Erotická povídka: Plány na večer

Honza se svalil na paletu a zavřel oči. Představoval si svůj večerní plán. Jako skladníkovi malé textilní výrobny mu už dávno skončila směna. Ale čekal na Pepu, až půjde z odpolední domů. Dnes večer to udělá. Při pomyšlení na Pepu se rozechvěl.

Pepa pracoval jako vedoucí technické sekce. Do firmy nastoupil teprve nedávno. Na první pohled ničím nápadný, ale přesto si hned získal pozornost místních pracovnic. Vyzařoval zvláštní kouzlo osobnosti a ženské se na něj lepily jak na nahřátý vosk. A nejen ženské, i Honzovi se zalíbil.

Ve stejnou dobu se účetní Radka probírala mzdovými listy. Měla již po pracovní době, ale ochrance nahlásila, že bude pracovat déle, musí dodělat výkazy. Nebyla to však pravda. Na dnešní večer měla Radka úplně jiný plán. Rozhodla se zjistit, jestli o ni má Pepa zájem. Již několik týdnů s ní flirtoval, ale pořád ji ne a ne pozvat na rande. Tak tedy pozve ona jeho.

Pepa vešel do sprch a pustil na sebe horkou vodu. Po namáhavé práci si rád prohříval tělo pod proudem vody. Při mytí  zálibně pozoroval svoje svaly v zrcadle na protější stěně. Na to, že již překročil čtyřicítku, nevypadal vůbec špatně. Vylezl ze sprchy a pomalými silnými tahy si otíral vodu ze zad. Pak se začal oblékat. Na dnešní večer si dával opravdu záležet.

Pomalý Pepův krok se rozléhal opuštěnou chodbou. Jeho spolupracovníci již odešli domů. Pepa nepospíchal, měl spoustu času do setkání se svým novým objevem, asistentkou Alenkou. Náhle uslyšel v chodbě zvuk. Než se stihl otočit, držel ho někdo pevně pod krkem.

“Nezkoušej se bránit, syčel neznámý.” a tlačil překvapeného Pepu ke dveřím relaxační místnosti.

Zaskočený Pepa se vůbec nezmohl na odpor, poslušně následoval neznámého útočníka. Ten rozkopl dveře, zatáhl Pepu dovnitř. a rozsvítil. Náhle sevření kolem Pepova krku povolilo. Pepa se otočil a spatřil kolegu Honzu, jak naprosto nechápavě zírá na účetní Radku ve spodním prádle, která zřejmě připravovala na odpočinkovém gauči provizorní místo lásky. Teď však jen nehybně zaskočena sledovala oba příchozí.

“Tak moment.” prolomil Pepa ticho.

Co se to tu děje? “Já” zakoktal Honza: “no já jsem tě chtěl neotřelým dramatickým způsobem překvapit a strávit s tebou večer. Víš přece, že se mi líbíš a myslím podle tvých narážek, že ani já ti nejsem lhostejný. Měl to být zkrátka náš večer. Ale co ona tu dělá? To tedy netuším.”

Radka se uchechtla: “S tebou jo? Myslíš, že je na kluky? Dnes večer jsem ho chtěla překvapit a pozvat na rande. Již dlouho mi naznačuje, že se mu líbím, tak jsem mu to chtěla ulehčit. Ale ty nám to právě kazíš.”

Pepa začínal chápat situaci a škodolibě se uchechtl. Dostal totiž nápad, jak si zpříjemnit čekání. “Dobře, konec hádek. Ukážete mi, co ve vás je a třeba si někoho vyberu.” Odložil si kalhoty a posadil se na rozestlanou postel. “Nemám moc času, tak se snažte. Další příležitost již nedostanete.”

Radka pohotově zapnula hudbu a dala se do svůdného tance. Prudkým trhnutím si rozpustila vlasy a nechala je volně splývat po ramenou. Vlněním do rytmu zahájila striptýz. Moc toho na sobě neměla, tak za chvíli byla nahá. Pepa pozoroval její pevná prsa a cítil, jak se vzrušuje. Ve striptýzu byla vážně nečekaně dobrá.

“Teď ty.” zavelel a Honza začal tančit.

Snažil se Radku napodobovat, ale nepočínal si příliš sebejistě. Vlastně působil spíš jako komické číslo. Pepovi dalo hodně práce udržet vážnou tvář. Nejhorší byla svůdná pirueta, při které se Honzovi rozhoupalo lehce pivní břicho. Naštěstí byl po chvíli i Honza nahý a zábava mohla pokračovat.

“Ukažte mi, co se mnou chcete dělat. Vyberte si to nejlepší, co umíte a předveďte mi to na soupeři.” Radka neváhala ani chvíli a pustila se do orálního sexu. Roztáhla Honzovi nohy od sebe, jeho penis objala svými rty a začala ho uspokojovat.

Zručně a jemně penis olizovala, cucala a sála, stupňovala intenzitu. Věděla, že jde o čas. Vypomáhala si rukama, jemně škrabala a mačkala Honzova varlata, zajížděla ke konečníku, prováděla lehkou masáž prostaty. Mířila rychle k cíli. Za chvíli Honza vykřikl, svalil se na záda a následně stočil do klubíčka. Bylo hotovo.

Pepa jim však nedal čas na vzpamatování.

“Teď ty. Rychle.”

Honza ještě cítil doznívající orgasmus, ale nesměl prošvihnout šanci. Věděl, že soulože teď není schopen, musí tedy vymyslet náhradní plán. Přetočil Radku na břicho, opřel ji o područku křesla hlavou k zemi a bez okolků ji strčil prst do konečníku.

Radka vykřikla bolestí a překvapením. Honza si však jejích nářků vůbec nevšímal. Soustředěně hnětl rukama její hýžďové svaly a pokračoval až do rozkroku. Masíroval jí stehna, dráždil klitoris a stále přitom pracoval prstem v konečníku.

Cítil, jak Radka mezi nohama vlhne a jak se sevření konečníku uvolňuje. Pronikal stále hlouběji. Prstem v konečníku zvětšoval a zesiloval krouživé pohyby a zároveň se druhou rukou stále věnoval Radčinu rozkroku. Přestala křičet bolestí a začala řvát rozkoší. Vytékající šťávu používal Honza na navlhčení prstu v konečníku.

Honza se rozhodl věc neprodlužovat a zasunutý prst v Radky konečníku několikrát silně zarazil do hloubky. Radka vykřikla a prohnula se v zádech. Pepa neváhal a sevřel jí klitoris. Radka znovu vykřikla, tentokrát vrcholným blahem, několikrát sebou zaškubala a zhroutila se na zem. Honza vytáhl prst z Radčina konečníku, otřel si ho do ubrousku a těšil se na jisté vítězství.

Pepa vstal a oblékl se.

“Oba jste byli dobří. Vážně. Překvapili jste mě. Ale ne dost dobří. Dnes mám rande se svojí Alenkou. Ta je zatím nepřekonatelná. Ale pokud budete pilně trénovat, třeba si některého z vás vyberu příště.”

Pepa odešel. Dvě nahé postavy schoulené na zemi nešťastně pozorovaly, jak jim objekt zájmu mizí ve tmě. Pak se dveře zavřely.

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: