Home > Erotické povídky > BDSM povídky > Erotická povídka: Čubka a umělák

Erotická povídka: Čubka a umělák

Po sprše tě tvá dominatní paní odvádí do pokoje, který je plný malých různobarevných hořících svíček a ty se celý uvnitř svého těla jemně chvěješ. A srdce ti buší až v krku a nevíš co bude následovat. V přítmí útulného pokoje je teplo a příjemně a tvá paní k tobě přistoupí a šeptne tě do ucha: chceš prožít rozkoš? A ty jen šeptneš ANO má paní .

Rozhlížíš se vútulném a hezkém pokoji a seš napnutý co bude. Paní ti poručí se otočit a zůstat stát a odejde. Ty tam stojíš a hlavou ti probíhá tisíce myšlenek a ty stojíš a celý se chvěješ. Uplyne nějaká doba a ty slyšíš, že se tvá Paní vrací a říká: oblékni si to. Dovolí ti se otočit a na křesle spatříš dámské kalhotky a punčocháče a dlouhou sukni a blůzku.

Paní ti řekne: no obeč si to ty děvko! Ty jen šeptneš: ano má paní jak si přejete a začneš se oblíkat. Už při oblíkání cítíš, jak ti tuhne ocas, ale oblíkáš se jen pro svou paní když si to přeje. A ty víš, že jí musíš slnit všechna přání, ať jsou jakákoliv. Když si oblečen, tak ti paní řekne: no vidíš jak ti to sluší ty moje děvko a poručí ti, lehni si na záda ty čubko.

Paní si sedne na tvůj obličej a přikáže ti aby ses díval: a začne si prstama projíždět svojí kundu a ty se jen smíš dívat, jen dívat a tak rád by sis líznul.

Paní začíná prstit svou kundu a ty už jí i cítíš, ale nesmíš se jí ani jazykem dotknout a paní přidává na intenzitě. A ty už vidíš jak pouští štávu a celý se chtivostí třeseš a paní vyndá ty dva mokré prstíky a přejede ti s nima po rtech. Řekne TI: chtěl bys ochutnat svou paní? A ty vzrušením šeptneš: ano moc bych chtěl ochutnat svou paní.

A paní řekne tak hezky popros ty děvko noo: a ty vzrušeným hlasem řekneš: moc moc prosím chtěl bych moc ochutnat svou paní jsem vaše děvka. Tak lízej ty čubko a klekne si nad tvůj obličej a začne hezky po tvém jazyku rejdit a ty lížeš a lížeš a cítíš jak paní pouští víc a víc štávy a nehodlá asi přestat dokud jí nepřivedeš k výbušnému orgasmu.

Po chvilce cítíš jak asi paní bude mít vznostný orgasmus začíná hlasitě sténat a ty seš z jejich vzdechůtaky moc vzrušený a ocas už začíná tvrdnout a už se tísní v těch kalhotkách, ale ty víš že nesmíš vystříknout dokud tě to paní nedovolí a je to moc těšké slyšet svou paní sténat a křičet a nesmět.

Po chvíli je paní uspokojená a stoupne si až orgasmus odezní a řekne ted se otoč a klekni na čtyři a ty hbytě poslechneš a čekáš co bude. Tak ty děvko ted si užijeme oba a ty klečíš na čtyřech a paní křikne vystrč ty děvko ten tvůj anál a přistoupí k tobě zezadu zvedne ti sukni a roztrhne pončocháče přesně na díře. Ty jen čekáš co příjde a ani se nemůžeš vzrušením nadechnout.

Paní lechce přejede po tvým zadku až k ocasu a koulím a řekne koukám ,že jsi už silně vzrušený ty čubko a určitě bys chtěl vymrdat tu tvou skurvenou díru ty čubko, co? A ty jen hlesneš protože seš opravdu moc vzrušenej ano má paní chci aby mě paní pokud jí to udělá radost vomrdala svou děvku.

Tak pořádně vystrč a drž ty děvko a ty cítíš jak paní odhrne kalhotky aby mohla k tvé díře a ty najednou cítíš, jak tě nejdřív jedním a hned dvěma prsty natírá anál lubrikantem a druhou rukou tě pevně tahá za obě koule směrem dolů a ty cítíš už rozkoš a paní začíná prstama protahovat tvůj anál, aby se pěkně uvolnil a byl připraven a otevřen k jejím hrátkám.

Po několika minutách paní vyndá prsty z tvého análu a řekne tak co seš připravenej ty čubko na vomrdání ,a ty jen vzrušením šeptneš ano má paní sem děvka vaše připravená na vomrdání. A PANÍ SE ODMLČÍ. Po několika dlouhých vteřinách je opět u tebe a znovu tě natírá anál a rukou tě chvilku pohoní tvůj tvrdej ocas a když je anál natřen tak vezme uměláka a pomalu ho strká do tvýho análu a ty cítíš, jak tam vklouzl zatím jen špičkou asi žalud a paní řekne chceš tam ten vocas celej jooo?

A ty vzdychnocím hlasem špitneš ano má paní chtěl bych aby jste svou čubku vymrdala celým umělákem prosím: A tak tě paní pěkně začne protahovat tvůj anál a rukou tě honí čuráka a ty už po pár pohybech bys chtěl vystříknout, ale paní tě to zakáže: Ještě nesmíš ty děvko stříkat, dokud se nenabažím tvý díry a pěkně tě jí projedu.

Ty už cítíš jak tě v ocase škube a cuká a jak tě paní krásně mrdá do análu jůůů. Ale už to nemůžeš vydržet a semeno s tebe vystříkne samo. A ty víš že příjde trest !!! Ale tobě to nevadí ta slast a rozkoš za to stála, abys ted pikal a čekal potrestání od své paní. 

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: