Home > Erotické povídky > Erotická povídka: Sex ve vířivce

Konečně se celá parta sešla na zahrádce jejich oblíbené hospůdky. Seděli na lavicích kolem úzkého stolu, každý měl před sebou sklenici s pivem a bavili se o zážitcích posledních týdnů. V průběhu večera a po několika pivech někdo z nich navrhnul, že by mohli zajít do vířivky, která byla součástí té hospůdky. Měli ji zamluvenou jen pro pár, ale určitě by se tam všichni v klidu vešli. Jak byli už trochu opilí a veselí, ten nápad společné koupele se jim všem zamlouval.

Pavla se do hovoru příliš nezapojovala. Byla zvyklá spíš poslouchat ostatní. Naproti ní u stolu seděl Alex, chlap, který se jí vždycky líbil. Občas spolu flirtovali, usmívali se na sebe při pozdravu, ale nikdy se víc nebavili. Teď se jakoby náhodou dotknul svým lýtkem její nohy. Myslela si, že je pod lavicí málo místa. Ale on neucukl a začal jí nenápadně přejíždět po noze nahoru a dolů. Jeho šimrající chlupy na nohou byly docela příjemné, tak se nijak nebránila a začala mu hlazení vracet. V jednu chvíli sevřel její lýtko pevně mezi svými koleny, až tiše sykla.

Přesunuli se do vířivky, a protože nikdo neměl s sebou plavky, všichni se vysvlékli do naha a stydlivé ženy rychle zmizely pod bublinkovou hladinou, aby je nebylo moc vidět. Kolem stejně panovalo přítmí. Pavla se posadila vedle Alexe. Uvolněná nálada způsobila, že ji k sobě přivinul a držel ji pod vodou kolem boků. Začal ji hladit po zadku a postupoval prsty zezadu až k její kundičce. Vzrušeně zavrněla. Ona se nesnažila být tak nenápadná a položila si ruku na jeho stehno. Přejížděla po jeho vnitřní straně, až ucítila jeho ztopořený penis. Stiskla jej v ruce. Právě v tu chvíli se na ně tázavě podíval Petr, který seděl naproti. Asi něco naznačil ostatním, kteří začali pomalu vylézat z vody, šli se osprchovat a oblékat a loučit se. Poslední odcházel Petr a spiklenecky na oba mrknul.

„Tak už pojď ke mně, ty divoško“, řekl nedočkavě Alex a posadil si Pavlu obkročmo na klín. Začali se líbat a on do ní okamžitě vniknul. Kroutila boky a třela se poštěváčkem o jeho krátké chloupky v klíně. Nechala se nadnášet bublající vodou a tiskla se k němu, aby jej cítila co nejhlouběji v sobě. Jejich vzrušené sténání naštěstí přehlušily zvuky vířivky. „Tohle si musíme rozhodně někdy zopakovat,“ řekl jí zadýchaně, když se pomalu uklidňovali v bublinkách.

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: