeho sexuálního výzkumu (první díl jsme publikovali zde) a to z pohledu žen.

Na začátku roku 2016 podrobil Luboš Čermák průzkumu ženy. Jeho tři měsíce trvající akce se zúčastnilo 1150 respondentek, převážně ve věku 18 až 28 let.

Polovina z nich potvrdila, že je muži oslovována za účelem seznámení na veřejném místě, tedy tváří v tvář, převážně třikrát do měsíce. U deseti procent to bylo i vícekrát. V případě kontaktu přes sociální sítě tomu bylo lépe. Třikrát do měsíce je kontaktována třetina z nich, ale vícekrát, tedy desetkrát za měsíc, až dvacet procent žen!!!

Počet 720 žen nemá nic proti tomu, když rande trvá jednu až tři hodiny.

A když už k osobnímu setkání dojde, stejný počet upřednostňuje kavárnu, kde může probíhat hovor bez přeřvávání ostatního osazenstva. Najde se ale i mnoho těch, které raději randí v pohybu, například během procházky parkem. A sex na prvním rande? Ne, v žádném případě! Alespoň to přiznala polovina dotázaných. Že má být součástí prvního setkání, se domnívají pouze dvě procenta.

O několik měsíců později vyvěsila podobný dotazník Marta Vajglová.

Ze 177 respondentek přiznala většina z nich, že měla první sex v období 16 až 18 let.

Našla se však i menšina v počtu 25 procent, která souložila již v patnácti, některé dívky dokonce i dříve. V době výzkumu měly ženy zkušenost se dvěma, případně třemi partnery, našly se ale i takové, které se blížily číslu deset.

Velikost penisu je rozhodující. Ne že ne, jak se často v médiích prezentuje. Alespoň 60 procent dotázaných to potvrdilo. Tak velké procento také prozradilo, že jim vyhovuje délka pyje 16 až 17 centimetrů.

Nicméně ta samá skupina už měla tu čest i s velikostí 18 až 21 centimetrů.

A překvapení?

36 procent dotázaných bylo udiveno šířkou penisu, 26 procent jeho délkou a dalších 25 procent jeho tvarem. Obecně vzato, ženy nevzrušuje penis s velikostí nad 20 centimetrů, zvláště po zkušenosti s ním.

Nejednotný pohled je na mužskou ejakulaci

Zatímco skupina 52 procent není ráda svědkem něčeho takového, 48 procent ji vyhledává. Výstřik semene do výšky 20 až 50 centimetrů zažila větší polovina respondentek, našla se ale i desetina žen, která se potěšila divadlu v podobě 1 až 2 metrů!!! Ženská ejakulace nedojímá, za vzrušující ji pokládá jen třetina dotázaných.

Za nejlepší frekvenci sexu je jeho provozování každý druhý den u třetiny žen, zatímco ta druhá třetina ho preferuje jen dvakrát týdně.

Pouze 18 procent ho má ráda každý den.

Zkušenost se sexem na veřejnosti má polovička z dotázaných, trojku s příjemnými pocity přiznalo 20 procent oslovených, stejný počet měl dobrou zkušenost s lesbickým provedením.

Sledování pornografie nevadí dvěma třetinám něžného pohlaví, nicméně vadí nevěrohodnost prezentace, neustálé záběry na ženu, ejakulace na obličej a přílišné násilí. Tázané volí raději záběry pohlavního styku mezi mužem a ženou, ale najdou se i takové, které vyhledávají scény trojek (žena a dva muži) a scény lesbické.

Rovněž se zvedá zájem o amatérsky točená videa.

Autor: -jikr-

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: