Home > Erotické povídky > Erotická povídka: Osouložil jsem zdravotní sestřičku

Erotická povídka: Osouložil jsem zdravotní sestřičku

Když mě poslal šéf  k očnímu lékaři, na prohlídku, srdíčko mi radosti poskočilo. Uvidím opět svoji oblíbenou zdravotní sestřičku. V čekárně seděly dvě ukecané ženské. Nesnáším ty načančané kočky, co si myslí, že jsou neodolatelné. ONA  byla jiná. Taková obyčejná,  hodná ženská. Vosí pas, široké boky, ploché bříško, dva zrzavé copy,  věčný úsměv a obrovská prsa, do kterých bych nejraději zabořil hlavu..

Půjdete se mnou na kafe?

Otevřela dveře : “Dobrý den pane Havlas, tak se opět po roce vidíme. Pojďte dál, paní doktorka přijde za chvíli. Posaďte se.” Poslouchal jsem ten její zvonivý hlas. Seděla u stolu, dávala mi otázky a zapisovala si vše poctivě do karty. Řekl jsem si, když ne teď, tak nikdy. Vypadlo ze mě: ” Půjdete se mnou na kafe?” Chvíli koukala do prázdna a bylo trapné ticho. “Půjdu”, usmála se a zavřela šuplík.

Chutnala po malinách, měla tak měkoučké rty…

Pane jo, káva proběhla ještě ten den. Pak jsme šli do kina a další den došlo k prvnímu polibku. Chutnala po malinách, měla tak měkoučké rty, až mi dole pan s velkým P naznačil, že je na čase dělat i jiné věci, ať si taky užije. Nechtěl jsem nic uspěchat.

Další schůzka proběhla u ní doma, měla vkusně a pěkně zařízený byt. Při každé příležitosti mě líbala a dávala najevo, že se ji moje blízkost líbí, pomalinku jsem ruce přesunul na její prsa, pak zabořil hlavu mezi ty dva polštáře,  přitahovala mě.  Začala se svlékat, zůstala ve spodním prádle, byla fakt nádherná ženská. Nemohl jsem z ní spustit oči.

Chytla do ruky mého macíka, skoro stříkal vzrušením, hned jak se ho dotkla. Posadila mě na sedačku a napíchla se zezadu, držel jsem jí za boky a přirážel nadoraz, díval jsem se, jak krásně klouže a dře se na mém klacku. Ano, takhle jsem si to představoval. Začala se chvět a křičet slastí, přirážela se víc a víc, až po koule, celá vytekla, přiváděla mě k šílenství, najednou se otočila a začala mě honit mezi prsy, olizovala špičku žaludu a jezdila tam a zpět, můj klacek stříkal za pár minut jako pominutý, kdo by odolal tak macaté krásce.

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: