Erotická povídka: Víkendová převýchova u Dominy (3. DÍL)

Zadek mě neskutečně pálil od jednotlivých ran. A to tak, že jsem skoro ani nevnímal trýzněné bradavky od svorek a přidaných závažíček.

Paní jsem nejspíše už pobavil dost, protože mě přestala šlehat na rudý zadek a i svorky z bradavek mi sundala. Jednu po druhé, ale nezapomněla je hned po uvolnění silně promnout, což mě málem bolestí vypnulo… Tak moc byly ztrápené a bolestivé. Několik minut mě nechávala tu bolest na celém těle rozdýchávat.

Díky kukle, jsem netušil, co se děje kolem mě. Ale čekal jsem, že to ještě není konec výcviku a vlastně celého víkendu.

Stále jsem byl každopádně na všech 4 a pořád jsem se neměl jak bránit. Na rukou těžké okovy a…

Obsah článku

Nemůžu je dát k sobě

Najednou jsem ucítil na kotnících pár klapnutí. Něco mi Paní připnula na kotníky… Zkusil jsem s nimi hnout a oddechl jsem si. Jsou volné, ale stejně jsem neměl sílu se zvednout.

No dlouho jim to nevydrželo, protože během chvilky jsem ucítil ocelový řinkot a najednou jsem je nemohl dát k sobě… A vlastně i od sebe. Jakoby je něčím spojila. Ale řetěz to nebyl, protože ten by mě nebránil je dát k sobě…

Přes kuklu jsem slyšel:

„Máš mezi nohama ocelovou rozporku, abyc ses při dalším tréninku neměl jak bránit.”

A k tomu jsem ještě „dostal” (prý jako dárek za poslušnost – jakou ksakru?) pár pohlavků, takže hlava byla úplně mimo ze všeho.

Nato mi na kukle rozepla jen spodní část (sakra to šlo?), takže jsem se po delší době mohl nadýchat čerstvějšího vzduchu. Stačilo pár nádechů a už jsem měl něco u rtů. Cítil jsem tu nezvyklou vůni a čekal jsem už průser.

Až později jsem zjistil, že Paní si připnula jedno z těch dild, na kterých jsem se učil kouřit. Připnula si ho na svůj klín, takže se z ní stal docela vyvinutý chlap. Se solidníma koulema. Jak jsem měl za chvíli zjistit.

„Tak teď mi ukážeš, jak dokážeš dobře kouřit. Když budeš šikovný, možná tě budu trochu šetřit při dalším výcviku…”

„Když nebudeš, tak tě budu tak dlouho trénovat hluboké hrdlo, že zvládneš i některého z mých dalších subů… a to až po koule… Rozumíš?”

„Ano Paní, rozumím…” vyhrkl jsem.

Kouřit dalšího otroka jsem opravdu nechtěl, takže jsem nabízený penis přijal jako tu největší laskominu. Nejdříve jsem ho jazykem prozkoumal, naslinil a nakonec jsem nechal Paní mi přirážet do pusy.

Překvapivě ten dřívější trénink (později mi řekla, že to byly asi 2 hodiny) hlubokého kouření se vyplatil. Takže mi nedělalo problém ho vzít hlouběji. A to víc, než kdy mě vzala moje přítelkyně.

Ale na takové představy jsem neměl moc šanci myslet, prostě jsem byl znásilňován do pusy. A to poměrně neurvale, ale hlavně konstantně a asi bez konce.

Byl to jen začátek

Bylo jasné, že mé trápení nekončí – sice jsem si na chvíli oddechl, protože mi Paní odepnula od hlavy lanko a tím se i uvolnil hák v mé trápené zadnici… Hák se ze mě pomaloučku vyklouzával, jak jsem byl už uvolněný.

Ale prdelka nezůstala prázdná moc dlouho. Odtušil jsem pár pohlazení po zadku, roztažení půlek od sebe a… začal jsem cítit, jak mi Paní něco pomalu (ale bez ustání) tlačí do prdelky.

Už to nebylo ocelové, vůbec to nechladilo, naopak, snad i hřálo… Však jsem si toho ptáka před chvílí ohřál, jak mi zkoušel zajet až k mandlím.

„Hezky Subíku… pěkně podrž své Paní jako ta nejposlednější čubka!”

Pomalu tam, chvíli vydržet, abych zvládl ten průměr… a zase zpět ven. Pomalu, ale jistě šel znovu do mě a ven, ale stále hlouběji. Rozevíral jsem se pro něj, však už jsem na to byl nějakou dobu trénovaný.

Ani jsem neměl prostor se hnout o píď. Prostě jsem jen poslušně držel a čekal, až se na mém těle dosytosti vyřádí. Zadek už jsem ani nevnímal, Jak se mi v něm komíhal sem a tam výrazný žalud od nagelovaného straponu, … už si asi zvykl…

„Tak takhle teda ne!”

Bylo to náročné, už mnohahodinové drezůrování, ale strašně mě to stále rajcovalo. Z penisu mi odkapávalo vzrušení a bylo to samozřejmě vidět. To Paní moc nadšená nebyla, protože jsem si to užíval (ač v solidních bolestech a nevědomí kde vůbec jsem).

Takže mi to chtěla ještě znepříjemnit.

Konec to každopádně nebyl…

Paní mi nechtěla dopřát ani slastné vystříkání… přesněji jen jednu část z toho. A asi si umíte představit, že když jsem tam byl na převýchovu a trestání, tak slast to z tvé dvojky nebyla.

Možná to nevíte, ale vystříkání lze i bez příjemných pocitů… já to tedy tehdy nevěděl, ale už jsem to od té doby zažil tolikrát, že to umím přesně popsat.

Paní s přírazy ustala, pohladila mě lehce po hlavě, jakože jsem pašák a pak mě hlavou trhla dozadu, abych se pořádně prohnul v zádech. Dildo ze mě vyklouzlo a Paní mě nechala na všech 4 bezprizorního uprostřed tmy a ničeho.

Bez příjemného konce

Během chvíle se vrátila a moje prdelka si měla dle všeho užít další trápení. Tentokrát ale zásuny byly mělčí a pomalejší… Až po chvíli mi došlo, že se do mého zadku dobývá ruka mé nynější Paní.

Asi v latexové rukavici, protože jen do mě klouzala. A ani mě moc neroztahovala (ne že by strapon mě nějak šetřil), ale spíše se soustředila na moji prostatu…

„Věř mi, tohle si neužiješ, o to se postarám!”

Během pár chvil jsem pochopil proč… v penisu, který už notnou chvíli stál v pozoru, mi zacukalo a já začal stříkat jak nikdy. Jenže bez nějakého orgasmu či extra příjemna. Prostě mě jen pomalu, ale zkušeně vyprázdnila….

Sundala mi mou deprivační masku, takže jsem se konečně mohl rozkoukat. Uši byly notně otlačené a moc si ještě nezvykly na všechny podněty kolem. Ale co jsem měl před hlavou, mě nenechalo klidným. Byla tam sklenička. A prázdná rozhodně nebyla.

Vůbec jsem do toho nechtěl…

Paní mi dala důrazně najevo, že neočekává plýtvání s tak vzácnou tekutinou… A když už ji ze mě dostala v takovém množství, že musíme udržet zachování energie.

V ten moment mě nenapadlo, že mě během minuty dostane na všechny 4 k té skleničce a já budu muset… spolykat své vlastní sperma.

Ale pohled na ty zbylé tři v rohu místnosti mě přinutilo se k skleničce nahnout a začít sát. Pěkně pomalu, protože ta konzistence byla pěkně hnusná. Ale to Paní nestačilo. Chtěla, abych neztrácel její drahý čas, není tu přeci jen pro mě…

Pokračování příště….

Přidejte svůj názor

Koooouzelný ValentýnVALENTYN sleva
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: