Erotická povídka: Ach ty nohy

Poznali jsme se na internetu. Určitě to znáš – ty lajkuješ její příspěvky, ona tvé. Tak to pokračuje nějakou dobu nenápadně až do chvíle, kdy se odhodláš a napíšeš pod příspěvek.  Ona Ti odpoví a ani se nenadějete a už si píšete v soukromých zprávách.

Takhle to bylo i s námi. Psali jsme si nejdřív nevinně ale pak to sklouzlo k sexu a našim fantaziím a zážitkům. Nakonec jsme se chtěli poznat osobně.

V den D jsme se setkali před restaurací. Byla vážně tak krásná jako na fotkách. Měla na sobě černobílé šaty až na zem s decentním dekoltem. Z fotek od ní jsem její prsa znal i nezakrytá takže jsem moc dobře věděl, co se ve výstřihu skrývá. Zaplašil jsem myšlenky na její nahé tělo, pozdravili jsme se a šli dovnitř. Sedíme, nenuceně si povídáme a popíjíme u toho víno.

Postupem večera se atmosféra uvolňuje a my z konverzace o počasí, politice, partnerech a práci přecházíme do intimnější zóny. Z naší konverzace na internetu o mě ví, že mám rád dámské nohy a to hodně. Taky mi naposílala docela dost fotek svých nohou protože věděla, co to se mnou dělá.

Z ničeho nic mi přes stůl zašeptala, že si sundala boty… a vzápětí cítím, jak její bosé chodidlo klouže po mých nohách směrem k rozkroku. V prvním momentě jsem byl překvapen ale hned jak jsem si uvědomil co se děje, začal mi pomalu tvrdnout. Usmála se na mě pijíc ze sklenice a já se usmál na ni. Dnešní večer se vyvíjí zatím slibně.

Chodidlem našla mou bouli na kalhotách a já měl krásný výhled na její prsty, které mi bloudily po rozkroku. Najednou se přidala její druhá noha a teď mi ho třely, už tvrdého k prasknutí, obě chodidla.

“Chci je líbat a olizovat” znělo mi pořád v hlavě.

Jenomže v restauraci mezi lidmi není moc příležitostí, aniž bychom nezpůsobili pozdvižení.

“Nepůjdeme už?” Ptám se vzrušeným hlasem.

Souhlasně přikyvuje.

Její nohy mi k mé lítosti mizí z rozkroku a já mávám na obsluhu, že budu platit.  Během chvíle jsme venku – jsem tu ve městě jen na skok takže mám ubytování v hotelu. Navrhuji, že se můžeme projít ale oba už nezakrýváme svůj chtíč a během chvíle se vášnivě líbáme. Naše ruce bloudí po těle toho druhého a přes oblečení rozeznáváme křivky našich těl.

“Zvu tě k sobě na sklenku” zašeptám jí do ucha.

“Když já bych asi teď raději chtěla šukat” odpoví.

Její upřímnost se mi líbí ale takovou ji neznám. Bereme si taxi a jedeme do hotelu. Jakmile se za námi zavřou dveře, opět se začneme líbat. Jen tentokrát naše ruce nebloudí po těle ale rovnou směřují do intimních míst našich rozkroků. I přes kalhotky cítím, jak je vlhká a ona zas rukou pod mými kalhotami zjišťuje velikost mé erekce. Rukou jí zajíždím do výstřihu, nahmatám její prso a pevně jej zmáčknu. Trochu sykne a na oplátku mi tvrdě stiskne můj penis.

“Nevysprchujeme se spolu?” Zazní z jejích úst.

Já nadšen, že uvidím konečně její celé tělo bez jediného kousku oblečení, nadšeně přitakávám. Jak jdeme do sprchy líbajíc se navzájem svlékáme. První je nahá ona – sundat šaty není na dlouho takže během chvilky vidím její krásné tělo úplně celé. Neváhám a ústy se jí přisaji na bradavky a vášnivě je líbám a koušu do nich. Zatím mi rozepíná kalhoty a stahuje trenky. Z nich na ni vyskočí můj penis, trčící a připravený.

Chytne mě za něj a táhne si mě do sprchy. Pouštíme vodu a i když v první chvíli začne téci ledová, je nám to jedno. Já svými prsty v jejím klínu pomalu vnikám do ní, zatímco ona mi ho pomalu honí. Padá na nás voda, líbáme se a naše ruce nás přivádí k šílenství. Nevydržím to, ještě mokrou ji táhnu do postele. Nebrání se a jen se nechá vést.

Pokládám ji na postel a ona sama roztahuje nohy od sebe. Teď mám dokonalý výhled na její perfektně upravený a roztoužený klín. Beru si do ruky jednu její nožku a lehce políbím na palec. Pak políbím další prsty. Jazykem střídám jeden za druhým až se dostanu k nártu a celý ho zlíbám. 

Ona mi druhou nohou dráždí penis a rukama si hladí klín a prsa. Líbám jí nárt a mířím ke kotníkům pak lýtka, vnitřní strana stehen kde už pomalu cítím teplo a vlhko jejího klínu. Ještě jazykem obkroužím kolem ale ona mě chytne za hlavu a zaboří si jí do rozkroku. Lížu jí jak smyslů zbavený, přidávám ruce a mé prsty. Nejdřív jsou vevnitř dva, pak tři a vešlo by se jich tam určitě víc ale chci ji trochu trápit.

Mám celý obličej od její tekoucí šťávy… skučí a kouše do polštáře. Odtáhnu se od ní, vezmu obě její chodidla a strčím ho mezi ně. Ona mi pomáhá a já jí tak šukám nohy. Ale ne dlouho, pohled na její rozkrok mi už nedovolí čekat a já se jen posunu blíž, dám si její nohy na ramena a zasunu ho do ní.

Zajel tam úplně celý a já přirážím. Sama mi dává nohy na obličej a já je u toho líbám. Vidím jak jí to dráždí a nepřestávám. Rukou jí plácnu do jejího prsa a pak jej chytnu a prsty pevně stisknu, až se do nich zaryjí mé nehty. Propne se jako luk a já cítím jak se mi kolem něj ve vlnách stahuje. Najednou zakřičí a já vím, že si právě užívá svou první vlnu orgasmu. Málem to přišlo i na mě ale zvolňuji a soustředím se na ni a její doznívající pocity.

“Chci Tě zezadu” řeknu a ona se otočí a poslušně na mě vyšpulí zadeček.

Nevydržím a obličejem se zabořím mezi její půlky. Lížu jí anál a druhou rukou dráždím naběhlý poštěváček. Pak do ní náhle zajedu svým penisem. Teď mám moje péro v jejím klínu a jedním prstem jí šukám do zadku. Chytám ji za vlasy a tahám za ně…přidávám na síle, jako bych ji chtěl rozbít.

Už cítím povědomé cukání a taky ano, za chvíli už se opět svíjíš v agónii dalšího orgasmu. To jsem nečekal ale opět to způsobilo že začíná cukat i ve mě. Jenomže já jí chci postříkat nožky takže ho vyndavám ven, otáčím si ji a beru chodidla do ruky.

Právě včas, abych stihl svůj gejzír semene vystříkat na nárty. Spousta toho šla vedle takže to má i na stehnech a část je i na posteli. Prsty otírá moje semeno ze stehen a olizuje si je. Pak se v kleče přesune ke mně a olízne mi ho. Bere ho do rukou a vkládá do pusy. Cítím jak mi pomalu ochabuje ale ona mi ho nádherně saje a dráždí jazykem.

Pak se zvedá a dlouze mě políbí. V polibku cítím vše včetně její šťávy a mého semene.

Vím, že to nekončí a dnes rozhodně nepůjdeme spát brzy… to už je ale na jindy.

Autor: Desmond

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: