Erotická povídka: Sex s baskytaristou

Někdy přijde čas, kdy i samotářská duše jako já zatouží po něčem zajímavém, po lidském kontaktu, po teple mužského tělo a rozkroku…

Byl pátek večer a já jsem se doma docela nudila. Byl to takový ten klasický deštivý den, kdy se vám chce celý den spát a vy se doma jen koušete nudou.

Došlo to do bodu, kdy už jsem toho měla dost, a tak jsem se vydala do místní hospody. Vím, jít sama do hospody není zrovna obvyklé, ale já toužila po společnosti lidí.

Už z dálky byla slyšet hudba přicházející z hospody, což mě nabudilo. Když jsem vešla dovnitř, nevěřila jsem vlastním očím. V rohu této maličké vesnické hospody u jednoho z větších stolů seděl nejkrásnější chlap, kterého jsem kdy viděla.

Měl nádherné dlouhé kaštanové vlasy. Pod tričkem se mu rýsovaly břišní svaly u toho jak hrál na kytaru. Moje oči spočinuly na jeho poklopci, který se dmul jeho pýchou. V momentě, kdy jsem se celá odvařená z něj rozplývala ve dveřích, uslyšela jsem známý hlas.

Byl to můj kamarád Petr, který seděl vedle tohoto nádherného neznámého. Přišla jsem tedy celá rudá a nervózní k nim a posadila se mezi Petra a jeho kamaráda.

Petr mě hned představil, tento od pohledu sexuální ďábel se jmenoval René.

Chvilku jsme si všichni tři povídali, já zjistila, že René je teď novým členem Petrové kapely a hraje na baskytaru. Dala jsem si pár piv, kluci mě pozvali na panáka.

Ze začátku jsem se snažila odmítat, nechtěla jsem se opít, protože nemám ráda, když mi je z alkoholu zle, nakonec jsem však polevila a za chvilku už jsem nevěděla, kdo a kde jsem. V jeden moment, uprostřed rozhovoru jsem vyběhla ven-myslela jsem, že budu zvracet.

René vyběhl za mnou, naštěstí jsem však nezvracela a jen se na něj přihlouple usmála.

Nabídl mi, že bydlí kousek odsud a tak že mě vezme k sobě domů a zahraje mi na kytaru na uklidnění. Jelikož jsem byla trochu mimo,ale zároveň zvědavá na něj, přikývla jsem a odešla jsem ve světle nočních lamp směrem k jeho domu.

Po cestě mi René začal šmátrat pod sukni a osahávat mi zadek. Smála jsem se a na oko se snažila mu ruku oddělat.

Najednou mě René chytil okolo boků, vyšvihl do vzduchu a opřel zeď. Začal mě divoce líbat a kousat do rtů, sahal mi na prsa a já jsem cítila jak mi tvrdnou bradavky.

Na zadku jsem taky cítila jeho mužskou chloubu, jak mě tlačí.

René mě znovu chytil a já si omotala nohy okolo jeho pasu. Strčil mi ruku pod kalhotky a já cítila jak je moje kundička celá vlhká. Začal mě prstit a připravoval mě tak pro jeho velký péro, o čemž jsem se o pár chvil přesvědčila.

Chvilku jen tak do mě přirážel a já jsem se neubránila hlasitým vzdechům a prosebnému kňourání, ať nepřestává. Potom mě otočil zády k němu a opatrně mi ho strčil do zadku. Přestože jsem anál nikdy nezkoušela a dost jsem se ho bála, jen jsem cítila jak mi teče moje slastná šťáva po stehně.

Do deseti minut jsem vyvrcholila.

René ještě chvíli přirážel, tahal mě u toho láskyplně za vlasy a nakonec se udělal za zvuků obrovského uvolnění. Sundal si tričko, utřel mi moji kundičku i svoje mohutné péro. Spolu jsme potom černou nocí odešli do jeho domu,kde jsme si dali druhé kolo.

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: