Erotická povídka: Práce přes čas

Roman odložil šroubovák a spokojeně se usmíval. Měl důvod. Podařilo se mu opravit zapeklitou chybu v přístroji těsně před koncem pracovní doby. Zase by si celou noc lámal hlavu, proč to nefunguje. Takhle může myslet na mnohem příjemnější věci. Narovnal se, podíval se na hodiny. Směna ve výrobně dortů mu právě skončila. Vyrazil do šatny a těšil se na zbytek večera.

Ještě než stihl dojít do šatny, rozezněl se po hale zvonek. Roman v duchu zahromoval a rychlým krokem zamířil na halu K84. Už ve dveřích ho vítal kolega Václav se zoufalým výrazem. “Zaseklo se to. Jestli nám nepomůžeš, nesplníme normu a nebudou prémie.” naříkal Václav téměř v slzách. Roman trošku zmírnil zamračený výraz, přátelsky šťouchl do Václava a snažil se ho povzbudit. “Neboj, to pojede, uvidíš.” Vyndal nářadí a pustil se do opravy pásového dopravníku.

“Už to funguje, nic vážného, jen trošku poštelovat a můžete jet.” křikl na kolegu a otočil se po něm. Místo Václava však za Romanem stála kantýnská Zuzana. “To je dobře, ty jsi tak šikovný.” špitla svůdně a přitiskla se k němu. Roman strnul leknutím. Zuzana se mu líbila, kdo by také odolal štíhlé blondýnce s ukázkovým poprsím? Měli v šatně tajně vystavenou její fotku v mini plavkách, co získali z instagramu. Nejeden z kolegů u její fotky zaháněl starosti pracovního dne. Ale teď tu byla živá, skutečná a zjevně roztoužená.

“Co děláš? To nemůžeš, jsem přece ženatý.” koktal Roman. Zuzana se bavila jeho rozpaky. Bez zbytečných řečí se k němu přitiskla ještě blíž, objala ho v pase a zajela mu rukou do kalhot. Roman ztrácel kontrolu, cítil jak mu tuhne penis. “Dělej”, zavelela Zuzana. “Odmítám tu být kvůli tobě přes čas.” Sundala si plášť, pod ním neměla už vůbec nic. Rozepnula Romanovi kalhoty a s nečekanou hrubostí ho položila na pásový dopravník. Vzrušeně vzdychala a nasedla na jeho ztopořený penis. 

Roman se nebránil, instinktivně začal spolupracovat. Cítil, jak se naladil na Zuzaniny pohyby.  Byl to rychlý, nečekaný a vášnivý zážitek. Zuzana řvala jako zvíře, zmítala se do stran v rychlém rytmu, dlouhé rozpuštěné vlasy jí poletovaly kolem obličeje, prsa se divoce pohupovala. Konečně se zazmítala ve vrcholném stavu a odpadla. Doslova se svalila na zem a rychle oddechovala. “To byla jízda.” vysoukal ze sebe Roman a pomalu se začal zvedat.

“Nikam.” zavelela náhle Zuzana, vyskočila ze země a přirazila Romana zpátky na pás. Vzala lepící pásku a s nečekanou rychlostí mu připevnila ruce a nohy k dopravníku. “Teď teprve to bude jízda.” zasmála se Zuzana a pustila dopravník. Pás s Romanem se rozjel k sekci výroby dortových korpusů. Tam už čekal usmívající se Václav. “Neboj, budu něžný.” uklidňoval Romana a zastavil dopravník.

Václav vzal lepící pásku, kterou mu Zuzana poslala spolu s Romanem, a zalepil mu ústa. Roman jen vyděšeně zíral, jak se k němu Václav blíží s velkým nožem. Václav mu svůdně přejel nožem košili, pak rozřezal a odstranil zbytky oblečení. “Jsi krásný.” pravil nahému Romanovi a hladil ho po těle. “Vláčný jako těsto a přitom správně pevný. Dokonalý korpus.”

Václav vyndal z pece teplá dortová dna a začal jimi pokrývat Romanovo tělo. Roman cítil příjemné teplo a nemohl se ubránit přílivu vzrušení do všech částí těla. Václav hnětl střídavě těsto na korpusy,  Romanovy svaly a svůj penis. Už cítil, že nevydrží. Namazal si penis kakaovým máslem, obrátil bezmocného Romana na břicho a jemně do něj vklouzl. Něžně a opatrně přirážel, dokud nevystříkl svou zásobu. Pak obrátil zmítajícího se Romana zpět na záda a rukou a jazykem láskyplně zakončil i jeho vzrušení. Roman už neměl sil se bránit. Bezvládně a tiše ležel.

Když se Václav vzpamatoval ze zážitku, vrátil se k práci. Vzal zmrzlé ovoce, šlehačku, květiny z marcipánu a začal Romana zdobit. Roman se začal opět mrskat, což Václava rozčilovalo, protože mu kazil šlehačkové ornamenty. Připevnil ho tedy k dopravníku pomocí lepící pásky ještě v pase a pokračoval v díle. Byla to krásná práce. 

Když Václav skončil, pyšně hleděl na svůj výtvor. Právem byl vyhlášeným mistrem v oboru. Vkusně naaranžované ovoce, šlehačková zákoutí, krásné barevné posypy. Celkový dojem umocněn zajímavou kresbou z čokoládové polevy. Václav se pokochal a vzal fotoaparát. “Škoda takovou krásu nezvěčnit.” usmál se na Romana. “V pánské šatně tvoje fotka zaujme čestné místo hned vedle fotky Zuzany.”

“Jistě tě zajímá, co s tebou bude dál, k čemu tohle všechno. Víš, že náš mistr má narozeniny. A jistě taky souhlasíš, že si dárek zaslouží. Vybrali jsme tebe, protože tím mistrovi uděláme radost. Můj úkol byl tě upravit, což se myslím povedlo.” vysvětloval Václav, zatímco odmotával dekorativní mašli. Podvázal Romanovi penis a mašli utáhl. Roman vykulil oči a škubl sebou bolestí. “To abys nestávkoval.” usmál se Václav a zmáčkl startovní tlačítko dopravníku. “On si tě mistr za chvíli rozbalí.” Roman odjíždějící na pásu do další haly se v duchu zařekl, že po pracovní době již nic opravovat nebude.

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: