Pyžamo dokáže zničit vztah, aneb pozor na to, v čem spíte!

Ačkoli si to mnoho párů neuvědomuje, i obyčejné pyžamo má výrazný vliv na váš vztah. Zatímco na počátku vztahu se oba dva snažíte vybírat něco sexy a přitažlivého, jakmile spolu strávíte několik desítek společných nocí, sexy košilky se mění za vytahaná trička a mužské holé hrudníky se halí do nevzhledných pánských pyžam – v tom horším případě do postele ulehají s trenkách po dědečkovi, které již něco pamatují. STOP! Pyžamo je možná jen pyžamo, ale pokud vám vadí, v čem váš partner večer zalézá pod peřinu, nebojte se ozvat – stejné je to i v případě, kdy bude proti vaší volbě nočního úboru vznesena námitka.

O pyžamu otevřeně

Nemůžete vystát partnerovy seprané trenýrky, ve kterých ulehá do společného lože večer co večer? Tak proč mlčíte a nic mu o tom neřeknete? V posteli se kromě spánku odehrávají i jiné aktivity a věřte nebo ne, ale i vytahané tričko, seprané trenýrky, pyžamo s medvídky nebo flanelové ponožky mají co dočinění s vaší ztrátou chuti na sex. Pokud partnera vidíte večer co večer v jedněch a těch samých starých trenkách, nemůžete se pak čemu divit, že nemáte chuť na kdovíjaké sbližování se. Stejně to samozřejmě platí i naopak – i vaše drahá polovička může vyletět z kůže pokaždé, když se v posteli zjevíte v pyžamu s Hello Kitty!

Podřiďte se, ale nenuťte se!

Zeptat se partnera, v čem by vás rád viděl, než upadne do říše snění je jedna věc, ovšem do puntíku splnit jeho představy i přes vlastní nelibost je věc druhá. Líbí se vašemu manželovi či příteli krajkované sexy košilky? Pak se mu v jednom modelu čas od času ukažte, ale nedělejte z toho pravidlo. Kdo někdy zkusil spát v podobném kousku, jistě moc dobře ví, že se nejedná o nic extra pohodlného. A trávit v tomto úboru 365 dní v roce určitě není vaším cílem, viďte?

S pyžamem nebo bez?

Mnohým párům – především pak mužským polovičkám – nepřijde absolutně nic divného na spaní ve stylu Adama a Evy, tedy úplně nazí. Možná byste i vy dodali, že tato varianta je nejvíce sexy i nejvíce praktická. Ovšem na druhou stranu nevyhovuje každému. Zvláště v rodinách, kde již žijí i děti si nemůžete jen tak ráno sebrat a jít si v plné parádě do kuchyně na kafe. Co z toho plyne? Spát nazí ano, ale jedině za dveřmi vaší ložnice.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: