Venušiny kuličky pro partnerku i zpestření milování

Jednoduchá erotická pomůcka, se kterou si ale můžete užít velké množství zábavy, to jsou Venušiny kuličky. Nejde jenom o uspokojení partnerky, která si chce pohrát ve chvíli, kdy je sama. Kuličkami ve vagíně se dá i velice efektně zpestřit milování v páru.

Obsah článku

Kuličky pro stimulaci nejintimnějších míst

Dvě tělíska ve tvaru koule s průměrem cca 2,5 až 3,5 cm. Uvnitř obou kuliček se nachází vždy ještě jedna menší kulička z těžšího materiálu. Tento princip kuličky v kuličce zajišťuje, že se při pohybu vnitřní kulička rozhoupe a svoji pohybovou energii vrací té vnější. Tím vznikají vibrace, pohyby, které velice účinně stimulují citlivá místa v ženské vagíně. Pokud se žena navíc sama hýbe, je stimulace tím je stimulace silnější. Může si tak udělat hezké chvilky i v případě, že partner zrovna z nějakých důvodů není k dispozici.

Kousek provázku zajistí dokonalý komfort

Obě tělíska spojuje provázek a je k nim také připojeno provázkové očko. To slouží k zachycení kuliček v okamžiku, kdy se vsunou do vaginy. Jednoduše potom zatáhnete za očko a kuličky dostanete z vagíny zpátky ven. Proto nemusíte vysouvání kuliček nijak řešit a obávat se, že nepůjdou z vagíny ven. Kuličky se vyrábějí z plastu, dražší modely jsou silikonové. Vždy se klade velký důraz na to, aby byly zhotoveny ze zdravotně nezávadného materiálu, velmi často se používá silikon. Drahé modely z nejčistších silikonů pro lékařské účely je například možné i vyvařit.

Novinka i pro párové sexuální hrátky

Nejklasičtějším použitím Venušiných kuliček je vsunování do pochvy, pohyb v ní a následné vysunování. Ovšem je možné kuličky i vložit do vaginy před pohlavním stykem a nechat je tam při pronikání penisu. Oba partneři si tak mohou užít něco nového, nečekaného. Oživit touto pomůckou jinak tradiční sexuální hrátky. To se vždycky vyplatí, protože sex dostane novou šťávu.

Přidejte svůj názor

Koooouzelný ValentýnVALENTYN sleva
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: