Erotická povídka: Pán a jeho otrokyně – 2. díl

Čekala, co se bude dít, otočená na všechny čtyři. Tvrdě zatlačil rukou na její záda a chraplavě poručil “Prohni se jako zvíře”. Poslechla. Uvnitř kundičky ucítila  prsty a nějaký dlouhý, studený předmět, který rychlým pohybem začal posouvat tam a zpět.  Švihl ji bolestivě přes stehna a zadek  koženým bičíkem. Na vzrušené bradavky připnul svorky. Chtěla křičet.

Usmíval se, věděl, že je vystrašená, však časem pochopí krásu všeho, naučí se poslouchat. Zavázal ji ruce i nohy a zavřel do kufru. Třepala se zimou, chvěla strachem a měla pocit, že se udusí. Jeli asi hodinu, daleko od lidí, do jeho chaty v lese. Zastavil, otevřel kufr, rozvázal pouta. Byla tma jako v pytli, neviděla ani na krok, o něco zakopla. Zvedl ji nečekaně do náruče, cítila jeho jemnou vůni a tlukot srdce, toužila se přivinout, po pár metrech vstoupili do chaty.

Rozepnul si poklopec a vytáhl svůj vzrušený klacek

V pokoji zapnul lampu, dal před ní na stůl jídlo a džbán s vodou. “Najez se, čeká nás ještě dlouhá noc.” Neměla hlad. Rozhlédla se, uviděla pěkný, čistý pokoj ve vesnickém stylu. Pohledem skončila na jeho rozkroku, stál úplně u ní, zvedla oči, měl vystouplé lícní kosti, krásné ústa, krátké tmavé vlasy, vypracované tělo a dole pod kalhoty se rýsoval pěkně vzrušený úd. Řekl: “Musíš se ještě hodně co učit”.

”Pokud budeš poslouchat, obdržíš ode mě štědrý dar”. Rozepnul si poklopec a vytáhl svůj vzrušený klacek. Mohla si ho prohlédnout, byl bez jediné chybičky, oholený, neměl předkožku a vypadal větší, než si představovala. Zasunul ji prst do pusy a jezdil s ním po rtu, pak zasunul svůj úd, přirážel její hlavu až po kořen a nechal si dělat dobře. Stiskl zuby, ať nepozná, že ho neuvěřitelně svým kouřením vzrušuje. Moc ji chtěl pro sebe. Cítil, že bude stříkat. Proud semene zaplnil pusu až po okraj, poslušně polykala.

Roztáhl ji nohy a ruce připoutal do okovů na zdi …

Prstem začal zkoumat její kundičku, krásně tekla. Zatahal za řetěz a ona poslušně vstala, odvedl ji dolů po schodech. Otevřel velké kovové dveře, pohltila je tma a zima, opět se začala chvět. Posadil ji na dřevěný stoleček v rohu, svlékl latexové šaty, roztáhl nohy, ruce připoutal do okovů na zeď. Zapnul svíčky na stěnách. Rozhlédla se.

Místnost vypadala jako sklep. Naproti ní stál na zemi stroj s tyčí, na jejímž konci byl nasunutý velký gumový vibrátor a vibrační koule. Zapnul motor, udělal pár úprav a díval se, jak mašina pomalu vjíždí do mokré kundičky. Koule vibrovala a při každém doteku dráždila její klitoris. Nejdříve se snažila bránit, ale pak už nemohla odolat nádhernému pocitu šoustání mašiny, přijímala každý pohyb s poslušností a užívala si slast, sténala, tekla, křičela, on se díval …

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: