Erotická povídka: Rande u baru

Na rande s přítelem v baru se oblékla do obepnuté červené koženkové sukně ke kolenům, bílé košilové halenky, jejíž knoflíčky nechala zcela rozepnuté a černého korzetu pod prsa se šněrováním a kovovými kosticemi. Už při oblékání cítila vzrušení z absence spodního prádla a pevného sevření korzetem. Na nohou měla černé punčochy na podvazky s červenou krajkou a kotníčkové boty na jehlovém vysokém podpatku. Díky tomuto oděvu mohla dělat při chůzi jen drobné krůčky, zato se mírně pohupovala v bocích. Chtěla vše ještě doladit červeným koženým obojkem s kovovými cvočky a kroužkem k připnutí vodítka, ale nemohla jej nikde najít. Když si oblékla dlouhý kabát a na krk uvázala šálu, nikdo nezasvěcený si jistě nevšiml ničeho zvláštního.

První jeho obdivný pohled zaznamenala, když jí pomáhal z kabátu. Seděli v klidném koutě a její vzhled zatím nepoutal zvláštní pozornost nikoho jiného. On byl však okouzlen a zahrnoval ji lichotkami. Zdálo se, že si ani netroufal doufat, že by přišla s téměř odhaleným hrudníkem na veřejnost.

Později jí pomáhal opravit šněrování korzetu a trochu jej přitáhl, až zasténala. Schválně se nabídl, že ji upraví před ostatními hosty. Toto představení vzbudilo zájem  a hosté se ptali, zda se jedná o předehru k něčemu dalšímu. On jim vysvětlil, že korzet ženám dělá hezkou postavu a jemu se líbí. A ona se smíchem řekla, že pokračování ve stylu padesáti odstínů si  s dovolením nechají na doma.

V průběhu večera se uvolnila a chtěla jít tančit. Možná tomu pomohly dva rumy, ale spíš přesně ten styl hudby, který má ráda, a který jí vždy rozproudí krev a rozvlní boky. On z kapsy kabátu vytáhl obojek, který doma nemohla najít, a připnul jí ho na krk na znamení, že jejich hra může začít.

Kdykoli chtěl naznačit, ať jde s ním, zatáhl za kovový kroužek visící z přední strany obojku a odvedl ji na parket nebo k baru. Brzy se ocitli v centru pozornosti ostatních návštěvníků. Muži ji se zájmem sledovali a jemu ukazovali pochvalně zvednutý palec.  Když si na chvíli odskočil a nechal ji u baru, přistoupil k ní jeden ze skupinky mužů, kteří se přišli společně pobavit, a s tázavým pohledem provlekl ukazováček kroužkem obojku. Lehce zatáhl a ona jej poslušně s rukama za zády a sklopeným zrakem, ale neskrývaným úsměvem následovala k jejich stolu. 

S jedním z nich tančila a při divokých kreacích, při nichž se kolem sebe vinuli, jako barová tanečnice kolem tyče, a ona mu v podřepu přejížděla tváří a ústy  po poklopci, si musela povyhrnout sukni o trochu výš. On toho využil a zajel jí zvědavě rukou mezi stehna, aby se přesvědčil, že nemá kalhotky. Prsty mokré od jejího vzrušení jí strčil do pusy a nechal olíznout. O své zjištění se potěšeně podělil s kamarády u stolu, když se šli po tanci trochu napít.

Její muž se zatím kochal pohledem na ni. Zůstali v baru tančit až do rána.  Pak se v odlehlém tmavém koutě líbali a on jí hladil nahá prsa a dráždil prsty pod sukní. Její vzdechy a výkřiky nebyly přes hlasitou hudbu naštěstí slyšet.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: